Jump to content

The Divine Fury (2019)

Gia13
 Share

Recommended Posts

9Z2qT9iZYLzzsCSYu7A4SEQsKX0.jpg

Spoiler

MV5BNGM5MzNiMTctZTU4Yi00ZGVhLWIyODQtMDdiNjg1Y2M1ODJlXkEyXkFqcGdeQXVyNTUxNTI3MzY@._V1_SY1000_CR0,0,674,1000_AL_.jpg

40b60fda6e5bee25.jpg

bad7b38e64fba112.jpg7adb322158dd2a4b.jpg9e97aaccd1384efd.jpg

Заглавие: The Divine Fury 

Хангъл: 사자

Романизация: Saja

Премиера: 31 юли 2019
Държава: Южна Корея

Жанр: трилър, хорър 

Времетраене: 129 мин.
Режисьор: Ким Джу Хуан (Midnight Runners)

Сценарист: Ким Джу Хуан

Продуцент:Пак А ХьонгИм Джун Хьок

Продукция: Content Key/  콘텐츠케이

Разпространител: Lotte Entertainment

Субтитри: Английски

AsianWiki

Каст:

Пак Со Джун като Йонг Ху

Ан Сонг Ги като Преподобни Ан 

У До Хуан като Джи Шин

Че У Шик като Преподобни Че

Чонг Джи Хун като Хо Сок

Ким Ши Ън като сестра Тереза (специално участие)

Рю Гьонг Су като доктор

Резюме:

Бащата на Йонг Ху умира още когато той е дете. Оттогава той спира да вярва на хората и се отчуждава от света. Сега той е шампион по бойни изкуства. Един ден Йонг Ху среща преподобния Ан, който освен свещеник е и екзорсист. Двамата се забъркват в случай, в който трябва да се борят срещу зли сили.

Допълнителна информация:

Снимачният процес започва на 14 август 2018 година.

Трейлър 1 :click:

Свали  :click: 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с руски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 5
  • Upvote 1

Появиха се някакви субки за филма на едните в коментарите пише, че са доби дано наистина е така, че ми се гледа този филм...:D

Добре направен в стилистиката на такива филми, с чудесни спец ефекти и силно актьорско присъствие. И какво още да кажа...хареса ми и то много. Обичайната тематика за изгонването на демони и вярата в бог, но със собствен стил и светоусещане. Който харесва филми за екзорсизъм, моля да заповяда, няма да съжалява!

• Like 2

Ми седи си доста време вече в бъдещи проекти на stupid-dreams, но ако някой има желание може да пише на мацките дали ще го превеждат ....:D

Много ми хареса и на мен филма. Наистина е добре направен за тематиката си, с добри ефекти, много добър актьорски състав, динамично действие. Не усетих кога изминаха 2 часа. Имаше няколко сцени с леко загатнат хумор, които много ми харесаха на фона на сериозността на цялата история. Финала, който говори, че ще има втора част също много ми хареса :D Пак Со Джун както винаги е невероятен, с невероятно присъствие. :wub: На финала според мен не трябваше да влага много усилия за битка с демоните, трябваше просто да се довери на своята АУРА :ilovethis:

• Like 2

Снощи го гледах около 1.00 в полунощ и смятам, че просто тогава си му дойде реда. Да, бих  му дал висока оценка, но определено ще е компромисна. Първо, актьорите ми харесват, за първи път виждам Со Джун в добре облечена "мъжка" роля и това наистина му отива. Харесвам и Ан Сонг Ги - определено беше по-добър в превъплъщението си от Со Джун. У Шик от "Паразит" направи специално участие, което бе на ниво. У До Хуан на места доста преиграваше, но пък е обяснимо - твърде млад, с твърде напудрена мутра, по която от време на време ту се стичаше гел, ту биби крема. Сюжетът на места куца, въпреки че темата е доста плодородна. Започна много добре, а по средата вече усещах, че има някои сцени, които ми се повтарят. До финала леко се отегчих, но прехапах юмрук, мигнах два пъти и продължих....до финала. Харесах ефектите, на места бяха доста реалистични. Много ми хареса една от финалните сцени - мъртвите души , които сграбчват тялото на "злия" герой. Интересна сцена. Харесаха ми двата основни елемента - стигмата и молитвата. Препоръчвам само с едната ръка, другата е заета - с пуканки. ;)

• Haha 4