Jump to content

Recommended Posts

DvzWZadUYAcgbzw.jpg

 

Off Topic

lB1JOUL.jpgDwWyOdtVAAA0tbW.jpg

Dv9EMKsVsAA7V-S.jpg

Dv9EMKuV4AEn9Hh.jpg

Dv9EMKtUYAI-AAo.jpg

Dv9EMKyU8AA7Lx4.jpg

Dv9HwJYUUAAI_dV.jpg

Dv9HwJTU0AAtRJf.jpg

Dv9HwJVUwAAS7vx.jpg

Dv9HwJWVYAA7Bgf.jpg

 

I Will Never Let You Go (小女花不弃)

Страна: Китай

Също така известен като: Xiao Nu Hua Bu Qi

По новелата на: Zhuang Zhuang – „Young Girl Hua Bu Qi

Година на излъчване: 2019 – Януари –08 до 2019 - Март – 06

Време на излъчване: Понеделник – Четвъртък 22:00

Жанр: Исторически, Романс

Канал: Zhejiang TV

Епизоди: 51

Режисьор: Cha Chuen Yee

Субтитри: Английски

 

Участват:

Ariel Lin - Hua Bu Qi

Zhang Bin Bin - Chen Yu / Lian Yi Ke

Austin Lin Bo-Hong as Dong Fangshi

Kris Sun Zujun as Yun Lang

Huang Xindi as Liu Qingyan / Liu Qingyu

Zhang Yan as Xiao Jiufeng

Viann Zhang as Xue Fei

Huang Meng as Qi Wangye

Xing En as Mo Ruofei

Xiao Xiangfei as Yuan Chong

Lin Ziqing as Lin Dansha

Song Wenzuo as Bai Jianfei

Peng Bo as Xiao Xia

Wang Ruolin as Chong Dedi

Gao Kaiyuan as Lin Yuquan

 

Резюме: Двама любовници, падат от скала, попадайки в миналото, където единият ще има сила, пари и власт, а другият ще бъде просяк.

Двойка, която се опитва да преодолее пътя си чрез сватба, пада от скала, докато планира бягството си. Те се събуждат в различен период от време, където тя се превръща в просяк а той става богат и силен. Тяхната съдба се пресича тринадесет години по-късно, забравили истинската идентичност на другият. Какво ще се случи с Hua Bu Qi (Ariel Lin)? И ще успее ли да си върне Chen Yu (Zhang Bin Bin), единственият човек, който иска да бъде до нея?

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превода е започнат, поне на анг.ез...но резюмето не отговоря поне на първите епизоди. Интересен е, аз ще го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lazeto написа:

Може и да не отговаря защото имаше три различни резюмета, затова си избрах едното:lol2:

Само споделям впечатление, без значение от резюмето сериала  е интересен и аз ще го следя. Малко се омотах със семействата, и тоз дук ....но предполагам с гледаното ще си дойдат нещата на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не гладам неизлъчен докрай сериал, както и без никакви субтитри. Но тук не издържах. 

Изгледах първа серия и ще продължа до където има английски субтитри. Голям фен станах на

Жан Бин Бин. Само с една серия не е редно да изказвам мнение, но Ариел Лин ми направи

неочаквано добро първо впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен малко преигра, както и да е, ще гледаме  Бин Бин как ще се отнася към новопристигналата сестра...

Нали не я иска, ще отмъщава заради майка си.  

Ето го във вихъра на  бойния танц по китайски, с най-доброто оръжие -нашата просякиня Ариел в ръка, която така развъртя:nunchako:, че чак  я остави със зяпнала  уста,:o

но не и мен, щот тва вече съм го гледела, ха-ха ха:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно начало, Бин Бин е сладур, както винаги. :wub: Но главната определено страшно преиграва, чак дразни. Ако не се оправи по-нататък, само Бинчо ще играе сам със себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко сте предубедени към момичето. Тя така си играе.

Но аз смятам, че се е разхубавила. В Целувката беше много грозна.

Колкото до Бин Бин, играе момчето. Може го и го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наваксах докъдето е излязъл, по-скоро докъдето има буквички.

Очаквано добро изпълнение от Бин х2:D. Ролята му поне засега има комичен привкус в стил Зоро, но се справя доста добре. Радавам се, защото определено съвпада с очакванията ми за него, пък и беше време да излезе от образа на тъпия ъгъл в триъгълника или поне образа на нещастно/трагично влюбения кретен. С него Мимиту е нацелила, се тая кои са и любимците, такива като него ще са гръбнакът на агенцията. 

Ариелката, миии.., вярно, че в сравнение с целувката се е разхубавила, но сблъсъка в начина на игра на главните е очеваден и все още предстои да постигнат баланс.

 

Колкото до сюжета, стандартен, но за момента ме устройва(след тежкото военно заглавие си почивам)  и поне засега ще го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сюжетът не е чудо невиждано, но за Зоро съм съгласен. На мен също ми напомни

за  този герой докато гледах епизодите. Разхубавила се е Ариел, но след първи епизод 

стана нетърпимо лигава. Дано нататък се вземе в ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ох, Дилраба се превзема и тази също, н:dunno:е му намериха една свястна, че да покорят зрителя.:mellow2:

Мими беше.ама тя бързо се прехвърли на Марк, за което не я виня,разбира се, но Бин Бин

също си го бива,

и е чаровен отвсякъде:lol2:

Любов и омраза плюс китайски Зоро, 3 в в едно-:28558:

Хайде чакаме новите серии с превод. Ха-ха, хем я пусна  във водата, хем се хвърли да я спасява:o(зяпах малко от 7-ма)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, ми не мога, много чувствен ми иде с тая джука и тва е. Ще си седя при дървесото, което явно ми влиза в положение и нема да излезе преди лятото, а на вас приятно гледане ви пожелавам B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема проблем тюли, влизаме ти в положение - явно джуките са ти слабото място, пък тук са и на квадрат...:lol2: Но пък жалко, добре се справя с комедийната част Бинчо, поне тва можеш да пробваш:D

 

П.С. Рядко мрънкам за букви ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Оф, ми не мога, много чувствен ми иде с тая джука и тва е. Ще си седя при дървесото, което явно ми влиза в положение и нема да излезе преди лятото, а на вас приятно гледане ви пожелавам B)

Ако не си го гледала, специално за теб,да си припомниш стари познайници и най-вече за дървесото-дедо, който " не ,

не требе да прай такива неща", той е над над нещата:lol2::28558:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не съм го гледала, нали аз ти го дадох :D

Ти си пусни цялото, и Бин Бин да видиш. Аз искам следващия път да го съберат с оная малката от Fu Yao :896767:

 

@debil4e, не са джуките, перхидрола е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бин Бин сам си озвучава героя. Това се случва рядко в

китайските сериали, но явно са оценили хубавия глас на момчето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.01.2019 г. at 19:54, seal_reinforce написа:

Как не съм го гледала, нали аз ти го дадох :D

Ти си пусни цялото, и Бин Бин да видиш. Аз искам следващия път да го съберат с оная малката от Fu Yao :896767:

 

@debil4e, не са джуките, перхидрола е :D

Не видях Бин Бин. Имам ли го, казваш, н е помня.

Ако не ти е трудно, я пак го метни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...