Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Item ( 아이템)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Aitem
По уебкомикса на Min Hyung "민형"
Период на излъчване: 11 февруари 2019 – 2 април 2019
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00
Жанр: Фентъзи, Мистерия, Криминален
Канал: MBC
Епизоди: 32
Режисьор: Kim Sung Wook (Father I’ll Take Care of You, Goodbye Mr. Black)
Сценарист: Jung Yi Do (Save Me)
Субтитри: Английски
           
Участват:
Joo Ji Hoon като Kang Gon
Kim Young Dae като Kang Gon (young)
Jin Se Yun като Shin So Young
Kim Kang Woo като Jo Se Hwang
Kim Yoo Ri като Han Yoo Na
Park Won Sang като Goo Dong Young
Kim Min Kyo като Bang Hak Jae
Oh Seung Hoon като Seo Yo Han
Kim Do Hyun като Choi Ho Joon
Lee Jung Hyun като Goo Dae Soo
Shin Rin Ah като Kang Da In 
Lee Dae Yeon като Shin Goo Chul (Shin So Young’s father)
Kim Byung Ki като Jo Gwan
Choi Jin Ho като Deputy Prosecutor General
Lee Sung Woo като Detective
Kim Seung Hoon като Special prosecutor Han Hyung Soo

 

Резюме: Канг Гон (Joo Ji Hoon) е прокурор със силно чувство за справедливост и добро сърце, но за да спаси племенницата си Канг Да Ин (Shin Rin Ah), той е въвлечен в мистериозни събития, свързани с обект със свръхестествени сили. Канг Гон започва да работи с криминалния профайлър Шин Со Йонг (Jin Se Yun)...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с вградени руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам...още не знам дали ми харесва, сякаш да. Основно заради касата го гледам, защото са много добри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз. На мен много ми харесва. Силно крими, с фентъзи елементи. Препоръчвам го, но все пак зависи от настроението, нагласата и вкуса на всеки. Още с първи епизод ме грабна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го заради коментарите, но не ми допада за момента. Прекалено ми е измислен и фантасмагоричен.... сякаш гледам зле направен комикс.  Нещо ми липсва, за да ме заплени. Главния актьор е класа и ролята му отива, но не е достатъчно само той за да стане добър сериала. Лично на мен, измислицата ми идва в певече, а също и начина, по който са я пресъздали. Сценария е твърде разхвърлян и хаотичен - липсват ми причинно-следствените връзки и логическите зависимости. Ще му дам шанс с още 2 епизода, но ако и там е така ще се откажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един екзистенциален въпрос - в Корея нормално ли е да биеш секретаря си? В почти всички сериали се среща това /освен ако не са жени секретарките/, и вече ми е много чудно, наистина ли всеки шеф бие помощния си персонал /, независимо как се нарича длъжността - шофьор, секретар, офис работник/?

Да се шамаросва секретаря, нещо обичайно ли е в ЮК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста странен сериал, не знам как по друг начин да го опиша. Имаше потенциал да е много интересен и като замисъл си ми беше интересен, но явно нещо при реализацията сериозно куцаше.

 

Off Topic

Започна добре, покрай "пророческия" сън на главния и вкарването на предметите, но нямаше отговори как са се появили или по-скоро как са се "заредили" с допълнителните сили, да не говорим какъв абсурд е да тръгнеш да събираш предмети, без нито да ги знаеш колко са, нито какви са, нито у кого са... И просто тръгваш ей така да ги търсиш, в многомилионен Сеул... Не стана ясно и как някой е установил, че като събереш всички предмети, ще отидеш в стаята на желанията и там ще ти се изпълни желание... Не държа на достоверност или реалистичност, просто малко да си бяха напънали мозъците да пообяснят, за да звучи наистина интересно, а не просто ей така намятано без грам мисъл.

 

Образите също много недостоверни – Ким Канг У сравнително го харесвам, макар винаги да съм смятала, че има нещо кофти в излъчването му. Тук обаче се искаше актьорът да е някой, който да е идеален на пръв поглед, а под повърхността да е буквално луд (при толкова народ, дето затри, без грам да му мигне окото) – тази лудост в него не видях, само едни усмивчици пускаше, които нямаха смразяващо въздействие, каквото се предполага, че този герой трябваше да има върху зрителя. Прокурорката беше абсолютно не на място, с тия дрешки и тази физиономия. Също толкова, и дори още по-невчасна, беше профайлърката – нито за момент не ѝ повярвах... Чу Джи Хун се сля с тази посредственост около него и ми беше досаден в доста епизоди.

 

Имаше една-две песни, които ми допаднаха, и май това беше.

 

Големият плюс тук са субтитрите – благодарности на @Tonet_KA и @helyg! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...