Jump to content

NCT


skofiild

Recommended Posts

NCT 127 엔시티 127 '영웅 (英雄; Kick It)' MV

 

Гледах направо премиерата на песента. Какво да кажа. Клипа е много добър, готин някакъв. Момчетата още повече. Страхотни.

Само песента, не ми е фаворита от песните от албума, та тя малко ми куца. Но това след първо слушане, може по-нататък да си променя мнението.

Все пак като цяло-супер се е получило....:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много ми е забавна тая песен. 

Let me introduce you... 

А като стигнат до "... Bruce Lee.. " се хиля като ряпа и аз не знам защо. :D

 

 

Off Topic

Само да попитам нещо, че не съм в час с жаргона. 

new thangs = new things = нови неща - така ли е? :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 minutes ago, kandala said:

Ама много ми е забавна тая песен. 

Let me introduce you... 

А като стигнат до "... Bruce Lee.. " се хиля като ряпа и аз не знам защо. :D

 

 

  Hide contents

Само да попитам нещо, че не съм в час с жаргона. 

new thangs = new things = нови неща - така ли е? :D

 

 

 

Това е якооооо!! Хареса ми дори повече от видеото им! :inlove::panda-145:
SM продължават темата на EXO за битката вътре в нас в съвсем друга външна форма, уауу! Страхотно са го измислили и за NCT сега и не спират да ме удивляват как, като подхванат една идея, могат да я претворяват по всевъзможни креативни и уникални начини, йей!! :wub:
 

Относно new thanks и аз се зачудих в началото, но мисля, че си е точно жаргон на произношението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да пусна песента, която най ми хареса, като пускаха тийзърите. Ама и сега си ме кефи много...:wub:

 

Сега мисля да ги прегледам и останалите, вече като цели и да видя как са.

За протокола: Kick it ми хареса повече на второ слушане...

Ама клипа, толкова да е як. Няма да се уморя да го казвам.:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великото драконче, i.e. Taeyong, ми събира пак погледа с неземно сладурската си визия. Мисля, че нарочно са му докарали с прическата "рогца" хехе 

 

Tae3.jpg.f157d4048e7420e0d4c3e552e1a2a1aa.jpg

 

 

Ето го и новото видео THE STAGE:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нещо, което срещнах под някое видео и много ме разсмя...

Mark Lee: в новата концепция с черна коса и жълти кичури.

Мисъл в мойта глава: Mark Bee :D

 

P.S. Сигурно повечето знаят, но да го напиша все пак – жълто-черната стилистика е в чест на тази любима комбинация на Брус Лий. А на мен лично много ми допада акцентът им New Thangs на саката – супер як моден тренд е! :excl: И това, което Марк ни подсказва в горото видео, много ме вдъхновява: I can just knock yesterday's me down and shout out: To me no more trauma! :wub: Де да беше толкова лесно освобождаването от довчерашното ни аз, но е яко да влизат такива послания в поп-културата.  

 

bruceleestore_classics01.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NCT 127 имаше взривяващ танц със своя SM етикет и Super Junior член Shindong!

На 11 март SBS сподели видеоклип, озаглавен „NCT 127“ Kick It “Dance Collaboration Challenge (Shindong Gayo).“ Това е сегмент от разнообразната програма за разговори на SBS Kpop Play „Shindong Gayo“, в която идолът се среща с K-pop артисти зад сцената на „Inkigayo“.

Във видеото Shindong попълни Jaehyun, докато танцуваше синхронно с NCT 127. Преди да излезе, той получи уроци за своята част, които включваха припева и фейс-оф с Марк. Шиндонг удиви членовете на NCT 127 с това колко бързо попадна на хореографията и те тренираха заедно няколко пъти преди снимките.

Пълният епизод на "Shindong Gayo" с участието на NCT 127 ще бъде наличен на 14 март от 20:00.

 

Ама тоя човек, колко е отслабнал, не е истина. Неузнаваем е направо...:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имеме си коментарно студио отново! Акцентират лежерно важни акценти...

 

“Iron men - това сме ние” – идеята за свръхчовека?

Отваря се врата и имаме "истински дракон” – китайската концепция е супер удобна да се вмъкне идеята за Дракона, Змията-огън :) И сега чак ми става ясно защо толкова често виждаме мотори – с тия светлинни фарове като драконови очи...  вероятно задвижването на Кундалини е символът.

Doyoung и сенчестата долна част на лицето му – идеята за Ин и Янг...

The kick part преди Jaehyun – поднесоха два акцента: получаваме ритик,  с други думи тласък, и съответно се събуждаме :) А самият “Jaehyun is like a BOSS” – т.е. God-like като знаем каква е основната идея в тази им песен...

"When we're newly born" като орли, хехе and flied away– йоуу, наистина знаят как да вкарват деликатно идейки. Орелът е символ на Духа и си го ползват често-често... Cherry Bomb. Limitless, Regullar... Neo Zone – обръщат ни внимание и Джони накрая заковава: "This is inside the Dream, that CITY" – “Това е NCT" !!! - "Като Inception ли?" - "ДА!" :wub: 

Spoiler

Сравнението с гълъба също е символ, има го още в албумите на H.O.T.  И т.н.

 hot-4.jpg

 

А във видео-реакцията на YT канала Classical Musician React отбелязаха друго интересно нещо. Когато дойде частта с появата на Юта, момичето с удивление коментира: Oh, we are in a church now, защото тогава и още няколко пъти звучи фоново орган :wub:
Сууупер! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...