Jump to content

Recommended Posts

Да си кажа направо- скука си беше епизодът.Не мога да отрека, обаче, че на Бастуна му отива костюм и че краката на секретарката биват. Може и с това да си останем до самия край.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, що така песимистично го започваш? :o Ами блузката с панделката къде я забравяш? :na2: И шефчето дето подарява цветя? И адвокатът на мама? :28558:

Няма да останеш на сухо, нашите коментари ще те забавляват, ако главните не те кефят. Тюленчето ще се погрижи да не скучаеш :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula, къде сега се цепиш, нали сме заедно - и в Дедо, и в Бастун, докато Партията-майка ни раздели :D

 

Аз Гоблина понеже не съм го гледала (той не влиза у ония 5), тукашните главни нищо не ми говорят. Иначе щеше да ми е по-забавно, вероятно. Затова по-добре да се постараят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм го гледала Гоблина, не си сама ТюЛенче! Но това не ми пречи да се забавлявам с тоя сериал. Краят беше усмъртителен! Е сега вече я удари на чест! Лошо му се пише! :nunchako:

Вече имаме влюбен колега, дето раздава кафета на безхаберната кака работохоличка. Ама не могат да се мерят с Левото Ленче и май Хироу. Карираното адвокатче на мама ще ми е любимеца тука, както казах, така ще си остане.

А тукашният хироу май не е толкова въображаем - ще има и той роля, нали се води актьор, викам да го изкъпят няколко пъти да видим става ли за Плочник на Цуцито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казват, че способността да се самоиронизираш било признак на висок интелект. По този параграф особено ме изкефи сполучливото "гъбаркане" с рекламния сектор и въпросната известна продукция.:P Само заради това ще му фърлям по едно очо. И най -вече на коментарите ви тук, че току- виж са по-зарибяващи от сериала - Файтинг!:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За коментарите можеш да разчиташ на нас, АУРА имаме като за пет бастуна и три суперзвезди.

Очакват се камеота от актьори от Секретарката Ким! :panda-145: АССА!!!! :yes: Искам си Левото Ленче и Май Хироуууу!!! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя продукция, още не съм я стигнала, на средата на 1 еп. съм. Да не е оная, дето участвах и аз в нея :D

 

@asha, значи сме се събрали все високоинтелектуални тука, съдейки по сумарната степен на любовта ни към (само)иронизирането. Има и липси, вече направих обръщение към закъсняващите на предишната страница :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче,

Spoiler

Descendants of the Sun

е продукцията. Не си я гледала сигурно, ама не си изпуснала нищо, не е от забавните. А, само имаше там една сутрешна зарядка, дето я следяхме с жив интерес, ама тя е по-скоро за Цуцито, има една сюрия плочници.

Значи, на Секретарката Ким не успяхме, ама на тоя сериал непременно ще се постарая повече да минем рекорда от 55 страници коментари. :ilovethis: Файтинг! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

@Lawandula, къде сега се цепиш, нали сме заедно - и в Дедо, и в Бастун, докато Партията-майка ни раздели :D

 

Аз Гоблина понеже не съм го гледала (той не влиза у ония 5), тукашните главни нищо не ми говорят. Иначе щеше да ми е по-забавно, вероятно. Затова по-добре да се постараят :D

 

Не се цепим, само се дървим за спорта.:P  Бастуна и мадамата си ги харесвам, че и за сърца иде реч, пък и то корейско не остана, а първа любов, ръжда не хваща. Мъчих и оня с нуната и женчото с новата ринопластика( тоя път вече са му я докарали), но щом Партията повелява тук-  и в Дедо и в Бастун на пост.:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, не, не, не може да минем Секретарката, с Май Хироу ще ревнуваме :D

 

@Lawandula, тъй е, нищо не идва даром. Мъчи се сега, за да получиш лятото... евентуално. Тоя печат с одобрението на Партията-майка ще го издиря и ще си го сканирам после :D

Обаче толкоз съм свикнала на китайска реч (хем си я харесвам), че корейската ми иде като балсам за ушите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, аз вече почнах и да им разбирам:28558:, но както е повелила Партията, мани ти другото, ами и  Дедо костюмар с Дилрабата секретарка може да чакаме.

 

Тоя тук е много актуален. Всеки ден почти, някоя корейска звЕзда я обвиняват за нещо, после доказват, че баба и не е мъжка, но без файда.Малоумниците не вярват и продължават да леят помия. Made in Korea!

Покрай Джуфката ,  постреляха  добре  по темата в епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

@Чингулинка, не, не, не може да минем Секретарката, с Май Хироу ще ревнуваме 

Ти пък къде се слагаш наравно с Май Хироу?! :bee: Той е дъ уан енд онли, така че не се бутай, ако обичаш! :na2:

Лав, ДилрЪбата даже и аз съм я виждала в костюмче, хич не й ходи, Партията да си гледа работата! А оня с ринопластиката много зле бе! За пръв път го мъчих и аз, ама голям зор е да ме убедят, че вижда по-далеч от носа си и харесва някой друг освен себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

интервю с режисьора 

 

Камеота от първите епизоди

Коуегата с костюмчето е номер две.

Нататък чакаме и други от Секретарката Ким. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи интелектуалки, налазихте ли втората серия? ;) При рускините е цъфнала прекрасната опция за много любопитни, т.е. автоматичния превод, значи англо-панимяющите може да са я ошетали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, много любопитните са я ошетали още на корейски, не ни подценявай способностите да гадаем по лицевите изражения :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е като да нямам желание да ги ошетам, ако можеше, ама ви чакам да ме настигнете, иначе ще трябва да си коментирам сама и все в спойлер, пък аз не обичам скришни неща :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините превеждат направо още преди да са го заснели.:D Ей да му се невиди! Толкова апетитно ядоха цял епизод, че и аз с тях посред нощ. Манджа и зарибявки между Джуфка и Костюмара- пИрфектно просто!В добавка мамин хироу и отборът , че и новото прокурорче- доволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, Lawandula said:

Рускините превеждат направо още преди да са го заснели.

@seal_reinforce , това беше намек за тебе май, да се стягаш!

Лав, прозвището "Мамин Хироу" му лепна, приема се! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...