Jump to content

Dazzling - The Light in Your Eyes (2019)


Recommended Posts

9HSrz6SH58YtU612iLb4aiRolTJ.jpg

 

Off Topic

Dw1u40pUYAAa5cX.jpgDw1u40rV4AAal8Y.jpg

DxjXaIQVYAAWv8g.jpgDxjXaICU0AEkd8i.jpg

DxjXaIBU0AAATfT.jpgDxjXaH8V4AA-_7b.jpg

 

Dazzling - The Light in Your Eyes (눈이 부시게)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Nooni Booshige

Период на излъчване: 11 февруари 2019 – 19 март 2019

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30

Жанр: Романс, Драма, Фентъзи

Канал: jTBC

Епизоди: 12

Режисьор: Kim Suk Yoon (Listen To Love, Awl, Living Among The Rich, Detective K)

Сценарист: Lee Nam Kyu, Kim Soo Jin (Listen To Love, Awl, Mad Dog, My Only Love Song, Special Investigation Team)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Han Ji Min като Kim Hye Ja (young)

– Kim Hye Ja като Kim Hye Ja (old)

Nam Joo Hyuk като Lee Joon Ha

Son Ho Joon като Kim Young Soo

– Jung Ji Hoon като Kim Young Soo (young)

Ahn Nae Sang като Kim Hye Ja’s father

Lee Jung Eun като Kim Hye Ja’s mother

Kim Ga Eun като Oh Hyun Joo

Song Sang Eun като Yoon Sang Eun

Hyun Woo като Kwon Jang Ho (епизод 1)

 

Резюме: Фантастично-романтичната драма е базирана на проекта „Time Loss Fantasy Romance“ и се фокусира върху концепцията за промяна във времето. 25-годишната Ким Хье Джа (Han Ji Min) не може да се наслади на всичко, което ѝ е отредено, тъй като изведнъж става 70-годишна жена със специална способност да манипулира времето. Но тя е позитивна и отдадена личност,  която мечтае да стане репортер и която не може да стои настрана, когато се сблъска с несправедливост. Въпреки своите способности Ким Хье Джа постоянно се забърква в неприятности. Пътят ѝ се пресича с този на И Джун Ха (Nam Joo Hyuk), млад мъж, който мечтае да стане журналист. Той е бил толкова обсебен от преследването на тази мечта, че накрая „прегорява“ и живее в апатия. Но нещата са на път да се променят, когато двамата се срещат случайно...

 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах последните 4 серии днес, как почна сериала... как завърши...

 

Ако знаех, че ще има такъв обрат, нямаш да го почна въобще, в същото време въобще не съжалявам, че съм го изгледах.

Последните три серии ми се изтекоха очите. Човешка драма, по-малко от всичко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо си причиних това точно по празниците да изгледам този сериал. Не съжалявам, че го гледах, даже мисля да го повторя, но тъгата, която носи въпреки комедийните моменти малко ме депресира:(. Историята е като разказ с неочакван край и разбираш, че всичко, което се случва в първите 10 серии не е някаква измишльотина, а

Off Topic

изкривените спомени на една стара жена болна от алцхаймер или подсъзнателното и желание да промени моментите в живота си, които са били мъчителни за нея

Въпреки тъгата, която носи, внушава, че има и надежда, и светлина в живота на всеки, когато имаш обичта на близките и приятелите. Последните 5 минути бяха толкова трогателни(имаше и много други такива, разбира се), че като гледах заснемането зад кадър, Хан Джи Мин наистина се разплака и каза : „толкова е тъжно“.

Нам Джу Хьок тук е просто брилянтен. За неговите 25 години игра така, че все едно има 25 години актьорска кариера. Много ми хареса! Разбира се и целият актьорски състав беше перфектен.Ще завърша с финалния цитат на ГГ: „Казват, че животът е просто дълъг сън, но аз съм благодарна, че го живях. Даже в най-трудните моменти всеки, който е жив  има право да се наслади на прелестите на всеки един ден. Даже обикновеният ден да бъде последван от други обикновени дни, животът все още си струва да се живее. Не губете настоящето, съжалявайки за миналото и безпокоящи се за бъдещето. Изживейте всеки ден от своя живот с радост.“

Горещо го препоръчвам на всички романтични души, които търсят смисъла на нещата, а не само сладки прегръдки и целувки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...