Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Вчера публикуваха втори епизод от къмпинговането на WayV

Много са ми сладки и нямам търпение вече да ги видя/чуя в пълен състав. Е, почти пълен де.
В албума на NCT2021 - UNIVERSE, им е поверена песента "Miracle".

 

 

Иначе днес отново започваме с тийзъри за споменатия по-горе албум.
Снимки за трак видеото Dreaming, изпълнявано от NCT Dream.
Изображение

Изображение

Изображение

Индивидуални снимки на момчтата.
Марк 1, 2
Ренджун 1, 2

Джено 1, 2

Хечан (арт!) 1, 2

Джемин 1, 2
Ченлъ 1, 2

Джисонг 1, 2

 

Ето и пълния трак лист на албума:
1. New Axis, текста е на Тейонг и Марк, изпълнява NCT U - Янгянг, Марк и Тейонг
2. Universe (Let's Play Ball), написана от Кензи и Марк, NCT U - Дойонг, Янгянг, Джено, Джемин, Хечан, Шотаро, Шяоджун, Марк и Джонгу
3.  Earthquake, NCT127 - Юта, Хечан, Тейл, Дойонг Джони Джонгу, Тейонг, Джехьон и Марк
4. ОК!, NCT U - Янгянг, Юта, Джено, Тен, Тейонг, Марк, Хендери

5. Birthday Party, NCT U - Джисонг, Ченлъ, Джемин, Хендери, Джонгу, Юта, Джони, Шотаро
6. Know Now, написана от Марк, NCT U - Ренджун, Дойонг, Сънгчан, Джони, Джемин, Джено, Янгянг и Марк
7. Dreaming, NCT Dream
8. Round&Rounds, NCT U - Тен, Шяоджун, Тейл, Хечан, Сънгчан, Джехьон
9. Miracle, WayV

10. Vroom, NCT U - Джисонг, Ченлъ, Шотаро, Хендери, Джонгу, Кун, Джехьон
11. Sweet Dream, NCT U - NCT2021

12. Good Night, NCT2021

13. Beautiful, написана от Джони,Тейонг, Джено, Марк и Хендери, изпълняват NCT2021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трак видеото Dreaming, NCT Dream. 

Абсолютен кеф е песничката, а Джисонг много ме зарадва. Знаех, че може да пее, не само да рапира в  ниски тонове, но исках и другите да го чуят. Не е ли сладур? :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа
Днес получаваме тийзър снимки от WayV за предстоящото трак видео "Miracle", част от албума на NCT2021 UNIVERSE.
Изображение

Изображение

Индивидуалните:
Кун 1, 2

Тен 1, 2

Шяоджун 1, 2

Хендери 1, 2

Янгянг 1, 2

 

Изненада.
Едната заглавна песен - "Universe (Let's Play Ball)" ще излезе преди албума - на 10.12 в 18:00 KST. 

И още една новина, вече очаквана от мен.
На провелите се днес 2021 Asia Artist Awards NCT127 получиха голямата награда - Първият си десанг в 5,5 годишната си кариера.
Отличието е в категория Албум на годината за STICKER.
Браво! Заслужени поздравления!

Off Topic

 

 

 

 

И една изненадваща награда (пак поне за мен). На същите награди Дойонг беше отличен с AAA Focus, категория "Актьор". Ами.... Супер!
"Здравейте, аз съм Дойонг от NCT. Това е първият път в който присъствам на церемония по награди сам, без членовете на групата, затова съм много нервен. Така също това е и първият път в който получавам награда в ново поле на дейност, различно от това на певец и се чувствам странно и изнервено. Искам обаче да изкажа благодарността си за тази страхотна награда. Докато опитвах предизвикателството на актьорството се страхувах и имах много притеснения, но благодарение на феновете, които ме подкрепяха можах да се справя успешно. В бъдеще, ако феновете ме подкрепят и са до мен, ще дам най-доброто от себе си и няма да се страхувам. Благодаря ви!"
Изображение

Изображение
 

Off Topic

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на NCT Dream за наградата Бонсанг (една от 10-те награди за ТОП 10 артиста) на провеждащите се в момента Melon Music Awards 2021!
Изображение

Благодарейки за получената награда Джисонг качи снимки на красивия залез с думите: "Czennies! Dream спечелихме награда за пръв път на MMA. хехех Благодаря на всички Czennies, които ни подкрепяха и гласуваха за нас! Няма да забравим нещата, които направихте за нас и ще ви се отплатим!" .:cry:
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните тийзър видеа са за излизането на трак видеото "Earthquake" за албума UNIVERSE, с участието на Юта, Хечан, Тейл, Дойонг Джони, Джонгу, Тейонг, Джехьон и Марк. Ох, щеше да ми е по-лесно да напиша NCT127, ама се отнесох докато гледах фотосите, те са виновни!
Хм, деветима хубавици. 

Да ги видим.

Хечан
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Марк
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

Джонгу
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

Джехьон
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

Дойонг
Изображение

Не! НЕ!!! (няма да го ресайзвам:D)

Off Topic

 

Изображение

 

 

Очаквайте продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и продължението.
 

Юта
(как пък са нямали още по-близък кадър на това лице БЕЗ ПОРИ????)
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

Тейонг
Изображение
Само ви информирам, че отново няма да намалявам изображението в спойлера. -_-

Off Topic


Изображение
 

 

Джони
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Тейл
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

И общи на NCT 127.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 и трак видеото "Earthquake",част от албума на NCR2021 UNIVERSE.

 

 

Да напишем и тук.
Албумът на 127-цата STICKER, заедно с албума на aespa, е сред споменатите от New York Times ТОП 40 Най-добри поп албуми на 2021 г.
"Музика, която 
кара хората да се чувстват като в утроба и албуми, които са като изригване. Когато няма къде да отидете, буквално или метафорично, все още има места, където да се оттеглите - към корена, към историята, към спомена, към забравянето..."
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър фотоси на NCT U за ‘Universe (Let's Play Ball).
Изображение

Изображение

Индивидуални снимки на момчетата.
Марк 12

Джонгу 1, 2

Шяоджун (ХЛЪЦ!!!) 1, 2

Янгянг (ДВА ПЪТИ ХЛЪЦ!!!) 1, 2

Дойонг 1, 2

Джемин 1, 2

Шотаро 1, 2

Хечан 1, 2

Джено 1, 2

 

И последнияt епизод от къмпингуването на WayV.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухууу

Нов сезон на It's Awkward, but It's Ok. 

Сещате ли се? Онези видеа в които поставяха мембъри, които не са общували много, да се опознаят докато други двама (чрез слушалките) им дават въпроси да задават. Миналата година, за NCT2020 го заснеха и сега продължават. Да видим как ще е.

Първи гости Юта и Шяоджун, водещи Джони и Джемин. :D

 

 

NCT ще вземат участие в специалния зимен албум на компанията - SMTOWN 2022 : SMCU EXPRESS, който ще излезе на 27.12.2021 г.
Изображение

А на 1.01.2022 г. ще имаме отново SMTOWN LIVE CONCERT.
Очаквам с интерес. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привю на предаването на YouTube Discovery Channel Korea в което участват Шяоджун, Хендери и Янгянг - "My KStar Family".
Те ще съжителстват с Юбин (Wonder Girls), като нейни по-малки братя. 
Много са нервни, но още повече сладки.:)
Успех на шоуто!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 7 на Analog Trip NCT 127: Escape from Magic Island.
Не знам само аз ли го гледам, но са големи сладури, много ме радват....

 

 

...много ме радват, най-вече Тейонг, когото виждам в едно страхотно амплоа - това на забавния приятел.
Особено личи в това видео, което е допълнителен материал, така да се каже "зад кадър".
Умрях си от смях и умиление как танцува сам на "Kick It", защото не е разбрал целта на задачата.

Off Topic

 

 

 


И събитията от днес - денят на МАМА.
NCT127 се явиха в цялата си прелест на церемонията по награждаване, за да изпълнят "Favorite", "Sticker" и да бъдат почетени с отличието TOP10 Worldwide Fan's Choice Award (една от 10-те групи, които са получили най-много гласове по време на продължителния фенски вот в социалните мрежи и сайта на наградите).
При започване на церемонията знаете, че има "червен килим" - сегмет на посрещане на звездите, снимки за медиите и т.н.
Та NCT се явиха без лидера. Той липсва и при получаване на наградата, а отсътсвието му беше осезаемо. За едно време дори се трендва хаштаг в Туитър #whereisTaeyong, достигайки #4 в световната мрежа (?!?). TY се включи в Бабъл, за да каже, че не се чувства добре и си почива, ще се яви за изпълнението.
Което и стана.

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

В следващия пост ще сложа изпълнението на Дримчетата, които също бяха страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream също бяха отличени с награда TOP10 Worldwide Fan's Choice Award на провелите се днес награди MAMA.
Честито!

Изпълнението им на "Hello Future".

 

И на "Hot Sauce".:)

Off Topic

 

 

 

 

NCT U пък изпълниха излязлата си вчера песен "Universe (Let's Play Ball), която вече има над 25 млн. гледания.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера публикуваха тийзър снимки за втория тайтъл трак на албума на NCT2021 UNIVERSE.
Изображение

Изображение

Днес получаваме и тийзър видео, а музиката ми звучи коренно различно от последното заглавие - свежо, забавно, почти коледно.:mellow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Beautiful" - NCT2021.
Прекрасна е.

 

...Ти си най-важният човек в своя живот,

Така че бъди себе си.

Бъди красив/а...

 

Блестящите звезди в нощта,

Залязващото слънце, оставящо сияние

Всичките те имат свои, уникални цветове,
Красиви, да...

 

Празнотата, че нямам,

Завиждах на другиго,

Но нещата. които аз имам

Те няма да ги имат

...

Започни своето пътуване

В търсене на щастие, на своя, собствена история,

И дори и малките неща

Не забравяй да ги обичаш.

 

Красив живот,

Красиво сърце,

На блестящата страна на живота,

Погледни себе си с гордост.

...

Красив/а си какъвто си,

Красив/а, красив/а си.

:cry:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, още не съм се нарадвала на Universe (Let's Play Ball), която много ми допадна и то от първо слушане, а вече и втора песен има от семейството. Текста звучи добре, но ще я преслушам по-късно. Много им се радвам на момчетата.

И малко ме е яд, че сега се коментира едно нещо друго, вместо това колко са страхотни и че най-накрая NCT /цялото, почти/ се завърна.

 

Трима членове на NCT се извиниха за реакциите си на сигнал за земетресение по време на предаване на живо за новия албум на NCT „Universe“.

На 14 декември NCT проведе предаване на живо в YouTube, озаглавено „NCT Universe Countdown Live“. Около 17:19 ч. KST, някой получи спешно предупреждение на мобилния си телефон за земетресение с магнитуд 4,9 точно до брега на остров Jeju.

След като видяха сигнала, Марк, Дойонг и Джони реагираха, като изпяха и танцуваха на песента „Earthquake“, една от B-страничните парчета на NCT от „Universe“. Останалите членове спряха поведението им и предаването на живо продължи.

След това Марк, Дойонг и Джони публикуваха извинения в личните си акаунти в Instagram.

Марк написа: „Искам да кажа, че дълбоко съжалявам за образа, който показах на себе си по време на днешното завръщане на живо в предаването. Наистина съжалявам, че погрешно прецених ситуацията и постъпих небрежно и прибързано. Ще разсъждавам дълбоко върху себе си и ще работя усилено, за да не показвам повече подобно поведение."

Дойонг написа: „Здравейте, това е Дойонг. По време на днешното завръщане на живо, направих необмислена грешка, без да разпозная правилно ситуацията. Искам да се извиня на тези, които бяха наранени и се почувстваха неудобно заради несериозните ми действия и думи. Това беше изцяло моя грешка, така че отново се извинявам без извинения. Ще работя усилено, за да не допусна отново подобна грешка. Още веднъж искам да се извиня на тези, които бяха наранени от моите действия и думи.”

Джони написа: „Много съжалявам за необмислените си действия по време на завръщането на живо. В бъдеще ще бъда по-внимателен към мислите и действията си. Много съжалявам. Искам отново да се извиня на тези, които се чувстваха неудобно, докато гледаха поведението ми.”

Изт.

 

Между другото, вчера по-големият брат на Дойонг, актьора Гонг Мьонг влезе в казармата.

И ето тези снимки сподели малкия с батко си в своя Инстаграм.

"„Нашият хьонг отива в армията.
 Когато се върнеш, ще те приветствам с цялото си сърце. Върни се безопасно."

FGi-Ny-Di-Vk-AIWRo-M.jpg

 

FGi-Ny-SHVc-AUj-Hs9.jpg

 

Off Topic

 

FGi-Nxr-WUUAEPo-Mw.jpg

 

FGi-Nxzn-Uc-AIVml-Z.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...