Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Babel (바벨)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 27 януари 2019 – 17 март 2019

Време на излъчване: Неделя 22:50

Жанр: Мистерия, Мелодрама, Романс

Канал: CSTV

Епизоди: 16

Режисьор: Yun Seong Sik (Bridal Mask, Hwarang, The King's Face, Dae Jo Yeong, The Slingshot)

Сценарист: Kwon Soon Won, Park Sang Wook

Субтитри: Английски

          

Участват:

Park Shi Hoo като Cha Woo Hyuk

Jang Hee Jin като Han Jung Won

Jang Shin Young като Tae Yoo Ra

Kim Hae Sook като Shin Hyun Soo

Song Jae Hee като Tae Soo Ho

 

Резюме: Сериалът разказва историята на прокурор, който започва кариерата си като репортер във вестник. Животът му се променя, когато баща му умира при неясни обстоятелства, а майка му се самоубива. Той няма да се спре пред нищо, за да разкрие случилото се и да отмъсти…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

                         Онлайн с английски субтитри :click:                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук прокурорчето

Off Topic

ли ще се окаже убиецът?И ще я защитава, като в един друг сериал.

По корейската сериална логика натам  бие от началния епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се оказа много интересен. До 6-ти епизод съм и засега е повече като психотрилър, отколкото мелодрама, слава богу за това. Държи в напрежение. Тъкмо разкрият някаква истина и веднага връхлита нещо неочаквано. Практически всички изглеждат виновни и с мрачни тайни. Леко напомня за Secret Forest, но съвсем леко. Дано се задържи така докрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.03.2019 г. at 19:36, Lawandula написа:

Само аз ли зяпам това тъпо, но упорито? Главната, си е направо средство за  каляване на  нерви .

 

Нещо преводите се бавят и си оставям да се понатрупат серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, dido100 написа:

Нещо преводите се бавят и си оставям да се понатрупат серии.

Аз съм на 11 до средата от снощи.

Off Topic

Непрестанно пускат нови примамки, но аз продължавам да си мисля, че е прокурорът.Той я проследи тогава и нищо чудно след нея да го е довършил.Има даже два мотива- заради нея и заради баща си.

Ти кой си нарочил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Lawandula написа:

Аз съм на 11 до средата от снощи.

  Скрий съдържанието

Непрестанно пускат нови примамки, но аз продължавам да си мисля, че е прокурорът.Той я проследи тогава и нищо чудно след нея да го е довършил.Има даже два мотива- заради нея и заради баща си.

Ти кой си нарочил?

Кой има най-голяма изгода?

Off Topic

Майката.

Но обикновено убиецът е този, към когото най-малко се насочва вниманието. Така че може и да си права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, dido100 написа:

Но обикновено убиецът е този, към когото най-малко се насочва вниманието. 

 

И чат-пат тоя, който толкоз очевадно ти е пред очите, че чак не ти се вярва, че е той :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и 12-ти епизод и макар да затлачиха леко действието, все още ми държи интереса. Много добър сюжет, музика, страхотни актьори... Лошите все едно току-що са ги пуснали от лудницата. Майката определно си е за там. Относно убиеца на по-малкия брат...

 

Off Topic

Не мисля, че е прокурорът. От показаното досега се вижда, че наистина подозира главната. Пък и ако я беше последвал и беше видял насилието над нея, като се вземе предвид характера му, по-вероятно щеше да  пребие мъжа й, не прецизно да го наръга само веднъж в сърцето. Освен това той иска да отмъсти на баща му, а той беше в кома по същото време. Няма ефект, ако не е буден да разбере и да страда за смъртта на сина си. Сцените в последния 12-ти епизод намекват, че вероятно или главната, или секретарят са го убили, заради сключената сделка (която, вярно, не ни разкриха още каква е). Но ще видим, сигурно пак не са ни показали всичко.

 

Главната изглежда силна личност, щом е издържала толкова години на тоя тормоз, без да се пречупи, но е така трагична и ината в мълчанието си, че определено е, както каза Lawandula, как беше изразът... "средство за каляване на нерви". :lol:

Доволна съм, че Пак Ши Ху си е красив и прекрасен, както винаги, нищо, че изглежда твърде нормален в този сериал, на фона на всички психари край него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, sisiveli написа:

Само при мен ли се получава като натисна онлайн да гледам пише Тази страница не съществува!

 

Не, разбира се, че не е само при вас. Случва се линковете да се счупят. Подмених го, опитайте отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bealonenomore написа:

 

Не, разбира се, че не е само при вас. Случва се линковете да се счупят. Подмених го, опитайте отново.

Супер благодаря

Преди 2 часа, bealonenomore написа:

 

Не, разбира се, че не е само при вас. Случва се линковете да се счупят. Подмених го, опитайте отново.

Извинямам се но ще попитам ако някой друг линг се е бъгнал къде трябва да пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, sisiveli написа:

Супер благодаря

Извинямам се но ще попитам ако някой друг линг се е бъгнал къде трябва да пиша

 

Няма тема за това. Предполагам, че в темата на съответния филм/сериал е добре. Има хора, които четат и се грижат за тези проблеми.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, snowmoon написа:

 

Няма тема за това. Предполагам, че в темата на съответния филм/сериал е добре. Има хора, които четат и се грижат за тези проблеми.:)

 

Всъщност има :) Днес @kitket писа в нея и ми я припомни. Вариант е да се пише и на модератор, който да се погрижи за подмяна на линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...