Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

И отново в индонезийското училище...

Selesai nggak selesai kumpulkan! | Pelajaran tiga (3) | HALO! SEKOLAH BAHASA INDONESIA

 

NCT DREAM за корицата на ESQUIREfine /китайско електронно списание/

Ei-BNp3i-UYAArac-R.jpg Ei-BNpl-LUMAA0qe-C.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT2020 вече са на хоризонта...:panda-145:

INTERLUDE : RESONANCE

 

На 21 септември в полунощ KST официалният акаунт на NCT в Twitter и всички свързани с него акаунти споделят тийзър за предстоящия си проект, озаглавен „Resonance“. Тийзърът „Interlude: Resonance“ е монтаж на няколко минали издания от NCT единиците, обединени в епичен клип. Първият тийзър „Resonance“ показва новото лого за изданието.

 

Има направен и нов сайт NCT2020: :click:

 

Допълвам..

От излизането на тийзъра са достигнали 1 млн туита...

Ei-Xux-VVo-AAl-F-U.jpg

 

А аз най-накрая да видя 21 момчета на едно място, па макар и по такъв начин...

 

И само да кажа, че тийзърът бе пуснат едновременно в четирите акаунта в туитър.

Ei-Xs-YAd-U4-AAJo-E1.jpg

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според статия в Кoreabo, цитирам:

NCT 2020 разкрива подробности за мега проект, включващ двама нови членове..

Статията

 

23 не знам дали ще са, то още се радвам, че ще видя 21 на едно, но ето какво ни очаква в дните от тях до денят... на избухването.

4h6kH.jpg

 

Албум "NCT2020: RESONANCE Pt. 1" и "Make A Wish" MV

12.10.2020

"From Home" MV

19.10.2020

 

Ъпдейтвам...

И от Сумпи го потвърдиха за двамата нови членове

Тук

Това са Shotaro и Sungchan, които изглежда ще са в новата еденица на NCT.

 

А на друго място видях, че явно ще имаме и NCT2020: RESONANCE Pt.2, който ще бъде пуснат последователно...

Много неща ни чакат.

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре, 23.09 от 18 KST, в специален VLIVE Resonance Live Event - Wish, ще бъдат представени двамата нови члена на групата - Shotaru и Sungchan. 

Изт.Allkpop

f6e0f5b85395eb89.jpg

 

Говори се, че момчетата са набори 2003 и 2004 г. Само си представете как казват "Джисонг-хьонг" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте народ..

Днешният тийзър на NCT2020

Eig-T9-Uc-Uc-AIEzr0.jpg

 

NCT 2020 YearParty

 

Снимки от предаването на WayV

Тук

 

Допълвам..

Ето как изглеждат новите младежи:

Off Topic

 

Eigha9-FXYAAc-Wb-B.jpg

 

Eigha9-GWk-AAQ0-Qs.jpg

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата с нов епизод от индонезийското училище...

Satu, dua, tiga! Berputarlah “Gasing!” | Kelas pendidikan jasmani | HALO! SEKOLAH BAHASA INDONESIA

 

Ехе, те големи преживявания ще имат...

[ENG] WayVision – 쿤의 공중 액티비티 & 양양의 수중 액티비티 채널 (웨이비전 2주차 예고)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неща се казаха за Resonance, още повече очакваме и след днешния лайф. 

Дотогава - хубав ден от лидерите ни! 

f6a7581ffb163b32.jpg

Инстаграмът на Кун

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес NCT2020 в туитър пусна следното:

NCT - The 2nd Album RESONANCE Pt.1 “THE PAST”

:click:

 

Допълвам..

Нещичко от WayV

[WayV-log] WayV’s self interview at photo book shooting set 

 

Страхотен план / резюме / лекция на NCT 2020! (с участието на Lim Jeong-hwan)

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT 2020 посрещна най-новите си членове Shotaro и Sungchan!

На 23 септември членовете на NCT проведоха предаване V LIVE и представиха своите двама нови членове.

Преди това SM Entertainment обяви, че NCT 2020 ще включва 21-те членове на NCT 127, NCT Dream и WayV, заедно с новите членове Shotaro и Sungchan, които ще се присъединят към нов екип на NCT, който ще бъде стартиран в бъдеще.

По време на излъчването членовете посрещнаха Shotaro и Sungchan на сцената и започнаха да разглеждат техните самонаписани профили. Sungchan пръв се представи. Той каза: „Аз съм на същата възраст като Chenle. Роден съм през 2001 г., така че съм на 19 години по международни сметки. "

sungchan.jpg

 

Off Topic

 

sungchan-2.jpg

 

Sungchan сподели, че обича да спортува, да играе и да гледа сладки видеоклипове на кученца. Като специалности той посочи футбола и създаването на рап песни. Членовете отговориха: „Sungchan изглежда като втори Jungwoo“ и се пошегуваха, че Sungchan може да открадне мястото на Jungwoo.

Относно личността си, той разкри, че е малко тромав и е склонен да разлива храна и да губи нещата често. След това той избра си височина, очи и необичайна личност като най-очарователните си черти. Членовете се съгласиха: „Изглежда, че е от друго измерение и има различни прелести.“

Следващият беше Shotaro, който е роден през 2000 г. и сподели, че е на една възраст с приятеля си Haechan. Shotaro също каза, „Моето хоби е да гледам mukbang [излъчване на ядене], а моите специалитети са танци и баскетбол.“ Той описа себе си като мека личност и най-очарователната му черта е очите по време на усмивка.

shotaro-2.jpg

 

Off Topic

 

Очна усмивка, странно понятие, ама сигурно ей това ще е:

shotaro.jpg

 

Групата представи и най-новия си проект NCT 2020, като спомена, че той ще се състои от две части. Пълният албум „NCT 2020: RESONANCE Pt. 1 “е предвиден за пускане на 12 октомври и„ NCT 2020: RESONANCE Pt. 2 ”ще излезе след това.

Те надникнаха набързо в „MAKE A WISH“, която е една от двете им заглавни песни в „NCT 2020: RESONANCE Pt. 1. ” Членовете описаха песента като поп танцова песен, базирана на хип-хоп жанра. Те споменаха, че песента ще има запомнящи се свистящи части.

„Харесва ни да имаме ясна концепция, която отговаря на желанията“, казаха те. „Хореографията също е забавна за танцуване, така че ни беше приятно да я практикуваме.“

Втората заглавна песен “FROM HOME” разказва историите на членовете на NCT, докато продължават да постигат мечтите си. Те споделиха, че песента е още по-смислена, защото ще има текстове на корейски, китайски и японски.

„Смятахме, че може да се усложни да пеем на множество езици за една песен“, казаха те, „но след като я изслушахме, песента изглеждаше по-разнообразна и ни хареса.“

Shotaro говори за това, как се чувства, работейки с останалите членове за „NCT 2020: RESONANCE Pt. 1. ”

„Много се забавлявах, защото са толкова хубави“, каза той. „Не успях да се подготвя с тях дълго време, но бях щастлив.“

NCT също представи „NCT 2020: RESONANCE Pt. 2 “, която ще излезе през ноември. Членовете коментираха: „Всичко е тайна.“ Те споменаха, че това ще бъде „секретно звено“, подчертавайки, че ноемврийското издание ще бъде загадъчно. Sungchan ще се присъедини към екипа за част втора от проекта NCT 2020. Те също споделиха, че албумът им през ноември ще включва ретро, хип-хоп парчета, както и песни в жанра EDM с впечатляващи изпълнения.

Източник: :click:

 

В ютуб има доста качени клипчета от този лайв...

NCT 2020 Welcome Shotaro and Sungchan Vut On Vlive Eng Sub 2020.09.23

 

Пък за туитър няма да споменавам..:D

 

Eine-KFNXs-AAw-C1j.jpg

 

23+водещата.../Да не се чудите ато мен защо са 24 човека на снимката/.

П.П: Аз сега така ли да го разбирам това, че единият ще участва в първият албум, а другият чак във вторият?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SM Entertainment разкри повече подробности за втория албум на NCT „NCT 2020: RESONANCE Pt. 1 ”!

Албумът ще включва двойни заглавни песни „Make A Wish“, изпята от Taeyong, Doyoung, Jaehyun, Jaemin, Lucas, Xiaojun и Shotaro, и „“From Home“, изпята от Taeil, Doyoung, Kun, Haechan, Yuta, Renjun и Chenle. Ще бъдат включени и различни парчета от различни комбинации на NCT U, както и песни от NCT 127, NCT Dream и WayV. Албумът ще съдържа общо 12 парчета, а бонус песен ще бъде издадена само в цифров вид.

Съгласно доклад на SPO TV, част 2 от албума, който трябва да излезе през ноември, също ще съдържа двойни заглавни песни. Съобщава се, че едната песен ще бъде изпята от членовете Ten, WinWin, Mark, YangYang, Jeno, Haechan и Sungchan, а другата с Johnny, Yuta, Ten, Jungwoo, Hendery, Jaemin и Jisung.

 

Off Topic

 

Make a Wish' - Taeyong, Doyoung, Jaehyun, Jaemin, Lucas, Xiaojun, Shotaro

'From Home' - Taeil, Doyoung, Kun, Haechan, Yuta, Renjun, Chenle

'Volcano' - Taeyong, Doyoung, Jaehyun, WinWin, Jungwoo, Mark, Lucas

'Déjà vu' - 7 Dream (NCT DREAM with Mark)

 

NCT 2020 "NCT - The 2nd Album RESONANCE Pt.2"

Единиците са както следва:

Ten, WinWin, Mark, Yang Yang, Jeno, Haechan, Sungchan

 Johnny, Yuta, Ten, Jungwoo, Hendery, Jaemin, Jisung

 

nct.jpg

 

Да не забравите утре:

“WayV x TikTok Stage Voice On

Eipr-PC7-WAAQG-hc.jpg

 

Допълвам...

NCT2020 ще има свое шоу по MNet.

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 2 от тази им поредица...

10층 멤버들이 정말 고마워EP.2 | 10층 하우스메이트 | 10F HOUSEMATE

 

WELCOME TO SUN&MOON EP.1 | NCT 2020

 

Новият тийзър към NCT2020

:click:

 

Eiq5d-A1-Xs-AQc-Zlq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казват братята англичани : "I'm speechless". Демек "Не се сещам какво да кажа, но искам да изглеждам интелектуално в безмълвието си" 
Twitter на NCT и тийзърът на NCT 2020 : The Past & Future - Ether.
(за съжаление видеото веднага беше блокирано в YouTube, като го пуснат, ще го кача. дотогава сънувайте приказки)
606f95cf24d8825d.jpg

Пуснаха го набързо -  
NCT 2020 : The Past & Future - Ether

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм го гледала, ще се припада ли, няма ли?

Че всяко следващо нещо на NCT2020, което пуснат и съм така..:o

Между другото, никой не каза радвате ли се за това, че ще си имаме NCT2020, какво мислите по въпроса?

Очаквате ли го с нетърпение? Трябва аз да си изкажа мъката май...<_<

 

Аз да пусна това сега...

We Made It! Neo Zone Fish Tank with TY | Johnny’s Communication Center (JCC) Ep.24

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, skofiild написа:

...Между другото, никой не каза радвате ли се за това, че ще си имаме NCT2020, какво мислите по въпроса?

Очаквате ли го с нетърпение?...

Кой? Ние? Нееее, нищо не чакаме, няма такова нещо. ПРИПАДАЙ НА СПОКОЙСТВИЕ. :D

Много се радвам за NCT2020.
Не знам дали по-горе съм споделила, но цялата концепция на групата страшно много ми харесва и фактът, че не знам какво да очаквам дори още повече.
Както се казва, ще се изненадваме, но пък това да се чува. Не се съмнявам, че ще се получи нещо различно, нещо странно и стандарти ще бъдат създадени. 

По-скоро нещо друго не мога да осмисля.
Говори се, че чрез гласуване от феновете ще се определят членовете, които да участват в промо-дейностите на групата при издаване на втората част на албума. 
(каква е тая мода да издават албумите си в част/акт 1 и 2, като Темин?) Та това не мога да го схвана защо се прави. Четох, че така, с гласуване, са се определяли някои неща при дебюта на групата, но наистина ми е странно. То на сървайвъл шоу ще заприлича промоцията, а и новите както все още не са набрали толкова фенове, колко гласа биха получили? Не знам, може пък да работи това с гласуването, било някаква адаптирана японска система в индустрията, ще видим.

След толкова умни приказки айде нещо и за окото, а?
12a1e761d78f8dae.jpg

Не, не мога, ще ме уморят - днес Тейонг е навсякъде - кеф ти в SuperM,  ако ще по TVN, по някое време се мота с Джони в JCC, не минахме без NCT, има го и соло. Ей го на, в пълният си блясък се залива от смях докато гледа крак-видео на BOSS.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...