Jump to content

Lee Hong Ki (И Хонг Ги)


Recommended Posts

Е, да, аз пък бях впечатлена как я гледа във "Фермера". Можеше и по сценарий да беше, ама чак пък така да се престарава. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми вечерта :D

Т'ва малкото ако и пееше, щеше да е вече нечовешко. Но Хонг... и аз изглеждям точно толкова идиотски нахилена като му слушам гласището. Едно е ясно, колкото и бой да им хвърли човек на тия двамата, все ще е малко и все ще е късно... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи ми вечерта :D

Т'ва малкото ако и пееше, щеше да е вече нечовешко. Но Хонг... и аз изглеждям точно толкова идиотски нахилена като му слушам гласището. Едно е ясно, колкото и бой да им хвърли човек на тия двамата, все ще е малко и все ще е късно... :D

 Съгласна! Ама как го потупа по рамото в края на песента и с поглед каза  "Брат, сега е време за повием".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо Хонг Ки затри хилядите снимки в своя Инстаграм? Сега там има само една с тъжно лице и пет хиляди коментара на шашнати фенове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново започна да поства в Инстаграм, но доста скучни неща. Май е имало някаква драма с мацката. Казаха ми, че разни фенове са се вихрили под снимките му с нея пък той даже им бил отговарял. 

Слагам и един инстаграм, който открих скоро на радио предаването му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и другия фермер да ни попеее :28558:  Падам от смях с тва радио :28558:

 

 

 

 

Нещо са се бъгнали бутоните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зевзекът празнува рождения си ден 2-3 пъти в годината според лунния и явно григорианският календар.  :28558:

Редактирано от Blue_Moon
Счупени изображения.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8-ми Хонг Ки най безцеремонно обяви на Примадонните си,че се разделя след 3-месечна връзка с Han Bo Reum,на живо чрез инстаграм видео,на английски и корейски.Заяви го когато в моментът бе солидно подпийнал(това не го очаквах от него,наистина).То линк от туитър,който иска може да го погледне.

 

Тук

Редактирано от Blue_Moon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг участва в предаването "Night goblin" (Членовете на предаването или "Нощните гоблини" започват състезанието в полунощ, където трябва да останат будни цяла нощ, за да стигнат до дестинацията на следващата сутрин). Ето някои от любимите ми моменти дотук :D

 

Off Topic

 

 

 

 Епизодични участия в The master key. Голям смях е!

Off Topic



 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Urban написа:

Това ми било МИНИ live в Япония...То тогава ние из Европа кви бяхме:D

 

Микро или нано live ! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 
 

 

Страхотно интервю за АLLURE в спойлера.

Отговорих си на въпроса "абе тия кво спечелиха от по 1000 човека на концерт в Европа.  Цитирам "спечелихме любов". Интервю след фотосесията на следващият ден след концерта му в Япония. Говори за сериала, за живота на звезда и за изключително важната за него- СВОБОДАТА да бъдеш себе си.❤️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг ги не стига че записва соло албум,ще му прави промоция,с турне в Япония,ами и ще снима нова романтична драма,която ще е за догодина.Само заглавието знам и малко инфо.Ще си партнира с актрисата и модел Jung Hye-sung,която е от компанията на Хонг ги.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...