Jump to content

Имам нужда от помощ за регистрация в Avistaz.


martisun

Recommended Posts

Здравейте. Бяха писали, че сайта ще е отворен за регистрация, но независимо от името, паролата и пощата, които използвам отказва да ме регистрира. Някой знае ли защо? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава ли някаква грешка при отказа на регистрацията? Да не би потребителското име или пощата да са вече използвани за друга регистрация? Може би паролата не е потвърдена точно? Не си спомням как беше в avistaz, но често при регистрация се праща мейл с линк за потвърждение на регистрацията на дадения мейл адрес. Тези линкове обикновено имат период на валидност (напр. 24 часа). Има ли получен мейл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблем,не ми приемаше паролата,накрая използвах тази,която от самия сайт предлагат и така успях.Пробвай така дали ще стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, martisun написа:

Нямам получен мейл, паролата е вярна, пощата също. Паролата е сложна. Не ми предлагат вариант на парола.

И от други места казват, че не се получава майл за потвърждение... някой път тези  майли отива в спам или директно в кошчето... ако не успееш пиши на лично да ти пратим покана. :) А и виждам, че вече не е свободна регистрацията :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля за покана. 
Напоследък задълбах из темите във форума и за много интересни заглавия avistaz ми е последната потенциална възможност.

Обещавам да съм кротка и да не правя мизерии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, молбите за покани са по-скоро за тази тема. Ако искате, пишете и там. За съжаление, в момента нямам събрани точки за покана, но когато успея да събера, гледам кой е писал в другата тема и пращам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...