Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Тен и изпълнение на новата му песен "Birthday", като част от програмата в която участва "The Great Dance Crew"

Изображение

 

Изображение

 

 

 

В Инстаграма си публикува и танцова практика.

 

Във вчерашния си лайв в Инста, Тен казва: "За първи път участвам в китайско предаване. Бях уплашен, срамежлив, нервен, такива емоции изпитвах. Благодарен съм на мениджърите, които ми помогнаха да се почувствам сигурен/уверен. Fei/Cheng Xiao се заеха да ми помагат с китайския, а Santa се превърна в нов приятел... Дневната ми рутина е - сутрин се събуждам, измивам се, гледам видеа на хора, които пеят и танцуват, после уча китайски, английски и други езици. Страх ме е да не изоставам с езиците и затова гледам видеа и практикувам..."
Днес също беше лайф и си поговори с феновете. За песента "Birthday" каза, че би му се искало да я издаде официално до края на годината. Сподели, че му липсват мембърите, но им се обажда и си говорят. Напоследък се учи да готви.
Като цяло ми изглежда, че се забавлява, шоуто в което участва му харесва, но се чувствам самотен. Това е - рисковете на професията му.
Иска ми се вече да видя всички в WayV заедно. Дано е скоро!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният сегмент от месечното THE NCT SHOW - Music Space.
Днес Тейонг говори за песента си с Уонщайн "Love Theory" и размишлява над различните видове любов, които съществуват - към любимия, семейството, приятели. За него в момента най-силна е любовта към NCT и това, което прави. Споделя, че в представите му любовта най-много се доближава до тази, която му е дала майка му. Пита се дали някога ще може да даде такава любов някому. На въпроса "Кога почувства, че обичаш музиката?", отговаря: "Започнах да пиша песни, когато бях 4-та година трейни. По това време от компанията ми казаха да опитам да пиша песни .... Така се роди "Baby Don't Like It" (може да видите видео от концерт тук)... и друга песен - "Easy On Me"... Когато работех върху тях се чувствах наистина щастлив. Тогава започна..."
За създаването на песента "Love Theory" споделя, че идеята се е родила някъде след разговор с Уонщайн на тема "какво е любовта" и серия на "The Big Bang Theory", която гледал по Нетфликс.

Накрая завършва с готино лайф изпълнение, което няма да е преувеличено да кажа, че ми хареса повече от официалното видео.

22a20402d25107d7.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream ни подариха лайф изпълнение на "It's Yours", а ни обещават и друго по-натам.

Накрая ме разсмяха. Сладури.

 

 

Такааа...
NCT ще вземат участие на предстоящия концерт SMTown, който ще се проведе в Токио на 27 и 28.08.2022 г.

Снимката а постера е от SMCU и на нея са 20 от момчетата, тъй като трима от китайското подразделение тогава липсваха (аххх).
Не знаем доколко представителен е постера, но някак тайно се надявам на пълна бройка Неота.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю на Дойонг за W Korea, на чиято корица ще е през май.

 

 

Видео от записа на "Love Theory" на Тейонг и Уонщай. Наистина имат добра "химия", както се казва. Надявам се да ги видим заедно и в друг проект.

 

 

А Кун днес е бил на живо в Уейбо за малко и е казал, че предстоящата му песен за NCT LAB  не е балада, не била бавна. Мхм. Стана ми още по-интересно. :D
Ей го хубавеца. Качи няколко снимки в Инстаграма си.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме дебюта на Тейонг като водещ - ще ни се представи в новото предаване по Mnet "Any Body Can Dance" (заигравка с думата "anybody", която означава "всеки", но като я раздробим значението става "всяко тяло"). В шоуто ще се състезават осем отбора, в които хора със страст към танца, но без кой знае какви умения ще се учат да танцуват. Начело на тимовете ще са лидерите от предишното танцово шоу на телевизията "Street Woman Fighter", където TY беше част от журито. Предаването ще се излъчва през юни.
Изт. Soompi
Taeyong-1.jpeg

TY днес качи видео в канала си - "Painting with Novo" (Рисуване с Ново), където твори заедно с приятеля си, артистът Ново.

 

 

Кратичко видео от Дойонг зад камерата при фотосесията за W Korea и Dior.

Аз - :swoon:

 

 

Отдавна не бяхме виждали няколко WayV в общ кадър. 

Днес четирима, скоро седмина. Надявам се! 
Изображение
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера излезе новината, че първият мембър на NCT с положителен Ковид тест е макнето ни Джисонг.
Бързо възстановяване му желая! :(

 

Джони пък е в Ню Йорк и ни ъпдейтва в Инста с интересни фотки. 

Изображение

Изображение


NCT Dream постнаха вече няколко видеа зад камера.

Като това например - от репетициите на хореографията.

 

 

Или това - моментите от прослушване на демото до записа на "Glitch Mode".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи затова Джони отскочи до Ню Йорк? Бил е поканен на събитието MET GALA 2022, което се счита за най-... модното? престижното? снобското? събитие на Голямата ябълка през пролетта. Джони Су е облечен в творение на дизайнера Питър До, с когото заедно посещават Галата. 
Материал на Vogue

Статия във Vanity Fair

Image may contain Human Person Fashion Premiere Footwear Clothing Shoe Apparel Red Carpet and Red Carpet Premiere

 

Image may contain Clothing Apparel Human Person Flooring He Yong and Floor

 

Image may contain Banister Handrail Human Person Staircase Railing Clothing Apparel and Allen Ren

 

 

Хаха Един коментар ме разсмя.
"Представете си да обяснявате на някого на Мет Гала, че сте в к-поп група с други осем членове, но понякога всъщност са 22-ма, обаче от време на време може и да са 5 или 7... Както и да е, чуйте нашата песен "Sticker"..." :lol2:

 

Джонката на път за Галата.B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създателят на „Baby Shark“ Pinkfong и NCT DREAM се обединиха, за да създадат супер сладко продължение на вездесъщата детска песен!

5 май е Ден на детето в Южна Корея и в чест на националния празник Pinkfong пусна нова песен „Baby T-Rex“, изпята от не друг, а от NCT DREAM.

Компанията за забавление за деца преди това си сътрудничи с NCT DREAM върху очарователна песен, наречена „Dinosaurs A to Z“, както и анимирани детски версии на хита на групата от 2021 г. „Hot Sauce“ миналата година.

„Baby T-Rex“ е достъпен за гледане както на английски, така и на корейски, а музикалните видеоклипове и за двете версии могат да бъдат намерени в официалните канали на Pinkfong и NCT DREAM в YouTube.

В описанието на видеото Pinkfong игриво написа: „Знаехте ли, че днес все още е жив динозавър? Представяме ви NCT-REX, динозавърът, който оцеля със своята сладост, докато другите изчезнаха!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод Деня на детето, който в Корея честват на 5.05 NCT Dream пуснаха забавно видео - колаборация с PINKFONG.

 

Песничката е налична и на корейски.

Off Topic

 

 

 

 

 

Джони пък се оказа най-споменаваната и обсъждана знаменитост на провелата се наскоро MET GALA 2022. Нашият "Чикаго бой" събра 240 хил. споменавания в социалките за няколкото часа в които се проведе събитието.
Met-Gala-2022-Most-Mentioned-Men.jpg

 

 

Други пък продължават да красят интернета.

Като се започне с детски снимки.
Изображение

 И се стигне до това.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейонг превзе итернет... или по-скоро кроксовете му? :lol2:

 

Както знаем, той си е активен в Инста и един от последните му постове  стана повод за забава и разбира се, привлече внимание към носените от него аксесоари, в случая обувки. Teen Vogue дори му посветиха материал, включвайки последната смешка, която всъщност си е съвсем реален случай, за който може да прочетете по-долу.

Въпросните снимки на Тейонг.

Изображение

 

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

:lol2:

Сградата на SM или т. нар. KWANGYA беше обследвана поради подозрителни вибрации, водещи до неудобство и безпокойство от страна на хората, които я ползват. След 2 месеца на проучвания и изследвания Институтът по архитектура на Корея заключава, че "повишената амплитуда на вибрациите в Кула D е причинена от концентрирани, ритмични групови движения". Честно казано макар да предполагам как се чувстват хората, които работят там, ми стана толкова смешно, че това прогони всякакво съчувствие. Не мога да не си представям, че трепереното е предизвикано от нашите двайсет и няколко хубавци, които упражняват следващата си хореография. 

Изт. Allkpop

NCT ot23 — nakamotens: BLACK ON BLACK - CHOREOGRAPHY

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream с видео #5 - Записът на "Teddy Bear" и "Saturday Drip".

 

А това е публикувания вчера клип с лайф изпълнение на песента "Rewind". Много добре им се е получило, свежо. :)

 

Между другото, появи се инфромация, че вече подготвят рипакакиджа. Кой знае, може би края на юни или юли ще ни огрее?

Юни друг път. :lol2:

На 30 май ще излезе вторият рипакидж на NCT Dream и ще се казва BEATBOX.

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

Имаме вече и график. Не, не е рисуван от мен, такъв си е. :lol2:
Може пък  момчетата да са творили, кой знае.
Важното е, че от 14.05 започват със снимките и така нататък.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня дали го качвахме по-рано, но все пак - официален трейлър на филма с участието на Юта - "High & Low: The Worst X", в който ще играе отрицателна роля.

 

 

Закачка от NCT Dream - какви хора има във всяка група.

 

 

И нещо интересно - утре WayV ще имат рилей лайф включване в Weibo, което започва в 16;30 CST.
Не обявяват кой ще е първият мембър, който ще се включи на живо, нито кой ще е последният, но обявяват, че е "възможно да има изненади".
Ами хайде де, умираме си вече за WayV. Време е да се появят заедно в пространството, било то реално или виртуално. Дано ни зарадват с хубави новини! Нека дружно стискаме палци!


А аз днес цял ден си умирам от смях с фендъмите на NCT и БТС.
Гледам в Туитър данданията по повод участието на Dem Jointz в новия албум на BTS и да ви кажа най-много ме забавлява частта в която разни фенове се опитват да обяснят как видиш ли всъщност не мразели "Sticker" (ще речеш, че е най-големия хит на света - изведнъж всички твърдят, че я харесват), a други го "молят" да не включва интрото си в песента на Бронираните (обидите не коментирам, грозно беше по едно време).
Ами да, забавно ми е да видя какво е написал за тези момчета, интересно ще е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джони ще ни води с него на MET GALA.
Подготовка за събитието. Епизод 33 на Johnny’s Communication Center (JCC).

 

Видео и от медията Variety, която представя новини от света на шоубизнеса и модата.
Гледам го и не спирам да се удивявам на увереността, която има. Браво, Джони! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 започнаха подготовка за японския си тур NEO CITY : JAPAN – THE LINK.

 

 

Концертът на 28.05 ще се излъчва и онлайн в Beyond Live, за скромната сума от USD 45 за стримване на две устройства.
Изображение


Интервю на Teen Vogue с Тейонг със заглавие: "Тейонг от NCT за розите, "Love Theory" и артистизма му".
И понеже споменават розите, които се превръщат в негов артистичен символ, припомням красивата му песен "Rose", която е колаборация със Сълги (Red Velvet).

 

 

NCT Dream, които днес също потеглиха и пристигнаха в Германия за фестивала KPO.FLEX, започват с фото тийзърите за предстоящия рипакидж албум BEATBOX.
Изображение

Изображение

Хечан публикува красиви снимки в Инстаграм, придружени с текст: "Музиката е моят живот".
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream, като петима, се подготвят за сцената на довечаршния KPOP.FLEX. Тяхното изпълнение е от 21:50 ч. Централно европейско време (22:50 ч. при нас).
Изображение

Канала им качи изпълненията на "Fire Alarm" и "Arcade", част от мини-онлайн концерта им преди излизане на албума.

 

Публикуваха и видеа зад кулисите на горния концерт "DREAM STAGE : GLITCH MODE".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дримчетата на сцената на KPOP.FLEX снощи :)
Изображение

Изображение

Сладкоооо
Изображение

Малко фен-камери в спойлера. Обаче знаете ли кое много ми хареса? Попаднах на лайф стрим на концерта, а в чата се скъсаха да хвалят Ченлъ. Набира все повече фенове и това много ме радва.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Ето как ги посрещна публиката в Германия. :)

 

 

NCT Dream и Кай :wub:
Изображение

 

 

NCT127 пък днес предизвикаха един (не)малък хаос на международното летище в Инчон, заминавайки за Япония.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде малко снимки на NCT Dream
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Инфо за две от новите песни в рипакиджа. 
"Beatbox", заглавната песен в албума, е динамично парче в стилът на старата хип-хоп школа. То представя уникалния музикален вкус на NCT Dream и доза позитивна енергия.
NCT Dream продължават поредицата си за първата любов с "To My First". Песента е R&B поп песен с уникален звук на електрическа китара.

Off Topic

 

NCT DREAM will be coming back with their new title track, ‘Beatbox’, an upbeat old school hip hop dance song! The song features NCT DREAM’s unique musical flavor and a dose of positive energy!

 

NCT DREAM is continuing their first love series with ‘To My First’, a B-side track on their second full-length repackage album,‘Beatbox’! ‘To My First’ is a R&B pop song with an unique electronic guitar sound.

 

 

Отново като петима Дримчетата ще са част от събитие във Филипините - "Begin Again:K-pop Edition", на 29.05.2022 г.
Copy%20of%20Poster_800pxX400px.jpg

 

 


NCT127 са все още в карантина в Нагоя, Япония и докато чакат времето да мине се включват лайф и си приказват, а някои - Тейонг, си откриха и ТикТок акаунти - ето ТУК.  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Тейл даде положителен за ковид и за съжаление няма да участва на 22,05, първият ДОМ концерт на NCT127 в Япония.
Бързо възстановяване!

 

Дримчетата с нови снимки.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Странно решение, поне за мен - "Beatbox" с прерилийз в ТикТок. На части, по малко, но може да чуете що за песен е.

 

За другите две от новите им песни: 
"Sorry, Heart" е преизпълнен с уникален вокален чар. Емоционалните вокали на Ренджун, Хечан и Ченлъ се събират заедно с перфектна химия."
"On The Way" е сантиментална R&B поп песен, включваща гладки вокали, синтезаторна мелодичност и смислен текст."
 

 

THE NCT SHOW представя епизод 1 на City Myeongrang Sports Festival, в който NCT (почти всички) вземат участие в... спортен полуден? :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 2 на City Myeongrang Sports Festival, беше супер забавно.

 

 

NCT Dream днес пуснаха тийзърите на Джено и Ченлъ за BEATBOX.
Изображение

Изображение

Изображение


Джено
Изображение
1, 2, 3

 

 

Ченлъ
Изображение
1, 2, 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream (5) имаха участие на фестивала ALLO BANK, Джакарта, Индонезия.
Снимки от сцената.
Изображение Изображение  Изображение  
 

Тук може да видите изпълненията им, започват на 1:25 мин.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...