Jump to content

Hit-and-Run Squad (2019)


Recommended Posts

jGMkLo7FDgQikYwFJSlbc49ewVU.jpg

 

 Hit-and-Run Squad ( 뺑반 )

Романизация: Bbaengban

Премиера: януари 2019
Държава: Южна Корея

Жанр: криминален, екшън

Времетраене
Режисьор: Хан Джун Хе (Момичето от шкафчето, Надарени ръце

 Сценарист:  Ким Гьонг Чан

Продуцент:  И Мин Су (Inside Men, What a Man wants)

Продукция: Showbox

Разпространител: Showbox

Субтитри: Английски

AsianWiki

 

Каст:

Конг Хьо Джин като Ън Ши Йон  

Рю Джун Йол като Со Мин Дже 

Чо Джонг Сок като Чонг Дже Чол 

Йом Джонг А като Юн Джи Хьон

Чон Хье Джин като У Сънг Юнг

Сон Сок Гу като Ки Те Ху

Кей (ShiNee) като Донг Су 

И Сонг Мин

Рю Гьонг Су

 

Резюме:

Ън Ши Йон е лейтанат. Тя е понижена и пратена в екипа, който разследва случаи на бягство от местопрестъплението към районното поделение на Националната полицейска академия. В екипа Ън Ши Йон работи с полицаите Со Мин Дже и У Сън Юнг. Те се опитват да заловят Джунг Чол, първия състезател във Формула 1 от Южна Корея, който решава да се оттегли изведнъж от състезанията и става бизнесмен.

 

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. И може би не толкова заради историята, защото в сюжета няма нищо кой знае колко оригинално, а заради актьорите и ролите, които изиграха. Чо Джонг Сок ми обра точките за пореден път, страхотен е, тук бях решила, че ще е част от полицейския екип, но ме изненада. Ролята на доста сбъркан тип много му пасна. Дори заекването му беше много на място. И Сонг Мин също беше прекрасен, макар че участва в малко сцени. Харесаха ми отнесеността на Рю Джун Йол, как Конг Хьо Джин използваше гаджето си за каквото и както си поиска, визията на шефката ѝ беше блестяща... Не съжалявам, че му отделих време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bealonenomore подкрепям коментара ти. На същото мнение съм, като отново ще повторя за прекрасната актьорска игра и звезден състав. Всеки един от познатите ни лица изпълваха екрана с невероятното си присъствие. Не крия пристрастията си към Рю Джун Йол :wub: и очаквах повече от Конг Хьо Джин. А филма наистина не впечатлява с нищо конкретно, освен актьорите. Заснет е прилично, историята е прилична, финала е приличен.... Дълъг е, но не се усеща. Може би ще се хареса на феновете на готини и скъпи, бързи коли. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...