Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

На 26 март NCT Dream имаха изпълнение като част от състава за онлайн концерта „Lazada Super Party“!

Mark и Jisung не са участвали.

#NCTDream Nyanyiin BOOM!

 

Изпълнението на сладурите WayV във вчерашния епизод на Music Core..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 април в полунощ KST, NCT DREAM пусна нов закачлив видеоклип, озаглавен „Cafe 7 Dream“, който проследява седемте членове на очарователното им пътешествие, докато отварят кафене заедно.

SM Entertainment по-рано потвърди, че NCT DREAM се готви да направи завръщане с всичките седем членове на групата - отбелязвайки първото си завръщане с Марк, тъй като издадоха “We Go Up” преди близо три години, през септември 2018 г. По това време SM Entertainment заяви, че NCT DREAM цели да се завърне през април.

Cafe 7 DREAM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тейонг ни кани да посетим Инстаграма му в полунощ.
Ще видим какво ни е подготвил. :)
Изображение

Изображение

 

ТЕЙОНГ качи нова песен в SoundCloud - за това беше поканата в Инстаграм. 
Браво на TY! 
GTA 1
GTA 2
Lyrics by TY
Composed by TY, Royal Dive
Arranged by Royal Dive


Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream, като петима, бяха сред участниците на KOREA-UAE K-pop Festival, отбелязващ 41 г. от установяване на отношения между двете държави.
За съжаление без Джисонг и Марк, но все така прекрасни, изпълниха BOOM, RIDIN и Quite Down, която си признавам, че не знаех, но ужасно много ми хареса. :)

 


 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT127 са избрани за рекламни лица на марката Teddy Island x Slow Acid.
Очакваме колекция, плод на колаборацията, която ще има специално значение, както за NCT така за NCTZENS, както обещават от компанията. Скоро очакваме и фотосесия по темата.
Изт. NAVER

Изображение

Както писах в темата на Red Velvet  Дойонг заедно с певицата Инсун, Red Velvet, The Boyz, и Lovelyz са част от общ проект - песен за окуражаване на хората в текущата ситуация с ковид. Песента ще бъде весела, създаваща настроение и е плод на SBS и Асоциация на продуцентите в индустрията, и ще носи името '2021 다시 하나 되어' ("Стани отново" или нещо подобно). 

След като е имал контакт с позитивен за ковид член на екипа, Ченлъ е тестван и въпреки отрицателния резултат се е самоизолирал за известно време. 
Изображение


А тук само показвам Джено, който изненадващо много ми харесва с руса коса.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно кратичко видео на дримчетата под заглавие NCT Dream Kick-off Meeting.
Сега, не ми става ясно за това  "Kick-off" - заглавие на песен ли е? Ако е така, значи имаме:
NCT 127 - Kick it
WayV - Kick back
NCT Dream - Kick off
:D няма да се учудя, ако получим накрая NCT 2021 who kick something/someone/everyone 

 

И нещо супер готино.
Тейл ще вземе участие в песен на Moon Soojin, която ще излезе на 11.04.2021 г. в 18:00 KST.
За тези, които не се сещат тя е готината r&b певица Moon, която участва в песента на EXO-SC 1 Billion Views и наскоро смени името си, като възприе собственото си име за сценично такова - Moon Soojin.
Инфо
(ама колко готин е Тейл тук, а?)
)
Изображение

 

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Ще ни убиват с визия ли?
Следващият NEO MODEL :D Измислили са го като онези риалитита на принципа на елиминациите, като разбира се, Джони и Джонгу са жури - все пак имат 30-годишен опит като супер модели и са били популярни още сред майките на NCT. Кандидат топ-моделите се съревновават един с друг, за да остане накрая един, който ще краси майската корица на невероятното, супер известно, мега популярно списание JOHNNYZED. Но съревнованието е ожесточено - пози като "срамежлива жаба", "Марк цепи диня" или "трапчинките на Джехьон" са голямо предизвикателство дори за невероятните професионалисти от NCT 127. Да видим кой ще грабне голямата награда накрая.  :28558:
Обаче не е ли истина, че всичките ни момчета са като модели?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще излезе песента сътрудничество между Moon Sujin и Taeil.

Ето преди това двата лайв тийзъра, които споделха двамата.

(Moon Sujin) ‘저 달 (Feat. 태일 TAEIL of NCT)’ Live Clip Teaser 1

 

Off Topic

 

Moon Sujin) ‘저 달 (Feat. 태일 TAEIL of NCT)’ Live Clip Teaser 2

 

 

А тук, в 11:45 ще бъде премиерата на песента..

(Moon Sujin) ‘저 달 (Feat. 태일 TAEIL of NCT)’ Live Clip

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще си има завръщане..

NCT DREAM The 1st Album 〖맛 (Hot Sauce)〗
2021.05.10 (KST)
Eys-Tbmb-Uc-AEMGwk.jpg

 

Ама много кефят тия цветове.

В последно време SM групите все по-шарени и по-шарени стават.

Харесва ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати, а аз дори не ги следвах в Туитър. Срам за мен. Срам голям!
Всъщност това завръщане ще е и първият им студиен албум, предполагам поне с 11 - 12 нови песни.
А заглавието? Ммм... Лют сос? "Горещ" сос? Не знам, не знам. Очаквам кротко и с интерес.

Ето ги и зад камера при заснемане на реклама за CANDYLAB. Сладкиши, които стават все по-неустоими с времето. :)
Хей, дримчетата не бяха ли едни мънички и сладички бебета? Уау, как лети времето.
Все по-убедена съм, че тоя сос дето ще ни  го представят няма да е просто "лют" :28558:
176dfa932633c0ac.jpg


717bee0ad61eee09.jpg
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, малко клюки, по-скоро некачвани неща..

Вчера Дойонг сподели красив нов кавър.

В своя инстаграм той публикува видео, на което пее песента на Red Velvet’s Wendy’s „When This Rain Stops“, една от B-страните от новия й самостоятелен дебютен мини албум „Like Water“.

Маркирайки композитора на песента, Дойонг пише в надписа: „Защо трябваше да направиш песента толкова добра и толкова трудна за пеене ...“, преди да маркира Уенди и да добави, „... и защо трябваше да пееш песента толкова добре ... ти ме накара да пробвам да я изпея и аз ... "

Оригинално в Инстаграм

 

Тук, качено и в ютуб..

Doyoung cover When This Rain Stops

 

:excl: NCT са на 2-ро място в класацията на репутацията на момчешките групи този месец..

 

На 9 април 2016 дебютира първото звено на NCT, а именно NCT U. Та, като се позамислим това би следвало да е дебюта на семейството NCT, от тук започна всичко.

Та, преди два дни се навършиха пет години от тяхното начало. Аз още толкова по десет им желая, поне.

#5YearsWithNCT

170883324-2253104508156378-8179194813058

 

Каналът ALL THE KPOP ги уважи и пусна изпълнения от дебютната им песен при тях..

[HAPPY DEBUT-DAY] 엔시티 유(NCT U) - 일곱 번째 감각(The 7th Sense) l STAGEMIX l #5YearsWithNCTU

 

Лукас и УинУин се показаха.

Те нали са в Китай и на 9 април двамата присъстваха на събитието GQ Connect Muse Night в Музея на модерното изкуство в Шанхай!

По-рано сутринта на същия ден двете звезди бяха забелязани на летището в Пекин, заминавайки за Шанхай. Вечерта момчетата завладяха пресата, появявайки се като красив дует в лъскави костюми. Всъщност това бележи и първите официални дейности на УинУин и Лукас, след общо 21 дни, прекарани под карантина!

А в Китай имат една много готина традиция, поне на мен ми харесва, като имат някакво си събитие, а те постоянно имат, та като имат и се пускат едни тематични снимки по повода на присъстващите. Ето и техните за  GQ Connect Muse Night.

Eyim8-B6-UYAYk-Lw-Z.jpg Eyim8-B7-U8-AITa20.jpg

 

Off Topic

 

Eyld7rp-WQAIv-Hs-C.jpg

 

Eyld7rw-WYAQZK3-D.jpg

 

Много готини, нали?

То си е направо цяла фотосесия.

Ето и малко от самото събитие.

Off Topic

 

Eyh1-Vrn-Vo-Aoyc5-V.jpg Eyh1-Vr-XVEAIJz-Ec.jpg

 

Eyhya-QUU4-AMGMgo.jpg Eyih9-USUc-Ag-B16l.jpg

 

Попитали са ги за първия път, когато са се влюбили: "Това е много лично. Можете да решите дали искате да отговорите или не."

 Лукас: "Това изобщо не е лично! Те са точно пред нас."
 УинУин: "Всеки път, когато видим нашите фенове, се влюбваме за първи път."  Клик

 

Off Topic

 

Winwin and Lucas NCT at The GQ Connect Muse Night | Red Carpet and Interview

 

 

П.П: Ааа, много ме кефи новата профилна снимка на младежите.

171818786-2255747291225433-6755450867972

 

Иии.. спирам до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още поредица от клипчета от УинУин, покрай карантината, която изкара...

[WayV-log] WINWIN's Quarantine vlog : Workout & Lunch

 

Off Topic

 

[WayV-log] WINWIN's Quarantine vlog : Package Unboxing & Dinner

 

[WayV-log] WINWIN's Quarantine vlog : Extra Episode

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...