Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Честит рожден ден и от мен!
Да е жив и здрав любимецът ми от WayV!
Mного нова музика и срещи с феновете му пожелавам!
Изображение

Изображение

И една супер готина колаборация за сцената на MBC Gayon между рок ветераните YB и Тейл, Дойонг, Джонгу и Хечан от NCT.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин гледах SM-ския концерт и мога да кажа само, че това си беше едно страхотно преживяване.

Напълниха ми душата, наистина. Всички.

И много се радвам, че една от песните, които най ми допадна я пуснаха в канала на SMTOWN.

Затова я споделям.

 

SMTOWN 'Dear My Family' Official Video

 

А преди часове пуснаха и песента с която завърши самият концерт.

 

SMTOWN '빛 (Hope from KWANGYA)' MV

 

П.П: 

ЧРД на KUN. Да казвам ли, че го обожавам, защото то вече стана, то аз кой ли не обожавам в тая група. :wub:

271131392-2476737625793064-1489573331187

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай всичко пускано тези дни и концерта на СМ пропуснахме да качим някои неща. 
Е, винаги може да посетим YT каналите на групата и да си сравним часовника, но пък за добър старт на новата година избирам да кача влоговете на вчерашния ни рожденик Кун, който ходи на риба и се забавлява сред природата.
"Облака на Кун Част #1 (Океанска версия) /Риболов"


Част #2 от влога на Кун.  

 

 

От Китай пък Уинуин и Тен ни подаряват влог - разходка до Великата китайска стена. 
Уау
Така става като станваш NCT - учиш не само английски жаргон, но и получаваш уроци по кантонски или китайска история. 
Въобще, чувствам се много "по-учена" откакто станах фен на момчетата. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, като запразнихме та забравихме да я актуализураме тази тема. :D

Зад камера - денс практиката на "Universe" от NCT U.

 

 

И на NCT2021 с "Beautiful".

 

 

Едно хубаво интервю на Юта за Nikkei Asia, който според изданието към днешната дата е най-следватата в Инстаграм японска знаменитост (мъж).
"Като японец се чувствам се горд и отговорен да бъда част от екип, който блести на световно ниво."

 

И тук Юта и Шотаро, японските мембъри на NCT.
Изображение
 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT U и записа на парчето "Universe".

 

Междувременно в днешния, първи за 2022 Music Bank, песента спечели 1-во място, с което победите й стават три. 

 

 

А Тен пък ни кани на разходка из традоционен пазар в стария Пекин.
Много ми е сладко как смесва изречения на корейски и китайски, описвайки едно нещо.

 

 

Инстаграм  ъпдейт от другото ни момче в Китай - Уинуин.
Испанската дизайнерска къща LOEWE пусна капсула колекция в колаборация със Студио Гибли. Събитие по представянето се проведе днес със специалното участие на, както казват "стилната икона и любимец на марката" Уинуин.

Изображение

Изображение
 

Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът на NCT2021 UNIVERSE No.1 в класацията World Albums Billboard.

Изображение

NCT Dream и NCT127 с награди Bonsang Best Album на провелите се днес Golden Dics Awards.
Поздравления! :)
Изображение


Кое обаче е по-интересното напоследък? Тейонг. Да, той винаги е интересен, но след концерта на СМ си е намерил още едно хоби - гледа ТикТок клипчета на фенове и ги тагва в личния си Инстаграм. Клипчетата са по станалата супер популярна в социалките песен-колаборация на NCTxAESPA "ZOO", а хореографията е в резултат на общата работа на Тейонг с известната BADA LEE. TY постна танцова практика в Инстаграм.
Изображение

Който е пропуснал изпълнението на SMTown концерта, може да го гледа тук, поне докато не са го свалили. 
А аз стискам палци за официално стейдж видео, дано получим такова!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Облака на Кун Част #3 (Океанска версия) /Риболов в морето". Това е последният епизод на поредицата.

 

 

Тейонг пък днес посети изложба на артиста Novo , откъдето и качи снимки в Инстаграм.
Между другото, много ми хареса заглавието на изложбата "No reason Not to be excited" (Няма причина да не се вълнуваш:))
Самият творец сподели в своя акаунт  снимка с TY, който му отговори: "Хахаха Облякох се готино, за да победя хьонг, но изглежда, че още не успявам."
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

4-ма от страхотните вокалисти на NCT - Дойонг и Тейл от NCT127, Ренджун от NCT Dream и Шяоджун от WayV. И едно невероятно нежно лайф изпълнение на песента "Good Night"

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая някой да обърне внимание на палците, които стискам.

Пуснаха стейдж видеото на ZOO, изпълнявана от Тейонг, Джено, Хендери, Янгянг и Джизел от aespa.
Много забавна песен, на която вече може да се насладите с hd качество. 

 

 

А Лидера пък ще е на корицата на февруарския брой на W Korea. 
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 3-та годишнина на WayV!
Ох, дано ги видим заедно скоро!
Изображение

Изображение

Изображение
1, 2

 

Утре, 17.01, 20:00 KST ще имат WayVersary - празнично парти, което ще се излъчва в канала им в YT.

Симпатично празнично видео с името "Happy WayV Day!"
Сладко ми е, но и малко горчиво. Лукас ми липсва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита им 3-та годишнина на талантливите сладурчета. Пожелавам им здраве и още дълго да са заедно.

И аз това се надявам,скоро да ги видим заедно:)

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са се отдали на почивка.
Днес Шотаро качи в Инстаграма си видео - заедно с Тейонг са на боулинг.

Изображение

 

 

Тук пък лидера в Инстаграма на редакторката на W Korea.
Изображение

Изображение

 


Почивка, почивка, ама не за всички и не напълно.
Уинуин за Valentino (и кого още виждат щастливите ми очи?:))
"За да отпразнува Лунната нова година, VALENTINO представя мини филм, включващ посланика на марката Лей Жанг и актрисата Guan Xiatong, певецът и актьор Донг Шиченг (Уинуин) и комедианта Jin Jing. Поднасяйки почитания на Пролетния фестивал в Годината на тигъра, разкривайки изцяло нов дизайн на  райета, вдъхновени от архивите на Мейсън и пресъздадени с модерен поглед."

Off Topic

 

In celebration of the Lunar New Year, Valentino presents a special mini film, featuring brand ambassadors Lay Zhang and Guan Xiaotong, singer and actor Dong Sicheng and comedian Jin Jing. Presented as a tribute to the Spring Festival in the Year of the Tiger, discover an all-new selection of striped looks, taken from the Maison archives and reenvisioned under a contemporary eye.

 

 


Изображение

 

 

 

NCT Dream пък са новият посланик за Азия - "Asia Ambassador",  на козметичната марка MERNEL.
Изображение


Между другото, онзи ден Ченлъ е споменал да очакваме нещо много скоро. 
Казал го е по повод въпрос на фен за новия цвят на косата му. Да видим какво ще ни поднесат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на NCT127 за получения днес Бонсанг на 31 Seoul Music Awards.
Изображение

Изображение


Поздраления и за NCT Dream за полученото отличие Най-добър албум на годината (Hot Sauce) на 31 Seoul Music Awards.
СТРАХОТНИ. БРАВО!
Изображение
 

 

ДЕСАНГ за любимите ми вампирчета NCT127.
Поздравления!:cry:
Изображение

Изображение

 

 

Това е първият десанг (голямата награда) за групата.

Не, не е първият десанг, а вторият. Десанг получих преди месец на AAA за същия албум. 
В речта по награждаването Тейонг казва: "Не очаквахме, но сме изключително трогнати да получим такава голяма награда. Деветте членове работиха усилено. Мисля, че 2021 беше годината в която можахме да блестим защото всички NCT мембъри - NCT127, NCT Dream, WayV, NCT2021,  бяха заедно. Ако не беше толкова хубаво и забележително, с толкова енергия и талантливи мембъри, не мисля, че щеше да е възможно да постигнем този връх. Горд съм с членовете на групата и се надявам да продължим да сме здрави и щастливи, без наранявания и болести!"
Дойонг споделя: "Отдавна мечтаех да получа такава награда. Благодаря ви, че ни я давате! Всичко това е заради феновете. Дори си мисля "Всичко наред ли е, че получаваме тази награда?" Ще продължим да работим и да станем артисти достойни за такова отличие. Искам също да благодаря на родителите на всички мембъри..."


Във включване на живо в Инстаграм, за да благодарят за наградата, Марк каза, че вече подготвят нов албум, Тейл беше емоционален, Юта изреди имената на... всички мембъри - за малко да забрави Дойонг, казвайки им, че ги обича, а по повод Годината на тигъра Джонгу запя "Tiger Inside" на SuperM. Сладури. :cry:

Изпълнението на NCT127 на днешната церемония. Като качат нещо официлно ще сменя линка.

 

Докато можем да се порадваме и на соловото изпълнение на Дойонг "The Reason Why It's Favorite".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео от обявяването и награждаването на NCT127.
Толкова са невярващи и развълнувани, а Дойонг откровено плаче.
Тук виждаме и частта с думите на Джони, който благодари на родителите, които са били винаги до тях и продължават да ги подкрепят, както и на феновете. "Вие, хора, нямате представа... Вероятно имате някаква представа всъщност, но ние работихме наистина много и просто съм щастлив да видя мембърите щастливи. Знам, че и вие, които гледате, също се радвате... И честита 2022-ра!

 

 

Малко по-късно в Инстаграм Дойонг публикува трогателно писмо към феновете.

Allkpop 
"Днес получихме много голяма и значима награда. Тъй като изобщо не очаквах това, пиша тук няколко думи, които не успях да кажа заради шока.
Много мисли минаха през главата ми, когато извикаха името ни за голямата награда. Като трейни, преди да дебютирам, имах много мечти. "Десанг" беше една от тях. Но продължавайки напред, гледайки (отдавайки) се на настоящето, осъзнах, че много от мечтите ми бавно започнаха да гаснат. В началото бях тъжен и съжалявах, но дори тези чувства започнаха да претръпват. 
Когато чух да казват името ни днес, мечтата се събуди и повече от всякога се почувствах обзет от емоции. Много ви благодаря, че помогнахте да постигна мечта, която мислех, че бавно ще изчезне. В началото се разтревожих, чудейки се дали е правилно ние да получим тази награда, но думите на феновете, които ни подкрепяха с цялото си сърце - "Надявам се да получите много любов!", ме накараха да поискам да отвърна на тази любов. Ще дам всичко от себе си, за да се отплатя на тези скъпи хора, завръщайки се с дори още по-добри албуми и изпълнения!
Отново ви благодаря! Благодаря също на всички, които дойдоха на церемонията днес!"

Изображение
 

Off Topic

 

Today, we received a very big and meaningful award. 

Since it was something that I did not expect at all, I have come here to write a few words that I wasn't able to say due to the shock. 
A lot of thoughts ran through my head when they called our name for the big award. There were many dreams that I cultivated as a trainee before the debut. Daesang was one of those dreams. But as I kept running towards the future by only looking at the present, I realized that my dreams were slowly diminishing. At first, I was sad and regretful, but even those feelings were becoming numb. 

When I heard them call our name today, that dream once again came alive, and I was feeling more overwhelmed than ever. Thank you so much for helping me achieve a dream that I thought would slowly disappear. I was worried at first, thinking whether it would be right for us to receive this award, but the phrase 'I hope you receive a lot of love' from the fans who have supported us with such precious and big hearts made me want to repay the love. I will try my best in order to repay the precious hearts by coming back with even better albums and performances. 
Thank you, again, and thank you to everyone who has come to the award show today."

 

 

Дойонг, Дойонг:cry:
Изображение

И аз за малко да се разрева с него.

5,5 години.
5 години и половина след дебюта получават вторията си Десанг (за същия албум).
Пожелавам им още много занапред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да е Лукас!
Много се надявам скоро да го видим с групата, че отсъствието му осезаемо се осеща.

Феновете изпълниха редица места в Сеул с рекламни банери за рождения му ден, а свързаните хаштагове цял ден се трендваха в Туитър. Надявам се да знае колко обичан и чакан е от повечето от нас!

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

А това готино видео на Тейонг за W Korea просто сме забравили да го качим.


И само няколко снимчици, които лидера качи в личния си Инстаграм. Там има още и интересни. :P
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

 

Тук пък как NCT Dream са заснели рекламата за Lemonilo, индонезийския рамен на който станаха рекламни лица.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен кавър, наистина. На мен също много ми хареса, благодаря за споделянето, @ivaiva!
И като си говорим за Дойонг - стана ясно, че ще замени батко си Ънхьок като водещ на церемонията на 11th Gaon Chart Music Awards, която ще се проведе вдругиден, 27.01. Промяната се наложи след като Ънхьок беше тестван позитивен за Ковид миналата седмица.
Отделно NCT127 и NCT Dream са част от изпълнителите.
Изт. Soompi
Update: NCT’s Doyoung And JaeJae Join STAYC’s Sieun As Hosts Of 11th Gaon Chart Music Awards After Eunhyuk’s COVID-19 Diagnosis

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...