Jump to content

Recommended Posts

Dt8s3EjU4AA7R7M.jpg

 

The Lies She Loved (嘘を愛する女)

Страна: Япония

Също така известен като: Uso wo Aisuru Onna

Премиера: 20 януари 2018 г.

Времетраене: 118 мин.

Жанр: Драма, Мистерия, Романс

Режисьор: Kazuhito Nakae

Субтитри: Английски

:imdb:

           

Участват:

Masami Nagasawa като Yukari Kawahara

Issey Takahashi като Kippei Koide

Kotaro Yoshida като Takumi Kaibara

Rina Kawaei като Kokoha

Daigo като Kimura

Hitomi Kuroki като Masako

 

Резюме: Юкари Кавахара (Masami Nagasawa) работи в производството на напитки, постигайки голямо признание от колегите си. В същото време тя живее щастливо вече пет години с доктор Киппей Койде (Issey Takahashi). Един ден Киппей се срива от мозъчен кръвоизлив. Скоро Юкари научава, че всичко, което знае за приятеля си, е лъжа, затова наема частния детектив Такуми Каибара (Kotaro Yoshida) в опит да разбере кой всъщност е Киппей Койде…

 

 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с руски превод :click:

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен като история на хора, които живеят заедно, но не знаят нищо един за друг. Съпругът ти да не е този, който се...

Краят ми се видя много добре измислен, филмът много нежен и безобиден, а очаквах да с развие в доста по-лош психотрилър.

Само едно не разбрах - кой беше този човек от строежа и защо приличаше толкова на Кипей...

Тя се бореше за истината буквално с кръв и успя да я изрови, като онези топчета, скрити в детството... Имаше красиви, но и доста тъжни моменти. Интересен микс от усещания и послания. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, може и да не е бил толкова тежък и страшен, но аз като че ли очаквах нещо друго. Причината да е по-различна. 

На мен също ми хареса по-голяма част от действието, до момента на истинското разкритие, което ме хвана неподготвена. Имах друга настройка, вероятно. Обаче сцените с детективите бяха забавни. Дайго беше голяма скица с тази дегизировка. 

Изпълненията бяха чудесни. Масами все повече навлиза в киното. Иссей се оказа много качествен актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...