Jump to content

Lee Hong Ki (И Хонг Ги)


Recommended Posts

Хонгстар с нов корейски сериал, за първи път от Ангелите насам :up:


 


Драмата е на TV Chosun и за сега е със заглавието Century's Bride / A Bride In A Hundred Years ще е от 16 епизода и излъчването ще започне февруари месец.


Ще е в ролята на студенят и арогантен богат наследник Choi Gangjoo. :) Историята е как една наследница изчезва и на нейно място се появява друга, която досущ прилича на нея... или нещо от сорта хахахаа


 


Във Nate е сложена тази снимка, така че предполагам, че Yang Jin Sung ще е главната :)


tumblr_mx5au6aUXP1r3hs1eo6_r1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърът на Хонг за предаването Fashion Killa


 



 


Вече сме с черна коса и започнаха и снимките за Hundred Year Bride


tumblr_mxr0n35ffB1r3hs1eo9_r1_1280.jpgtumblr_mxpos3mgPP1r9j8oyo2_1280.png


 


5 месеца снимане на драма, FNC KINGDOM концерта в Япония, FTHX концертите които още не са приключили, FASHION KILLA, говореха и за нов албум..... дано оцелее с такъв график....


Онзи ден беше в болница заради стомашни болки и на различни места казват или апендисит или енетит, което и да е все не е добре..... Дано само здравето му да не се влоши.....


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слънцето ми се е претрепало и това е!


 


След вечеря с работещите по драмата, на излизане от ресторанта е паднал на заледен път. Извадил си е рамото и има фрактури на лицето, слава богу не се нуждае от операции, но 6 седмици ще се лекува.


Снимките на неговите части за Hundred Year Bride и FNC KINGDOM концертите ще бъдат отложени за началото на другата година.....


 


EDIT: Претърпял е две операции, за рамото и една за премахване на съсиреци в раните на лицето му....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи ден на снимки, след месец за възстановяване и то след като му бяха казали, че му трябват 6 седмици.... Но той нали е Рамбо хахахха


 


Отново на снимачната площадка на Hundred Year Bride


tumblr_mz6oq1XKi51r3hs1eo1_1280.jpg


 


Във Fashion Killa го замества Jaejin от 3 епизод май и едва ли ще се върне да го снима, защото доста са назад с драмата, а датата и за излъчване наближава....


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-убедителен с английския беше само Дракона на наградите на МТВ.  :28558:  :28558:  :28558:

На кака откачената катерица тя!

Само още месец, само още месец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав наследник-Хонг хахахааха И как да повярваш, че е на 29 (в драмата) с това лице.....


 


tumblr_n102804MLD1r9j8oyo1_1280.png


 


tumblr_n1028mgmSz1r9j8oyo1_1280.png


tumblr_n1024fA4Et1r9j8oyo1_1280.png


tumblr_n0hidgopwF1r9j8oyo1_1280.png


 


 


Единственият епизод, който успя да заснеме за Fashion Killa със субтитри....


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не! :slap: Това вече не мога да го преживея! :cry:  Още една идиотска, детинска, грозна татуировка! На концерта в Шанхай стана видно, че Хонги се е скопосал още веднъж - този път скелет-карикатура на жена, която си суши косата с сешоар. :mad2:Още една и... :nunchako:

BhFlRVxCAAAYGKH.jpg

cr. on pic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сладко пате стана красив лебед с тази нова визия ... с която още не мога да свикна , но определено е много готин и така пораснал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година идва този ден :) Остарява физически, но със сигурност не и ментално хахаха Завинаги ще си е choding определено, но в това му е чара. :28558:


 


Честит Рожден Ден на най-голямото ми слънце!


 


Пожелавам му да е здрав, мисля че това е най-голямата тревога, която ми създава всяка година хахахаха


 


tumblr_n1gy3nFSNw1ts821go1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми котак...ха ха ха .Каквато и роля да играе малкото дяволче винаги излиза наяве...ха ха ха 

Sh7poVZZgno.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 години след A Midsummer Night’s Dream, най-накрая отново ще е част от мюзикъл....


Ще е 1 от 3мата Дракула във Vampire, който ще се играе в Токио и ще участва общо в 7 представления на 10-12 и 19-20 август.


 


tumblr_n7zhuvQ8bq1r3hs1eo3_r1_500.jpg



 



 


 


Не съм отбелязала и това, че 2-3 дни снима сцените си за гост роля във филма How To Steal A Dog, който трябва да излезе към края на годината.


А сега приключи и с двете фенсрещи в Хонк Конг и Тайван, които бяха организирани заради популярността, която набра там след "Булката".


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото на това да ходи на фенсрещи в Сингапур - всичко после е на английски и не чакаш за преводи! :D


 


Ако някой иска да прочете статията ЦЪК, иначе може и само видео интервюто



 


И още едно



 


И понеже не може да не си покаже маймунджолъците хахахаах 'Still' with a helium voice!


tumblr_n90nfha5OT1r9j8oyo1_1280.png


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият мини албум на съкровището излезе.
 


 

Lee Hong Ki - 1st Mini Album 'FM302'

 

Признавам си, че не очаквах точно това от Хонгстар. Може би нещо подобно на Kings for a day, но не и такова като Let's seize the day. Като фен на техното обаче не мога да кажа, че не съм доволна  :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без коментар съм, че ще излея кофа с ... за избора му. Първоначално я обърках с онази, дет копаше компири в Modern farmer, ала уви...тая застреляната е... :slap:

 

:click:

 

14963363_10205539817814591_1912401124576

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без коментар съм, че ще излея кофа с ... за избора му. Първоначално я обърках с онази, дет копаше компири в Modern farmer, ала уви...тая застреляната е... :slap:

 

:click:

 

14963363_10205539817814591_1912401124576

Тя наистина играе във фермера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...