Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Зад кадър - заснемането на "Beatbox" на NCT Dream.

Океймида, както казва режисьорът.:D

 

 

NCT127 с карантинния влог на Джони, преди първите концерти в Япония.

 

 

Обявиха и дата за концерт в Сингапур - 2.07.2022 г.
Изображение

 


Последно по ред, но не и по значение.

Нека честитим рождения ден на основния вокал на NCT - Тейл.
Да е жив и здрав, и все така гласовит!

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерашното изпълнение на Дримчетата на Music Bank.

 

Изпълнението им от днешния Dream Concert 2022, на който Дойонг беше един от водещите.

Изображение

 

Изображение

 

 

Ето тук Дойонг посреща и придружава Дримчетата за финалната сцена.:D

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127

Вчера излезе влога на Тейл от токийската карантина.


 

Тен и партньорката му със страхотно изпълнение на шоуто Great Dance Crew, което акаунта на WayV представи по следния начин: "Стара китайска поема казва "стоящият там мъж е красив като нефрит и несравним в този свят". Ето го и несравнимият млад мъж, лидерът Тен. Нека гледаме удивителното му изпълнение в традиционен стил."
Красота.
Изображение
 


Както винаги ни радва с красиви снимки и в Инстаграм.
Изображение

Изображение


Уинуин пък днес започна снимките на нова драма, наречена "25 Hours of Love". 
Изображение

 

Много е сладък и се радвам, че актьорството му потръгна, но няма ли вече да се прибира в Корея при другите? Искам да ги видя и чуя заедно час по-скоро.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните двама от NCT127 с карантинните си влогове. 

Джонгу

 

И Тейонг :wub:

Хахах

Пере се на ръка, че даже му и харесвало. Сладур. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шотаро с видео за VOGUE Japan. 

Какво се крие в чантата му? Най-много ме изненадаха няколкото шапки - подготвен е за всеки случай. :D

 

Между другото, той е в Осака, Япония, онзи ден отиде. Говори се, че ще се включи в предвидения за скорошен дебют NCT Japan, ще видим. 

Има предвидени и някакви влогове, ще ги качват в Туитър - пътувания, гледки. Това също очакваме. 

 

Не само Шотаро се е заел със списания. Джонгу ме шашна с фотосесията си за ARENA. 

0a04cec79d176fe2.jpg

 

be09fcb22147112b.jpg

 

4b2ed05503843768.jpg

 

В спойлер преведеното на английски интервю. Ще го видя по-късно и ще споделя хайлайта, ако ви е интересно. 

Off Topic

 

 

 

 

Хечан и той. Първата му самостоятелна фотосесия е за Star1. Готин. 

dd641839c1b7de28.jpg

 

0404c329f534bea7.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

Последно засега. 

NCT Dream ще участват на KCON 2022, който ще се проведе в Лос Анджелис, след двегодишна пауза. Тези концерти са изключително популярни сред американската публика и важна част от промоцията на група на запад. За съжаление отново ще са само петима, но пък вече съм сигурна, че ще са все така страхотни. 

Изт. Billboard

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде си и време за юнското THE NCT SHOW. 

Днес започваме с NCT NEWS, този път водени от Тейонг и Юта.

Обявиха, че скоро ще пуснат травел видео влог, но да знаем, че Тейл и Джони не са в него. 

Хайлайта - Кун, Тейл и Янгянг работят върху проект за NCT Lab, като песента е по текст и музика на Кун, а видеото вече е заснето. 

Очакваме също така и видео от пътуването на Джехьон за събитието на PRADA в Италия. То се състоя на 19.06,а същия ден Джехьон беше обявен и за посланик на бранда.

Аз пък с нетърпение очаквам изпълнението на живо на песента в сегмента Music Space. Този път тя е на NCT U, "Dancing In The Rain". 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream 

Да сложим и Un cut #3 - Заснемане на танцовата практика на "Beatbox". 

Сладури. Щ

 

В YouTube качиха и хореографско видео. 

Цветно, усмихнато и свежо. Готино. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне - NCT Dream с чистичка и простичка танцова практика на "Beatbox". 

 

 

И месечното забавление THE NCT SHOW.

Този път си казват "истината и само истината" в "ONE-TWO Punch" (ЕДНО-ДВЕ Удар). 
Част 1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.05 Дойонг беше гост на шоуто "Master In The House". Концепцията е основните членове на предаването да канят гост - популярна личност, и да прекарват два дни и една нощ с него, като общо взето говорят и споделят неща за живота. Предаването понякога има и гост само за ден т. нар. 1-Day Master, какъвто беше и Дойонг. В серията освен страхотните си комедийни умения неото показа и сценично присъствие чрез изпълнението на кратък, балетен сегмент. Беше наистина много готин и емоционален момент, който явно се е  харесал не само на мен, а и на корейската публика. Вследствие на това мембърът на NCT днес беше обявен за постоянен член на предаването, където ще има щастието да се изявява редом с един от идолите си - И Сънг Ги. Много се радвам за Дойонг, много. 

Изт. Allkpop

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част 2 на "ONE-TWO Punch" (ЕДНО-ДВЕ Удар).

Освен че се забавляват и ни усмихват искам да отбележа една сцена, която ме трогна. 

Хендери привика Сънгчан на ринга, но не за да изказва недоволство, а за да сподели нещо. Каза, че Сънгчан е много мил и внимателен, и дали е на прост корейски, малко английски или чрез езика на тялото, но винаги се старал да говори с Хендери простичко, така че да не го затруднява. Даже веднъж толкова внимателно и мило обяснявал нагледно как се яде някакъв десерт (тук), че виждайки го да се старае така сладко на Хендери му станало много мило и дори се направил, че не разбира корейски, толкова трогнат бил от внимателното отношение на Сънгчан. 

Накрая въпреки сладкото лице Шотаро се оказа с най-мощният юмрук в групата. :D

FWEmA0rUAAAxd4T?format=jpg&name=4096x4096

 

 

 

Малко по-късно днес е финалния епизод на шоуто Great Dance Crew.

Да пожелаем успех на лидер Тен и неговия отбор!

Между другото, шоуто ни снабди и със страхотни негови снимки за което съм благодарна.

Изображение


Изображение


Допълвам с днешния сегмент на THE NCT SHOW- "007-00" в което главни дейтващи лица са членовете родени 2000 г. - Ренджун, Джено, Хечан, Джемин, Янгянг и Шотаро. Сладкииии..., но най-много ме радва да виждам колко се забавляват да снимат тези закачки. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тен: "Последният път, когато бях на сцената на този страхотен танцов клуб беше много важен и за да се сбогувам обякох официален костюм. Най-голямото ми постижение е, че създадох много хубави спомени с много приятели. Надявам се всички да се насладят на изпълнението ми."

Weibo

Да, Тен, налсдихме се. Благодаря за страхотните моменти.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейонг с много готин влог в личния си канал. Заедно с приятеля си Zayson ходиха да гледат цъфнали дръвчета и макар да нямаха голям късмет, не загубиха настроение, а се разходиха до кулата Намсан. Тейонг е супер сладък като смесва английйки и корейски в разговор, и се опитва да обяснява всичко на зрителите. Личи си колко му е приятно и с какво желание прави тези влогове. 

ВЛОГЪТ ТУК

 

Последния за този месец сегмент на THE NCT SHOW.

Music Core с разговори и изпълнение на песента "Dancing In The Rain". Ами много се радвам, че я чухме в изпълнение на живо. Тя ми е една от любимите им в албума NCT Resonance Pt.1.

Джони, Кун, Шяоджун, Юта, Джонгу, Ченлъ, Джехьон и Тейл. Страхотна работа!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влог от Кун KUN's Cloud - Sky diving Ep.2 - ТУК
Да отбележа, че заради модата да слагат емоджита в заглавията напоследък, видеата от тубата не могат да се качват във форума. Не знам дали преди е имало този проблем или е нещо ново, но е жалко. Не знам колко от вас изобщо цъкат на линковете. 

 

Тен се върна в Корея и днес петимата налични WayV имаха лайф.
Изображение


Колаборацията на NCT x SANRIO стартира днес с поп-ъп магазин, който ще е наличен до 1.08.
Бел. Sanrio е японска компания, която произвежда продукти, вдъхновени и стилизирани в духа на японската поп-култура, стил "kawai". Пример за такива са най-популярният им бранд - Hello Kitty. 
Малко снимки от прясно открития магазин. :)
Изображение


Изображение

Изображение
 

 

ХАХА

1,5 млн. души едновременно са се опитвали да купят билети за концерта на NCT Dream, което причинява рухване на сървъра на Yes24. 
Шоуто ще се състои в три дни - 29, 30 и 31.07 (+онлайн) , в GOCHEOK SKY DOME. Чета мнения на к-попъри - "Знаех, че са големи, но не очаквах да е чак толкова". Но всъщност да, Дримчетата в момента са най-успешната подедицица на формацията и в момента са най-добре продавания артист на компанията. Респект!
Изт.Allkpop
Изображение

 

 

Накрая неприятна новина.

Юта е с ковид и няма да участва в концерта на NCT127 в Сингаоур на 2.07. 
Бързо възстановяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.07 рожден ден имаше едно от най-любимите ми същества в к-попа - И Тейонг

Лидер на NCT, красив млад мъж, талантлив артист и продуцент, хубав човек. 

Желая му всичкото щастие на света и да продължава да бъде все така артистичен и жаден за изкуство!

Снимките са от личното му стори в Инста. :D

d7b7109c99226cf2.jpg

 

ea846bfb050dc00e.jpg

 

0de1f08834bcaa8f.jpg

 

be49d5d2a8b09d95.jpg

 

Качвам денс практика - ръководство на оператора - на "Kick It", качена в новия канал на СМ. Обещават съдържание всяка седмица и съм сигурна, че голяма част от него ще е на NCT. 

 

 

Радио шоуто, което води Юта "Yuta at Home" пък обявиха колаборация с Disney Plus. Всяка седмица ще обсъжда предаване от каталога им. Хей, намирисвам още актьорски проекти за Юта-кун занапред. :)

501285570b638461.jpg

 

 

Днес NCT127, без Юта, който все още е в ковид-карантина, имат концерт в Сингапур. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.07.2016 г. дебютира подгрупата на NCT - NCT127. 

Вече шест години събират нови и нови фенове, докато дразнят к-попърите  продължавайки да правят шантавата си, готина музика. 

Да ви кажа, за мен самата е странно как веднага ги харесах, без колебание. Спомням си, че в момента в който чух "Regular" си паднах по странния им звук. Благодаря им, че ме карат да се чувствам млада с тях и още повече, че винаги ме усмихват! Нямам търпение да разбера какво ще донесе общото ни бъдеще - на тях - като група, на мен - като NCTzen. 

Честита 6-та годишнина, NCT127

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Lab ще публикува следващия си проект на 19.07, вторник. 

Песента се казва "Rain day", написана, композирана, аранжирана от Кун, а формацията NCT U този път включва Кун, Тейл и Янгянг

Като гледам как са ги облекли и къде се намират, залагам на някаква лирична балада, но ще видим. :)

6724173df38e8d84.jpg

 

d1acde583e7c7ef8.jpg

 

48ea26f768c58610.jpg

 

be648c904ab7a477.jpg

 

 

Влоговете на Дойонг са ми любими. Като този в който ни показва деня си, когато беше водещ на Dream Concert. Имаме и камео от NCT Dream и Red Velvet, които бяха сред участниците. 

ГЛЕДАЙ ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 станаха рекламни лица на компанията за електронна търговия Blibli (Индонезия). 

На 24.07 ще се излъчи тяхна колаборация по собствения тв канал на Blibli? Не знам, нещо някъде ще имат, а ние ще чакаме да разберем после. 

 

 

Джехьон е на корицата, даже на три, на августовското издание на ELLE KOREA. 

Хубавец. 

45a07a4d50e54526.jpg

 

606e1255f73a68f0.jpg

 

e4fb86debde3efd9.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър снимките на NCT U за "Rain Day".
Янгянг

Изображение
1, 2

 

 

Тейл
Изображение
1, 2

 

 

Кун
Изображение
1, 2

 

 

Джехьон публикува и втора част на влога си от Милано, където беше по покана на PRADA. Разходи ни из музея и магазина на бранда, избира си очила, обувки, а аз много се радвам да видя колко сериозно се отнася към факта, че е тяхно лице - изслушва с интерес чуждото мнение, задава въпроси, въобще отговорно отношение. :)

 

В спойлера слагам част 1-ва, която е посветена на самото PRADA събитие.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...