Jump to content

Recommended Posts

:rofl: то май буквално така стана.

Бонбонена рокля за финал и черна папионка, с искрящи влюбени погледи...
За пореден път: любовта променя хората.
Забавен,сладък, размекващ сърцето сериал, за който мозък не ти требе, а съвсем други сетива...
които може да предизвикат накрая глупава, но щастлива усмивка...:rolleyes::D:yes:

• Like 1

Накратко според мен - много добър сериал. Красиви актьори и много добра игра. Много романтика, без излишни драматични събития и обрати и без реки от сълзи.

Много реклами, много нещо, събрани  във вид на сериал.Нямаше много за гледане, освен  тях. Сериалът излезе по-зле и от оня с женчото и нуната.И краят им еднакъв.След една година, едва ли, заглавията им ще ми напомнят нещо.Червен женшен, Шанел-парфюми и дрехи, козметика,  сандвичи, бира, минерална вода, Фолксваген и т.н и тн., като във всеки сериал, поне едни   гащи, като на Шисъс  да бяха показали, че да има нещо запомнящо се. Мнооого зле.Двамата главни, макар да ги харесвам, не ми допаднаха.Той беше вяло никакъв, тя възбудено преиграваща., но то нямаше и за какво да се напъват, освен за рекламите. Направо лош пророк бях .Както се опасявах на първия епизод- останахме си с костюма на Бастуна в добавка с  папионка и хубавите крака на докосващата сърцето му.

• Like 1
  • Upvote 2

Хубаво щеше да е да участват и двамата в някое фентъзи... 

Зациклих по средата и ни напред, ни назад. Идея нямам защо го загледах,

като аз дори не я харесвам тази актриса. И краката и не харесвам.

Никаква химия и абсолютно преиграване. От момата както и да е, но не

очаквах толкова слаба игра от И Донг Ук.

Мдаа, някак си много леко, ... ама за който не търси "тежко", може да разпусне. Така направих. Пък и се заблявах по момчетата и още повече по Yoo In Na, това момиче много го харесвам, толкова е красиво и всичко си има, а фигурата ѝ е един път! Вероятно ще запомня само първия ѝ ден като секретарка, но изцепките ѝ бяха култови!     

• Like 1
  • Haha 1

Не съм особено претенциозна, но без този сериал спокойно можех да мина :D Гледах го текущо и не изпитвах и грам вълнение кога ще излязат следващите епизоди и какво ще се случи. Фен съм на И Донг Ук, но тук ми беше апатичен. Главната, както писах и по-горе, чисто визуално не я харесах в този сериал и до самия край не можах да преглътна този факт. Маминото синче беше интересен, докато говореше с мама... Шефът на кантората имаше проблясъци, но твърде малко и твърде рядко. 

Големият плюс за мен на този сериал беше, че ме накара да изгледам Гоблин, за да видя двамата главни в предишния им проект. Еми... там ми харесаха повече.

• Like 1