Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните тийзърни снимки

Клик

Клик

Клик

Клик

 

Допълвам...

Туитър

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tийзър за NCT U   към тяхната '90's Love':panda-145:

 

С този тийзър се сетих за The Mighty Ducks / Великите патета ..:es:

Страшно забавен и жизнен филм ~

 

 

NCT U 엔시티 유 '90's Love' MV Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто видях снимката в Туитър и много ми хареса, затова я споделям. Момчетата са страхотни и утре ще ни покажат нещо много добро, уверявам ви. Надявам се да се споделят мнения за песента, клипа тук, аз няма да пиша, но пък ще прочета вашите... :happy:

sgQuh.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.11 се проведе COMEUP 2020, където говори изп. директор на SM Entertainment Le Sungsoo. Той спомена SM Cultural Universe, която компанията започва да подготвя още от 2011 г. и чиято идея е да бъдат свързани всички артисти на компанията. Пример за това е как логото на aespa беше представено в края на клип на SuperM (и всички се чудехме кой модел телефон е това), в последствие кадри от Black Mamba завършиха клипа на NCT U - Make A Wish, така също и в края на клипа на момичетата видяхме познатата ни вече пеперуда да кръжи около BoA, която ще издаде новият си албум на 1.12.
Ето какво казва директорът:  "В бъдеще не само Aespa, но всички артисти ще са свързани един с друг чрез концепция наречена SM Culture Universe и чрез култура, те ще представят своята музика и съдържание на по-голяма сцена от мечти, виртуална реалност, вселената и реалния свят."

Off Topic

 

"In the future, not only Aespa but all SM artists will be connected to each other through a huge worldview called 'SM Culture Universe' and through culture, they'll show their music and content on a wider stage of dreams, virtual reality, the universe, and the real world."


Конкретно обаче за NCT. 
"Планираме да разширим NCT в градове на Япония, много Южноазиатски страни, също така САЩ, Европа, Австралия и по-късно и в Африка (?). Също така, следващата година доста голям NCT екип ще има своя дебют."

Off Topic

"We plan to expand NCT to cities in Japan, many Southeast Asia countries, also U.S., Europe, Australia, and later Africa. Next year, a fairly big NCT team will make its debut as well."

Изт. Naver

Изображение

Във връзка с по-горното феновете започнаха да се шегуват и както винаги проявиха творчество и въображение в предположенията си:
"Комбек на NCT 2050! Взема участие и последния събюнит от Нептун, ръководен от Марк, който е много популярен също и на Меркурий. Очаква се този петък да дебютира и група извън слънчевата система..."

Или нагледно - как ще се поздравяват преди изпълнение :D
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много иновативна идея, нещо голямо ще става../ И не само като количество хора/.

То по принцип някои от казаните неща не са чак толова изненадващи, от самото начало се знаеше, примерно за Япония или за другите азиатски държави, че ще има нови еденици на NCT, но тия от Европа или пък Африка, ето това ме изненада. И ми се вижда интересно всъщност.

Обаче, обаче аз силно се надявам, че всяка една нова еденица/група ще е с момчета от съответната държава и ще си творят най-вече там, защото не ми се иска да има размествания. Примерно миналата година мисля беше се заговори, че ще има NCT Индонезия /тук само да не бъркам, че съм позабравила точно за Индонезия ли ставаше въпрос, но то не е и толкова от значение де/, та в тази нова група се говореше, че ще влязат Тен и УинУин. И ето тия размествания, от една група в друга, не ми харесва.

Затова в Япония да си правят от японски момчета, в Австалия, от австралийски и т.н.

Ако това е възможно обаче и може да се нарече кпоп група. Не знам.

Но не ми се иска да става някакво мазало и да се развалят вече съществуващите NCT 127, Dream и WayV...

Пък и някак си и цялото NCT, приемам тези 23 момчета, които сега са вътре, но нови. Може би тия новите NCT-та да са някак отделно от тях. Оф, не знам.

Да видим какво ще се получи и как са го измислили това с многото групи, дано е за добро.

 

П.П: Каква хубава фотосесия ще имат момчетата за Vogue Korea.

После ще добавя снимките. Страхотни са.

 

 2020 ENQUETE 20 | NCT RESONANCE Pt.2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се изкефих на новото ни макне -  Sungchan :D

Браво замириса ми на Бекстрийт бойс и ЕН СИНК :D

 

От фирмата обявиха, че пускането на физическото  копие на албума им ще бъде отложено, заради печатна грешка:unsure:

Феновете, които го имат вече имат 2 варианта: Да го върнат и да си получат парите или да го заменят с ново и с правилно изписани неща.

 

Eто кой какви песни изпълнява в албума::panda-145:

ImageImage

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 4.12 Юта също стартира свое радиопредаване "YUTA's Home" (или нещо подобно). Всеки петък, час преди полунощ. 

Изт. Twitter InterFM897

Успех! 

Значи друго не знам, ама май тези момчета поне половината са имали, имат или 100% ще имат свое радио шоу.

Ако през 2050 марсианската подединица не потръгне, поне ще са превзели глобалния радио ефир. Скоро може и по "Хоризонт" да ги чуем. :D

(всъщност искрено им се радвам. радиото беше детска моя мечта и винаги ми е звучало като магия, готино е.) 

 

Сори, че качвам нещо старо, но ми се появи във фийда и не мога да устоя.

NCT Dream през 2016. Какви са патета. Джисонг, макнето, тук е бил на 14 г. А другите на по... 15 - 16? Марк на 17? Бебета сладки. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиленцето ми рожден ден ли има...:wub:

#ShootingStarShotaro

Enh-M5uu-UUAAj-UQm.png

 

П.П: NCT-тата нови тийзърни снимки ли качват, големи красоти ми излизат сега в туитър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...