Jump to content

Recommended Posts

5Sd3hmV1cUglaRCjTPXDrvA8tCp.jpg

 

Brother of the Year (น้องพี่ที่รัก)

Страна: Тайланд

Също така известен като: Nong, Pee, Teerak

Премиера: 06 Юли 2018

Времетраене: 124 мин.

Жанр: Комедия, Драма, Романс

Режисьор: Witthaya Thongyooyong

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Nichkhun (2PM) като Moji

Sunny Suwanmethanont като Chut

Yaya Urassaya Sperbund като Jane

 

Резюме: Jane (Yaya Urassaya Sperbund) живее със своят брат Chut (Sunny Suwanmethanont), поемайки всички задължения около къщата. Но той ще трябва да се научи да се грижи за себе си, когато Jane се влюбва в своя японски колега Moji (Nichkhun)...

 

 

:essub:

 

Свали  с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Днес ще и покажа колко съм як(в бейзбола, да не си помислите нещо друго)...и тя ще ми стане гадже. И това на интервюто за работа на девойката. :lol2: Така написано не изглежда много смешно, но само да видите Ник какви физиономии прави:lol2: този"японец":lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами интересно беше. Покрай комедията и разделите доста добре предадоха какво недоразбиране може да се получи между хората. А от там и какви биха могли да бъдат последствията от него.  И как годините затаяване на обиди може да скара всекиго, особено ако са хора от семейството и въобще когато става въпрос за близки или приятели. Ник беше страхотен, другите двама също. Хареса ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основен проблем при хората днес е : не си говорим и не споделяме чувствата си.:dunno: Да имаш брат или сестра - това е едно от най-уникалните неща на света. Имаш най-добрия си приятел от самото си раждане. Какво повече да искаш?  Филмчето е страхотно. Просто. Леко. Поучително. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/9/2019 at 6:22 PM, rondine said:

Основен проблем при хората днес е : не си говорим и не споделяме чувствата си.:dunno: Да имаш брат или сестра - това е едно от най-уникалните неща на света. Имаш най-добрия си приятел от самото си раждане. Какво повече да искаш?  Филмчето е страхотно. Просто. Леко. Поучително. :wub:

Реакция само с едно сърце за този пост не е достатъчна! :inlove: :wub::inlove:

 

Филмът е супер! За разлика от Freelance, където също имаше един доста тежък момент, тук се разплаках заедно с главните. Страхотни бяха всички, а това Moji, така сладко да го произнасяха, направо ми напълниха душата, както и самият Moji.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...