Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Спортната и ежедневна марка „FCMM“ е готова да „стартира“ нещо забавно с NCT Dream!

По-рано това лято „FCMM“ официално обяви NCT Dream за новите посланици на марката за сезон есен/зима 2021 г. Сега, с наближаването на есенния сезон, „FCMM“ представи първия си предизборен филм с участието на момчетата от NCT Dream, които изглеждат блестящи независимо от спорта, който играят!

Вижте новия филм за кампанията „FCMM“ с момчетата.

 

[FCMM X NCT DREAM] 21 F/W '시작해' 캠페인 (Full Ver.)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано сутринта беше световната премиера на STICKER в която момчетата на живо представиха песните от албума. 

Ето например Lemonade :D

 

И финалната Promise You. 

Песента е много сладка и направо си я представям за финал на концерт. 

Обаче знаете ли кое ми хареса най-много? Щастливи са, очите им блестят.

Надявам се дълго да ги виждаме така! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама пък и Интрото+Kick It беше супер. 

 

 

Междувременно, Sticker постигна 30 млн. гледания за 25 часа, с което се превърна в най-гледаното им за денонощие. 

bb4342acfad3d7dc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една готина компилация - Focus+Road Trip+Bring The Noize, като хореографията на последната много ми хареса. 

 

 

 Реклама за албума в Спотифай. 

Е то пък бива, бива, ама се скъсаха от реклами за навсякъде.

Е, не се оплаквам. :D

 

 

Ахахаха

Официалният ТикТок на групата. 

Разсмяха ме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юта ще бъде на корицата на GQ Japan, брой ноември 2021. Интервю, снимки, всичко ще бъде поместено на 10 стр. от списанието и ще излезе на 24 септември.

FB_IMG_16319962505390986.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Инкигайо момчетата изпълниха Sticker и Lemonade.

Тази Стикер, колкото повече я слушам толкова повече я харесвам. 
Флейта върху бас, комбинирана с тежки вокали??? Наистина уникално, но в пълния смисъл на думата. Досега такава песен никой в к-попа не помни. 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.09.2021 г. at 7:22, kandala написа:

@skofiild, ама къде са тези гърди бе? 'що не ги сложи и ний да видим? 

 

 

А къде, къде? Сега не съм виновна, че вие не знете къде да гледате.

Ще правите като мен. Събуждате се по никое време рано рано, влизате в ютуб да убиете времето и първото, което виждате е, че ще има премиерно излъчване на песента им. Естествено като дойде времето сте се заплеснали по нещо друго и докато се усетите, то минали 2 мин от премиерата и като влезете първото, ама буквално първото нещо е ето тази гледка. А вижте нещо друго след това.:o

E-df-Gvc-VIAA0i-Ob.jpg

 

Точка 18+ трябва слагам тука, заради моите лиготии. Ще каже човек, едни голи гърди не съм виждала. Боже, изтрещяла съм и съм станала като азиатските фенове. Те само такива неща виждат. <_<

Сега шегата настрана. Да кажа за песента и за 127.

Харесва ми това, че при тях обикновено не знаеш какво да очакваш. Защото каквото и да очакваш, винаги получаваш или нещо друго или нещо повече.

Харесва ми тая шарения, визия, видеоклип, те са млади и защо да не го показват.

Както и в песните. То всяка група си има някакъв стил, обаче при тях сякаш в последно време стила им мутира и последните им завръщания имат едно сякаш по-друго звучене. За мен поне е така. И няма лошо.

Sticker е доста зарибяваща. Особено където е припева и пеят "Sticker, Sticker" и правят това с ръцете. Много яко. За ласото вече казах, но ще повторя. Много готин елемент.

И кученцето също. А да гледаш почти 4 мин тези девет момчета да танцуват, направо си е благодат. Четох, че доста нетизени не били много доволни от тази песен, кво пък, на мен ми хареса.

Между другото, в нета е пълно със снимки на котки, които гледат песента.

Чак вижте какво са сътворили с котаракът в чизми: Цък  :D

Или това: Цък

 

*****

Off Topic

 

E-pk-Iu-IVIAc5-Lzt.jpg

 

E-pk-I9g-Vg-AIq-Vav.jpg

 

E-pk-JPVVQAALWp-N.jpg

 

E-pk-Je-FVUAMvyzp.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CELINE x NCT127 във W KOREA.

Как се чувстват завръщайки се след 459 дни? Как е минала подготовката за комебка? Как се чувстват? И още въпроси и отговори - когато излязат английските субки. :D

 

 

Хайде и малко игрички за Dingo Global DGG. А утре сигурно и ще ни попеят?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато членовете на други групи се скриха вдън гори тилилейски :mad:, NCT произвежда съдържание за цялото SM, че и отвъд.

Като това например - Тейонг, Сънгчан и Джисонг играят приготвят храна заедно и отбелязват Чусок.

 

 

А междувременно в САЩ, в два обекта на Boba Guys - в Ню Йорк и Лос Анджелис, днес се продават BobaTea с вкус Lemonade, брандирани със STICKER.
Изображение

Изображение

Изображение

 

Интерес не липсва, както се вижда.

Off Topic

 


 

 

 

Накрая нещо още по-хубаво.
В Weibo започват да се появяват отново реклами с Лукас.

Като тази на козметичната марка Guerlain Paris.

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай също е ден за празник, а именно Есенният фестивал - значим, традиционен празник, ден за събиране със семейство и приятели.

По повода (почти) всички в WayV публикуваха поздравителни послания.

Тук може да ги видите.

 

Между другото, разни "фенове" продължават да сипят помия по Лукас и да повтарят, че WayV са 6. Тъпо. 
Разбирам защо Лукас не е публикувал нищо - само си представям какво ще стане под поста му.
 

Тен ъпдейтна Инстаграма си.

Снима ли, какво прави?

Изображение

 

Изображение


Изображение 

 

 

Ау, супер готин пърформанс на Sticker под името "Camerawork Guide" (Ръководство за работа с камера?)

 

 

А преди малко качиха една смешка, отново с И Су Ман. :lol2:

 

 

СЪДЪРЖАНИЕ ЗА ЗАКОРАВЕЛИ ЕНСИТИЗЕНИ - ТУК - нефилтрирани хиляда камери (е, само девет са, ама така звучи по-представително:D) на мембърите, от участието им в STUDIO CHOOM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яки снимки от Тен, като някой средновековен принц е. Ех. :wub:

Иначе сега се загледах в това. NCT 127 в Haechan Radio.

E-zzi-ZCVc-AINy-YT.jpg

 

Off Topic

 

E-zzi-ZFVQAI5x88.jpg

 

E-zzi-Y9-VQAgq-Kcu.jpg

 

 

37.5MHz 해찬 라디오 HAECHAN Radio | Ep.7 떠나자 Chuseok Trip & Lemonade, 제대로 건드렸어 You (1/2)

 

И понеже в последно време доста се заглеждам по фенартове, ето нещо сладурско.

E-z-Blg-LVc-AAY6-WK.jpg E-z-Bmd-VIAUl-Sc-T.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Третата част на риалитито им Stick Together.
Не знам дали качихме по-напред втората част, но ако не сме слагам ЛИНК към нея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 ще са първата айдъл група, която ще води епизод на корейския вариант на шоуто SNL (Saturday Live Night). Предаването е вървяло в Корея в периода 2011 - 2017 г. Шоуто ще се излъчва през платената стриминг платформа Coupang Play всяка събота вечер, в 22:00 KST.
Изт. Soompi

Междувременно сред положителните отзиви има и притеснени такива, заради някои скандални моменти в миналото на шоуто, което води до негативни отзиви за самото предаване и водещите. Както казват феновете: " Надяваме се СМ да проверят сценария поне три пъти преди снимките!"

 

Иначе STICKER се справя успешно по класациите, спечелвайки си тройна корона в GAON за седмицата 12-18.09.2021 (албумът излезе на 17.09 и реално се чартва само два дни), като е:
#1 Album Chart
#1 Retail Album Chart
#1 Download Chart
#1 BGM Chart (индикатор колко често дадена песен е поръчвана и ползвана за фонова музика в интернт - блогове, видеа...)

Изт. Naver News

 

Изданието за музика AV Club с позитивна статия и ревю на албума, наричайки го "РИСКОВО, НО ТРИУМФАЛНО ЗАВРЪЩАНЕ".

За Sticker казват: "Песента е дръзко парче, което издълбава своя собствена завукова територия, но всъщност не е показателна за останалата част от албума."

 

Sticker с 1-ва победа, днес на M Countdown. 

72229847544746bf.jpg

 

И за красив финал на поста
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео за GQ.
NCT127 отговарят на реални въпроси от мрежата.


От Quora

Въпрос: Ако NCT127 имат супер сили какви щяха да са?
NCT127: Юта - телепорт, Дойонг - телекинеза, Марк - да вижда през стени, Тейл да е невидим, Хечан - скорост. Джехьон ще е силен като Капитан Америка, Тейонг - да се лекува сам (самолечение), Джони ще е Джонт-мен,а  Джонгу - момичето-късметлия от X-Men.

Въпрос: Кой се държи най-детински (childish) в NCT127?
NCT127: Тейл (посочен от Тейонг). В корейския има дума "mat-nae", - обяснява Джехьон -която означава "най-големият, който се държи като най-малкия".

 

От Twitter

Въпрос: Кой е музикалното ви вдъхновение?

NCT127: DEEZ. (обясняват) Той е един от музикантите, написал много песни за нас, като Cherry Bomb, Touch, Kick It. 
Дойонг: Казахте DEEZ  преди Майкъл Джаксън?

Въпрос: Как така Джони е толкова гъвкав? (показват снимки от негови упражнения)

Джони: Сигурно от уроците по таекуондо в детството.

Тейонг: Мисля, че сред нас Тейл е най-гъвкавия. Марк също.

Марк: Вече не толкова.

 

От Инстаграм

Въпрос: Кой е най-забавният?

NCT127: Юта и Джонгу.

 

От Reddit

Въпрос: Най-любим рилийз до момента?

NCT127: Dream Come True (всички са съгласни).

 

От Quora
Въпрос: Какво означава 127 в името NCT127?

NCT127: Географската ширина на Сеул.

Въпрос: Как влязохте в NCT127?

NCT127: Съдба.

 

Накрая допълват страницата си в Уикипедия с информация за изпълнението им в Парада за Деня на благодарността в Ню Йорк на 28.11.2019 г., което ги прави първият корейски изпълнител участващ в това събитие. 

 

 

Две неща се въртят в нета. 

Първо, NCT нова единица на хоризонта. Дали ще е H (Холувуд), дали ще е J (Япония) или сборната 21 - никой не знае, но явно чакането е към края.

И второ, вече подготвяли рипакджа, който щял да се казва Favorite. Да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, че е готино това. Оправи ми настроението в ден в който трябваше да почивам, а вместо това ще работя. Ама много завладяваща е тая "Sticker". Много ме кефи Пингвинчо като го каже "Sticker". :D  А момчетата ни са толкова лъчезарни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе епизод 4 на Stick Together. 

Продължават да са все така сладки.

 

 

Analog Trip - Escape From Magic Island, онова риалити, което пролетта заснеха, ще започне да се излъчва от 29.10.2021 г., 23:00 KST, всеки петък в YouTube канала на групата. 

 

А, между другото, NCT127 официално станаха Double Million Seller с третия си пълен студио албум STICKER.

Превърнаха се и в четвъртият артист с най-високи продажби през първата седмица, присъединявайки се към BTS, Seventeen и NCT Dream. Групата  реализира над 929 хил. продадени копия, като само за сравнение - предишният им албум NEO ZONE (2020) постигна 276 628 броя. Нарастването е над три пъти!!! 

Браво! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stcker спечели 2-рата си победа на Music Bank вчера, а днес трета на Music Core.

Снимка с трофея от вчера.
Изображение

 

И с днешния.
Изображение

 

Ето и самото изпълнение.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...