Jump to content

Recommended Posts

Аааа, много отдавна съм гледала Градинката, забравила съм майката, или в другия сериал ме е впечатлила повече какви истерии правеше, чак я отнасяха на ръце, ритаща и пищяща.

А главната не може ли просто с грим да са й контурирали лицето? При други разликата е фрапираща, тук не я забелязвам много, все пак за десетина години формата е едно към едно, а нейният нос не е от най-очевадните изтънения.

Image result for yoo in-na

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не мога да определя дали и какво ѝ е променяно; въпросът е, че в много моменти направо ми е друг човек - няма ги чертите на лицето, с които за мен е разпознаваема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, bealonenomore написа:

Наистина не мога да определя дали и какво ѝ е променяно; въпросът е, че в много моменти направо ми е друг човек - няма ги чертите на лицето, с които за мен е разпознаваема. 

Именно - и при мен е така. 

Иначе , верно, на тази сравнителна снимка , като че не се чувства никаква сериозна разлика. Съгласна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хайде сега, цветът се прави с грим, там хирурзите нямат пръст :rolleyes:

Забелязала съм, че някои корейци като си сменят прическата и им се сменя и формата на лицето и не мога да ги позная. Чинча! Нямат нужда от дегизиране, грим или пластика. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, seal_reinforce написа:

Аз предпочитам тази версия на Маман :lol2:

 

441a408170656573.gif

 

Я, долу ръцете от Десонита!:nunchako:

 

 

@Matrim, същото си го мислех за главната.Понякога неестественото не е плюс, за мен поне.

Picture-132.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/20/2019 at 3:46 PM, Lawandula said:

 

Я, долу ръцете от Десонита!:nunchako:

 

 

@Matrim, същото си го мислех за главната.Понякога неестественото не е плюс, за мен поне.

Picture-132.png

Омо! :swoon:Ами то от цялото лице само носът е същият! А пък аз си мислех, че точно той е префасониран! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.02.2019 г. at 11:23, Чингулинка написа:

 Какво е променила според вас, освен цвета на косата?

 Може и да има оправяно по скулите, но според мен по-скоро е ботокс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво ся, дай при тая пълна липса на хигиена, да си мълчим?!

Вярно, кофти да ходят мръсни, но пък Бастунът се оказа жеУезен, да уточня.;) Със сътресение на мозъка, така тичаше, че и Юсейн Болт щеше да му гледа петите. А за асансьорната романтика, дето показаха, Левото Данче може само да мечтае. Шефчето пък,  толкова култово, че не дава шанс на никой, появили се в кадър.Пу, заплювам си го-.4 в 1 ( хем шеф, хем богат, хем модна икона, хем душица) !

За капак и "Jealousy" почваме  да припяваме- жеУезото почна да се огъва, само дето на момата и пречи главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ша мълчим я, за какво да говорим. Асансьорната романтика на Левото Данче не може хич да се мери с коридорния бой на Левото Ленче, как го млатеше милия ми Май Хироу! :yes: Не знаеше откъде му е дошло, след целувка, кроше и обиди :rofl: Тука Данчето хептен не я виждам кога ще й излезе късметя с Мамин Хироу - ни той се интересува, ни тя. Романтика всяка забравете! И оня грозник, тайно влюбеният, го оставиха на заден план, явно никой не му влиза в положението от феновете.

А за хигиената не знам какво да кажа - то че не се къпят всеки епизод едно, ама поне на една сауна не отидоха, съвсем замирисаха вече, срамота! :dunno:

А какви сериали имаше едно време - ехееееей! :rolleyes: Кафе принцът от първи епизод почнаха да го къпят, бършат, масажират, акупунктират, че и мъжете фенове не забравяха - и главната следваше стриктна хигиена дори и при полеви условия й намираха някой леген да се цопне за баня или поне за смяна на потната тениска.

Значи поразделихме си мъжете - да повторим - Лав си заплю Шефа, Плочникът-Бастун е за Тюленчето, аз съм резервирала Мамин Хироу. За Цуцито е Брадъра. Някой друг да иска нещо? Пьонтето с тайната любов засега остава свободен, ако има желаещи моля да се обадят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оме, омееее! :swoon: В седми епизод камео на Лудото Ленчеееее! :es: Що не казвате, бе??? 

Иначе Бастунът прекалено бързо се прдаде и вече не е никакъв бастун даже, ма как може да се усмихва! Пу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанел колко ли са платили за таз откровена реклама? Значи да се къпят не може, но парфюмът се лее с литри?!

А писмото на Бастуна направо пращи от романтика! :rofl:

Мамин Хироу изпусна колежката! На нея как така й излезе късмета с кафеджията? Сигурно и тя е ходила да гледа падащи звезди. Ама зъбите й са редки, никаква тайна не може да пази, веднага изклюка всичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...