Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

WayV сподели задкулисни кадри на Ten и Yang Yang от заснимането на музикалния видеоклип "Low Low"...

 

 

Във връзка с завръщането им, шоуто „NCT 127 WORLD PREMIERE STICKER“ ще се проведе на 18 септември от 13:00 ч. KST.

То ще се излъчва едновременно по канала на NCT 127 в YouTube и SBS MTV Channel.

E-49igz-VQBMUQLh.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас. 

В смисъл ужасни са. :wub:

 

Тази песен също - Day Dream, NCT127. 

Част от 2-рия студиен албум на групата - NEO ZONE, излязъл на 6.03.2020 г.  

 - 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 си припомнят песни, припяват по малко и споделят спомени, за канала Clever News. 

 

 

Тен пък вече е с тъмна коса, виждаме от Инстаграм ъпдейта му днес. Текстът към снимките е просто "Q D-1" и да ви кажа идея нямам какво значи. Дали Q не е за "quarantine" (карантина)? Гледайте какви мисли ми минават, хора, деформация в пълна сила.:wacko:
Изображение

Изображение


И да споделя, ако не сте разбрали, че Лукас и WayV засега остават в Корея.
Те трябваше да отидат в Китай на 10.09 (първо той с Тен. после другите) във връзка с предстоящото им турне, което беше предвидено за октомври, но в момента всички активности на Лукас и групата са стопирани. 

 

 

Приключвам поста позитивно - със снимка на един сладък Джонгу, направена след днешното шоу Music Core, на което е водещ.
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тен и Янгянг разкриват как е записана песента им Low Low.

 

 

 

И като са почнали да разкриват какво се случва зад камера - ето и NCT127 с техния Who Is Sticker.:lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT 127 стават млади и красиви момчета рицари, които се появяват през тъмната черна мъгла. W Korea пусна снимката на членовете на момчешката група в сътрудничество със Celine.

На 10 септември списание W Korea пусна моден филм, озаглавен „NINE KNIGHTS“ / качен малко по-горе/и стартира специален уебсайт, показващ този дигитален проект с момчешката група. В допълнение, няколко от изобразителните снимки бяха качени в официалния Instagram на W Korea.

 

1631303998-untitled-1.jpg

 

Off Topic

 

1631304344-241405954-864690514096289-461 1631304344-241452207-986755975205217-710

 

1631304344-241482334-809258876424690-385 1631304344-241548705-648610226040215-732

 

1631304344-241565139-339787131165602-222 1631304344-241664885-434584451288184-862

 

1631304345-241526647-824419994900672-540 1631304345-241563683-4220618968053901-39

 

1631304345-241675357-663781764583571-478

 

***

Актьорът Gong Myung и NCT's Doyoung показаха братската си връзка в MBC's 'Point of Omniscient Interference'.
В днешния епизод на естрадното шоу на MBC 'Point of Omniscient Interference' бе разкрит типичният ден на Gong Myung и брат му  Doyoung, които игриво се карат помежду си. По време на снимките Doyoung видя неудобната позиция на Gong Myung пред камерата и откровено му каза: „Hyung ~ Просто действай така, както винаги се държиш“. По-специално, Gong Myung не можа да сдържи смеха си, след като видя колко сериозен е Doyoung  да се появи в шоуто „Point of Omniscient Interference“. Според съобщенията двамата братя напомнят на много от карикатурите Том и Джери, често вкарвайки студиото в море от смях.

Епизода на 'Point of Omniscient Interference', с участието на актьора Gong Myung и Doyoung от NCT, се излъчи днес на 11 септември от 23:10 ч. KST! 

 

1631338252-download-1.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, мерси за инфото за предаването на братята! Големи са симпатяги, а накрая Дойонг и Джонгу ни дават и спойлер за Sticker, която ми звучи някак... епично? Ще видим, много мина, малко остана


Тези няколко дни до премиерата, ще са посветени на снимки на NCT127, а на 16.09 в 0:00 ч. ще ни пуснат и видео тийзър. Това при нас означава 15.09, сряда, в 18:00 ч. Имаше нещо с часа на видео премиерата, май по амер. време щеше да е, а не по корейско?

Тоест към 6:00 сутринта наше време, така ли беше? 
Губи ми се нещо, а в постер-графика не са указали часа. Е, все ще се чуе и види. :)

 

Снимки на русия вече Сънгчан, днес, Инкигайо.
И като всеки уважаващ се к-поп фен веднага започвам: "Рус? Защо? Кога? Как? Ще издава нещо? Ще го вкарат в някоя подединица? Или...значи ли това NCT 2021?"
:D:lol2:
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките от днес.


Дойонг.
ДОЙОНГ???

Изображение
1, 2.

 

Юта, уау...
Изображение
1, 2.

 

Тейооооонгггггг :swoon:
Изображение
12.

 

За днес беше достатъчно, даже в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми е мързеливо, затова и съм супер неактивна из форума.

Обаче, като видях това и ми стана едно мило, та да го споделя.

Утре, 13 септември, което знаете при тях вече настъпи, е рожденият ден на SUNGCHAN.

Какво е качил Шотаро в инстаграм историята си:

''Сънгчан-а
Честит рожден ден.

Измина вече година, откакто дебютирахме''.

241811805-2385224114944416-6729189426155

 

Големи са сладури двамата, много се радвам, че ги добавиха към голямото семейство NCT.

Само още не се знае в коя еденица ще бъдат, то чакаме и нова, може там да са.

Добре, че ни очаква и NCT2021, та отново да ги видим в музикално действие.

И кога мина година от дебюта им, все едно беше вчера.

Какви вълнения бяха тогава само.:beer:

Честит рожден ден, Сънгчан. :wub: Смело постигай мечтите си и занапред!!!

 

П.П: Горният пост го харесах с любов, обаче вие го разбирайте ето така :o Или така :swoon:

Значи, има недостиг на реакции мисля.

Как може... ОТНОВО, да ги пуснат заедно тримата. Сериозно?!

Шегувам се аз, обаче са страхотни. Спор няма.

/Всъщност всичките са страхотни, 23 момчета със слънчеви сърца и неземна красота/.

Така виждам аз NCT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да е Сънгчан!
Да е жив и здрав, и в добро настроение!
Такова слънчице е това момче. :)
Интересно ми е да наблюдавам израстването му като член на групата и се надявам скоро още повече да му се радваме, но като изпълнител.

 

Така.
И втората тема на разговор днес е...

 

Хлъц

Джехьон.
Изображение
Много хлъц тук и тук.

 

Джонгу
Изображение
уау и уау

 

и Тейл.
Изображение
време беше за нещо сладко и не чак толкова.

 

 

А първото изпълнение на Sticker ще бъде в "Късното шоу на Джеймс Гордън" на 17.09 в 12:37 EST или 1:37 KST, което за нас май пак си е на 16.09 в 19:37 ч.? 

 Вече се обърках, пет пъти смениха изписването. Ето как са го пуснали последно: "NCT 127 to appear on ‘The Late Late Show with James Corden’ on 9/17 at 12:37AM (EST)/1:37PM (KST)!" 
Изт. Туитър акаунта на шоуто.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля? 

Имаме "main teaser" (основен тийзър?), специално за световната премиера на STICKER. Уау:blink:

 

 

И ако си мислите, че са забравили снимките - не, не са.
Изображение

Изображение

Марк???
Изображение
леле 1 и леле 2

 

Един пораснал и все по-прекрасен Хечан.
Изображение

Уау1 и уау 2.

 

За финал Джони
Ама какъв финал, а? 

Изображение

НЕ ОТВАРЯЙ!!!   тук по-може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна новина за групата. 

STICKER на NCT127  с ръст от 300% в предварителните продажби. 

Същите минаха 2.12 млн. поръчани копия. Браво! 

Изт. Naver

0a9d495a2aec5774.jpg

 

И в Туитър се върти една статия на Allkpop от 2018 г. в която се цитира репортер на MBC, който казва, че СМ затъва, Ред Велвет са добри, но дори не са сред топ групите, никой не знае NCT. Успехът на БТС бил доказателство как били в криза. Моля? За да се измъкне от дупката компанията трябвало да промени звука си и да опита.. хип хоп стил. Ъ? 

Холи моли, както казват хамериканците. Е, радвам се, че изброените групи си останаха верни на шантавата концепция и експертиментален звук и родиха класики за жанра, като Psycho или Kick It. 

Ок, ще видим какво са ни подготвили за утре Неотата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, Уинуин на хоризонта. 

Представя ни влог, вечерна разходка в "Район 798" в Пекин, който явно е културна зона и гордост за града. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах, гледах премиерата на новата песен, не знам вие какво видяхте, ама аз само едни голи гърди видях. Така ме разконцентрирваха. ;)

Шегувам се. Песента е много танцувална и ласото дето го развяват, много як елемент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, ама къде са тези гърди бе? 'що не ги сложи и ний да видим? 

 

Айде, от мен да мине. 

STICKER, NCT127. 

(да ви кажа дотук аз само ВИДЯХ, сега отивам и да чуя :lol2:

Изображение

 

 

Чух, видях и ужасно се забавлявах. При първо слушане нищо не разбрах, липсваше ми тежкия бас или по-скоро неочакваната промяна на бийта (beat drop), а  вокалите и мелодичността ме изненадаха. Да, приятно, но за момент се обърках. Докато не ме поканиха "да бъда основна героиня в техния шедьовър" :28558: То на това отказва ли се? Ахахаха

Sticker ме изненада, хареса ми, хилих се като ряпа - точно както ми подейства Kick It. И клипа, и песента - пълна забава,

Аз - доволна. 

 

АПЛОДИСМЕНТИ И РЕСПЕКТ за смелостта да излязат с такова заглавно парче, твърде експериментално дори за тях. 

 

Албумът STICKER в You Tube Music

FOCUS!!! Тази песен е просто уникална. 

 

Албумът ми хареса. Определено за мен е най-добрият им дотук. Това е лично мнение, разбира се, просто е в мой стил, няма много рап, по-мелодичен от предния ми се струва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и първото изпълнение на живо на Sticker, в шоуто "The Late Late Show with James Corden".

Хореографията е много добра.

 

 

И първа комбек сцена.

NCT127, пърформанс Sticker.

Изображение

 

 

 

В Инстаграм Тен подкрепя момчетата, и най-вече Марк, когото е тагнал и на чиято част в Lemonade си танцува.
Сладур.:D
Изображение
 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...