Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

New thAngs, new thAngs... Йо хо хо, имаме си и Performance Video вече!
Дано да е нова регулярна практика на SM това, защото на WayV за Take Off ми хареса дори повече от самото MV :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни лирични NCT 127. 

Хубава песен, прекрасно изпълнена. 

Много, много им се радвам, а са още толкова млади. 

Все повече ги харесвам, особено Дойонг. Всъщност всичките, страхотни са. 

 

И след като чуете Бялата нощ и я слушате един, два, три пъти, си спомнете,че същите момчета припяват "new thAngs, new thAngs"и се усмихнете. 

Хубав ден на всички! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази интерюдия всеки път като зазвучи ми привлича вниманието  с интересната си музика... и някак ми стопля сърцето с прошепнато от Джони накрая: "No more trauma"... в унисон с един от рефрените на Kick It , който много ми харесва: 

After repeating the same scenes of so many days
I can just knock yesterday's me down and shout out
To me no more trauma

След безконечното повторение на едни и същи сцени от толкова много дни преживени
Мога просто да приключа с довчерашното си аз и да извикам към света с пълен глас
Край на каквито и да е травми за мене!


Този акцент ме наведе на мисълта, че и EXO в Love Shot албума имаха песента Trauma , където отварят вратите към болезнените спомени, пускайки ги да си отидат завинаги с повея на новия вятър (Вятърът на промяната!), с който се променя и погледа ни... И прелюдията към Kick it е просто великолепно визуално направена в този дух – с подухването на вятър в китайска стилистика!
 

Абе направо шапка им свалям на корейските тренд-мейкъри и ако имах време, щях да правя видео-кометари по безчислените ЯКИ идеи, които постоянно влагат в албумите (поне що се отнася до продукцията на SM ) :wub::wub::wub:

Другата идея на Kick It е естествено тласъкът за събуждане в съня - като във филма Inception , който очевидно неслучайно споменаха в коментарното си студио :)
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT 127 с първа победа в музикално предаване за това им завръщане с “Kick It”...  #KickIt1stWin

 NCT 127 Takes 1st Win For “Kick It”

 

NCT 127 - Kick it(영웅) [Music Bank / 2020.03.27]

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Baekhyun, който покрай SuperM се сближава с тях,  e бил на "на гости" на NCT 127 за подкрепа по случай първата им победа с новия албум :) В техния V-live, на минута 20:40 ги поздравява и му пеят (както и в началото) :) Случиха тежък момент да се борят с BTS точно, хех. Даже не знам как успяха все пак да изкопчат една награда, нооо успяха в крайна сметка :wub: 
Това са две откъсчета с гласа на 
Baekhyun:

 

_______________________________________________________________________________________

 

Другата весела новина е, че Taeyong само им надува очевидно главата с Baekhyun и Doyoung ревнувал :inlove: 
И на срещата им за горния V-live Doyoung казал на Беки , че Taeyong все за него говорел :) 

Цитирам, каквото срещнах да се цитира от скорошния V-лайф на Taeyong (ТУК), който не успях да изгледам изцяло, защото клони към 2 часа, начи!. :rolleyes: 
Та... Taeyong :'When I talk to Doyoung about Baekhyun hyung, he gets jealous and goes 'oh, I see, that's great' When we met Baekhyun yesterday, Doyoung told him: 'Taeyong talks about you all the time.' :) 

 

Весело клипче по темата:

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NEW THANGS с KICK IT на NCT, или за края на довчерашните травми

Статия за новия албум на NCT и малко преводи на лирики... Ето това ми е май най-любимимото:

 

Dreams Come True

Ако срещна своето минало мен

Че се справя добре, ще му предам окрилен

Че нескончаемите потискащи дни, многото трудности

Всичко това ще се промени

 

Засияй ярко точно както блестя аз сега

Където и да си бил, сякаш все не си ти

Където и да си бил, една и съща история се върти

Преди да е станало късно ще осъзнаеш това

Ще заблестиш отвътре тогава

Знаеш, че нещата в точното време стават

 

Сбъдват се всички твои мечти

Себе си в чисто нов човек превърни

Повярвай си, мечтите грабни

Животът прекрасен е

Мелодията в себе си долови

 

Когато си останал без дъх

Може просто да седнеш и отмориш

Няма нужда да препускаш безспир

Ако не се откажеш да продължиш

Очаква те среща с това мое щастливо ти!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Un Cut] Take #3|'Kick It' Dance Practice

Забавно видео за процеса на изглаждане и доразвиване даже на хореографиите. Както видяхме, че правят и SuperM, EXO също вероятно и т.н. Много е хубаво, че на някакъв етап очевидно самите изпълнители проявяват активност, отпускат се (и започват да им позволяват) също да участват в творческия просец с каквото могат да допренесат. 

 

И една забавна 4-минутна компилация от дългото Vlive-видео There is no mercy  с Джони,  Юта и Тейонг – фитнес тренирoвка под водителството на Джони.

Двамата подопечни са били изкушени да се присъединят с обещанието за хубава храна за награда :) Много са ми сладки корейците с това наблягане на хапването, но не като пресищане и разхищение на храна, а като някаква хубава ценност в един беден на радости и богатства живот. С усещането за дом и аромат на вкусно сготвено. А ми се струва и че наистина масово познават глада та. както имаше сериозна оскъдица (дори на такива плодове като банани и портокали) при нас в соц времето, де. Темин от SHINee си признава, че е излъгал на прослушването си, че обича паржоли, без да е ял такова нещо в живота си – защото му се видели такива важни изпитващите особи насреща му... Тейонг се радвал на сандвичите, или каквото там са му купували агентите на SM Entertainment,  за да го привлекат да се яви на прослушване. EXO, а сигурно и другите преди тях , ги хранели постоянно с едно и също скромно меню и като видят вкусотиите в шоу-програмите си, не спират да ахкат и да се радват... Ама отплеснах се, дам :rolleyes:
Клипчето ми беше много смешно, затова го споделям.
Тейонги май прихваща мурафети от “батко си” Беки и се прай на умряла буболечка през цялото време :D 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT Dream с нов албум в края на месеца – 29 април 2020.

В настоящия си състав след излизането на Марк: Renjun, Haechan, Jeno, Jaemin, Chenle и Jisung 

Заглавиято е обещаващо – ще презареждаме Съня в Матрицата :D Дано не е като презареждането на нашия реален сън в момента, че вече ми идва нанагорно  цялото това чудо :) 

Чува се и за реорганизираме на Dream формацията, но засега информациите са неясни. Една от версиите е, че 7-ната с Марк ще промотират заедно понякога, като в същото време всеки ще бъде присъединен към бъдещи фиксирани подгрупи, както Марк и Хечан са част от NCT 127. Очаква се и нови младежи да попълнят редиците на Dream unit-а.
 

nct-dream-reload.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да се радвам за NCT Dream, че остават заедно. Малко само новината за Марк не ме кефи, че хич не го харесвам това момче. Но щом остават заедно, преживявам го....

Спомням си миналата година какви теории се пуснаха, че тия които трябваше да напуснат, след завършването им еди къде си щели да идат, добре че не се случи. Аз го предполагах, защото иначе те още края на декември трябваше да са махнати от групата. Ама тогава какво NCT Dream щеше да е с нови хора евентуално...Свикнал си с тези момчета на едно и да ги разделяш, тъпо. Пак казвам, добре, че не се случи. Днес само хубави новини. :panda-145:

 

А иначе NCT 127 са новите рекламни лица на Nature Republic.

93691617-2886979054725862-54022502461913

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, skofiild написа:

... за Марк не ме кефи, че хич не го харесвам това момче...

 

 

Това е шок :blink:, а това е направо ужас :o За пръв път попадам на човек, който не харесва Марк. Мислех че всички го обичаме. 
Даже малко се притеснявам как ще си раздели времето между всичките групи в които участва. Колко са? NCT 127, NCT U, NCT Dream, SuperM. Забравям ли някоя?
Може и да направи някой и друг стейшън в свободното време, докато чакаме NCT 21 догодина, примерно. ;)

 

И без никаква връзка с горното, не знам дали съм споделяла, но много харесвам концепцията на NCT - групата с неграничен брой членове и разнообразни съб-юнити.
Когато ми е криво нещо гледам видеата им, дневните им влогове, участия в шоута. Големи сладури са и освен напред и нагоре не виждам накъде ще се развиват. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, има и още. Преди не харесвах и Лукас. Но покрай СуперМ, някак си си промених мнението. Обаче Марк, няма шанс.

 

@kandala Eй това ще прави Марк...

 

Между другото това е едно от най-любимите изпълнения, да не кажа най-любимото направо изпълнение на NCT, защото почват с едните, после другите, третите, а накрая всички.

И колкото и да харесвам единиците на NCT, еле 127, то сега най ми се иска да видя нещо от пълното NCT, това ще бъде нещо готино. А и новите попълнение, тия новите трима, дето сега са в WayV  още не са били в обща колаборация, да ги видим и тях. Гласувам с две ръце за NCT 21.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...