Jump to content

Recommended Posts

Ds-co_ZWwAEw3xa

 

Off Topic

DvWBJP_VsAISURl.jpgDbL-AImU0AAocuX.jpg

 

 

About Is Love (大约是爱)
Страна: Китай
Също така известен като: Da Yao Shi Ai
По новелата на: Li Li Xiang - "About Is Love"
Година на излъчване: 2018 – Декември –03 до 2018 - Декември – 24
Време на излъчване: Понеделник, Вторник, Сряда 20:00
Жанр: Романс
Канал: Zhejiang TV
Епизоди: 30
Режисьор:  Xu shan 
Субтитри: Английски
 
Участват:
Yan Xi като Wei Qing
Xu Xiao Nuo като Zhou Shi
Cai Yi Jia като Fei
Yang Xin Ying като Lin Fei Fei
Hu Wen Zhe като Li Ming Cheng
Li Xin Bo като Bi Qiu Jing
Fu Le Ying като Zhang Ran Yu
Zhou Yao като He Yu
Chu Qian като Zhang Shuai

 

Резюме: Любовна история между президент на компания, който развива тежък случай на обсесивно-компулсивно разстройство, което му пречи да взаимодейства с жени и срещата му с единствения човек, който  е имунизиран срещу това.
Заради инцидент в миналото си Wei Qin (Yan Xi ), не може да комуникира с противоположният пол. Въпреки факта, че сега той е доста успешен, все още има трудности с жените. Докато един ден съдбата не го среща с 18-годишната студентка по изкуство Zhou Shiи (Xu Xiao Nuo) осъзнавайки, че с нея той не изпитва никакво неудобство и нервност...

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако супер богатия президент на компанията ще праща подаръци и цветя на  момиче - задължително розите да са от България :D

 

 

AgQp4IzjO5E_qThTWpya4e_hvCz4IXLtnxSUjmFs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един линк за  онлайн гледане на сериала.

Дано скоро разкрият защо главния се държи така гадно и да го умилостивят, че вече ми идва да го хвана за гушата. А въобще не можах да го позная, че играе онази кротка душица в Stairway to Stardom.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vivivan, линка който си дала за ютюб не води наникъде при мен. Колко еп. са със суб там? Изгледах 3-4 еп на руски, толкова са преведени и катопреминах на англ. суб се оказа, че едва 8 еп имат превод.Жалко, защото е забавен и интересен, но съм се заблудила, че е изцяло преведен.

 

PP справих се с линка, видях, че са стигнали до 13 еп., ще изчакам да го завършат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите фаворити - нуна романсът (не знам как е кака на китайски) :lol2: Малкият, чак ме досрамя, че ми харесва  щот дечко, а той чак на 22 г. - намерил е изворът на младостта :D

448a5bd66a811d6f39581a.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.02.2019 г. at 22:17, vivivan написа:

Моите фаворити - нуна романсът (не знам как е кака на китайски) :lol2: Малкият, чак ме досрамя, че ми харесва  щот дечко, а той чак на 22 г. - намерил е изворът на младостта :D

448a5bd66a811d6f39581a.jpg

 

 

Малкият сега наистина е много сладък, но като дете изглежда ужасяващо тъмна личност. Какъв ще играе, че толкова го обичат родителите му.

Да не би нашият ГГ да се окаже накрая осиновен, Добре си  се разбират с нуната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana Всъщност малкият е осиновен - още в началните епизоди го дадоха, че е син на близък приятел на бащата и родителите му са починали.  Обичат го щот е гений с четката, а пък и лека -полека разкриват и загадката защо майката мрази ГГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявиха дата за втория сезон на сериала - стартира на 6 март и е с името Maybe It's Love :) Всички от първи сезон са налице и тук,  а Wei Qing ще се опитва да си върне Zhou Shi след двегодишна раздяла. 

dqQ50_4f.jpg

x8WJy_3f.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така съм пропуснала да се изкажа тук? Спомням си, че не беше лошо сериалчето, чудесна романтика за разтоварване. Особено двойката с бездомното

котенце художник и каката. С удоволствие ще прегледам и втори сезон, В промото видях, че разрив под някаква форма в настъпил и в трите двойки. Супер! Най-обичам сдобряванията :) :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно сериалче. Едно от малкото, където първоначално не харесах никой от актьорите визуално и го започнах само заради добрите коментари и бгсубтитрите, но въпреки това ме увлече сериозно и го свърших за три дни. Главният има страхотна трапчинкова усмивка, макар и с елегантността на слонче, а момичето – ами бива. Двойките не бяха много убедителни в романтиката между тях, но чакам с нетърпение втория сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много измислен беше първият сезон,  толкова измислен, че чак с това съм го запомнила. С превъртане го "изгледах". Сега прегледах и шест епизода от втория. Още по-зле. Всичките клишета(болести, загуба на памет, зрение, телефон и квот си кажеш) накуп и при всички наред. Глупости на търкалета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...