Jump to content

Recommended Posts

 Бонбонена рокля за финал и черна папионка, с искрящи влюбени погледи...
За пореден път: любовта променя хората.
Забавен,сладък, размекващ сърцето сериал, за който мозък не ти требе, а съвсем други сетива...
които може да предизвикат накрая глупава, но щастлива усмивка...:rolleyes::D:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко според мен - много добър сериал. Красиви актьори и много добра игра. Много романтика, без излишни драматични събития и обрати и без реки от сълзи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много реклами, много нещо, събрани  във вид на сериал.Нямаше много за гледане, освен  тях. Сериалът излезе по-зле и от оня с женчото и нуната.И краят им еднакъв.След една година, едва ли, заглавията им ще ми напомнят нещо.Червен женшен, Шанел-парфюми и дрехи, козметика,  сандвичи, бира, минерална вода, Фолксваген и т.н и тн., като във всеки сериал, поне едни   гащи, като на Шисъс  да бяха показали, че да има нещо запомнящо се. Мнооого зле.Двамата главни, макар да ги харесвам, не ми допаднаха.Той беше вяло никакъв, тя възбудено преиграваща., но то нямаше и за какво да се напъват, освен за рекламите. Направо лош пророк бях .Както се опасявах на първия епизод- останахме си с костюма на Бастуна в добавка с  папионка и хубавите крака на докосващата сърцето му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зациклих по средата и ни напред, ни назад. Идея нямам защо го загледах,

като аз дори не я харесвам тази актриса. И краката и не харесвам.

Никаква химия и абсолютно преиграване. От момата както и да е, но не

очаквах толкова слаба игра от И Донг Ук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, някак си много леко, ... ама за който не търси "тежко", може да разпусне. Така направих. Пък и се заблявах по момчетата и още повече по Yoo In Na, това момиче много го харесвам, толкова е красиво и всичко си има, а фигурата ѝ е един път! Вероятно ще запомня само първия ѝ ден като секретарка, но изцепките ѝ бяха култови!     

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм особено претенциозна, но без този сериал спокойно можех да мина :D Гледах го текущо и не изпитвах и грам вълнение кога ще излязат следващите епизоди и какво ще се случи. Фен съм на И Донг Ук, но тук ми беше апатичен. Главната, както писах и по-горе, чисто визуално не я харесах в този сериал и до самия край не можах да преглътна този факт. Маминото синче беше интересен, докато говореше с мама... Шефът на кантората имаше проблясъци, но твърде малко и твърде рядко. 

 

Големият плюс за мен на този сериал беше, че ме накара да изгледам Гоблин, за да видя двамата главни в предишния им проект. Еми... там ми харесаха повече.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам романтични сериали. Този обаче го изгледах на инат! Толкова дразнещ сериал отдавна не бях гледала! Никаква химия между главните. Той- статуя, дърво. Тя ... не знам какво да кажа.  С много превъртания го изгледах, на не знам защо!!! Не го препоръчвам! То нито имаше интрига, нито имаше завръзка, нито някой показа емоции. Нищо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, myt написа:

Обичам романтични сериали. Този обаче го изгледах на инат! Толкова дразнещ сериал отдавна не бях гледала! Никаква химия между главните. Той- статуя, дърво. Тя ... не знам какво да кажа.  С много превъртания го изгледах, на не знам защо!!! Не го препоръчвам! То нито имаше интрига, нито имаше завръзка, нито някой показа емоции. Нищо!!!

 

Ми с тоз грозник кво очакваше!;):P:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚


Колебаех се да го гледам ли, да не го ли гледам. Навярно ви е познат страхът от това да гледаш любим образ в друг сериал, някак си магията се разваля. Опасявах се да не стане същото с обичната ми двойка от Goblin, но слава Богу страховете ми не се оправдаха.
Безумно се влюбих и в драмата, в образите и саундтраците. Въпреки, че измина известно време от както го изгледах, продължавам да слушам песните.

 

В никакъв случай не мога да я определя като сензация, нещо удивително или невиждано, но определено като лека, приятна, реалистична и романтична драма. Не успях да се издразня на клишетата. Може би, защото романсът е жанр на който рядко, ако изобщо, обръщам внимание, съответно не съм им се наситила.

Като цяло, препоръчвам го на всички момичета, които са в онзи период от месеца. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го догледах и съм доволна.Точно от нещо такова неангажиращо, захаросано и без драми имах нужда, че последно все гледах сериали и филми с много драми и кървища. Не съм фен на Донг Ук, малко ми е странен някак, но тук не ме дразнеше. Главната си я харесвам във всичко, което съм гледала с нея.А шефа на кантората ми стана любимец–чак да не повярваш, че играеше злодея от Fabricated city. Както по-горе се коментираше няма кой знае какъв сюжет, но пък ми създаде настроение последните дни и се забавлявах:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го заради химията, която имаше между актьорите в "Гоблин". Тук сякаш малко не я усетих, но пък сериала ми хареса. Лек, розов и захаросан. Идеален за убиване на свободно време. А Донг Ук все още не мога да реша харесва ли ми или не??? Изключително характерна и разпознаваема физиономия. Не е грозен в никакъв случай, има красиви черти, но някак ми е изкуствен, като пластмасов. Но определено съм му фен като актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам 6-та серия и ми е много смешен сериала.  Гоблин ми беше скучен и го зарязах. Кой бил грозен и кой бил красив, не знам, като на мъж повечето корейски актриси ми харесват. Актьорите са друга работа, често ми изглеждат с едни такива удължени, ръбати лица, остри брадички и скули. Двама трима да са ми се сторили красиви, другите са ми странни. Тукашният не е голям красавец. Но за мен двамата тук имат химия. Тя е доста глупаво очарователна. Добре си играе ролята.  5-та серия - класически момент - Той - ако сте замръзнали си стоплете ръцете в джобовете, тя - може ли? Той кима, тя посяга и си вкарва ръката в джоба му, той - ама аз имах предвид вашите джобове. Умрях от смях. Продължавам да гледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догледах го , за романтична комедия има доста романтика и комедия. Така че става.

Off Topic

Всичко е наред до задължителното разделяне по тъпа причина. Но това явно няма как да се избегне, това си е стандарт на писане на сериали в Корея. Дай да се разделим , за да бъдеш ти щастлива???  Основно корейските мъже но и жени явно при най малък проблем веднага се разделят. И това ги прави да изглеждат като пълни идиоти. Как ще направиш някого щастлив като му разбиеш сърцето? Да им имам логиката. И като си скъсал с някого ами имай доблестта да си държиш на мнението, а не после ревове и сополи да редиш.  Щото в противен случай пак изглеждаш като идиот. И цялата болка и мъка е била напразна. И тук имахме не тийнейджъри, ами зрели хора могат да го дават малко по зряло. И нашите герои толкова сериозно си пазеха връзката в тайна, че се целуваха на улицата , и се прибираха заедно в една кола. Иначе образите от кантората бяха страхотни.  Много хубава роля на Oh Jung Se. Жалко ,че на секретарката и на помощника не им провървя. Иначе двамата адвоката бяха доста забавни в тяхното любовна игра. Главния герой доста се промени, от много зает адвокат, изведнъж намери време да бъде консултант в сериала?  Развали си трудовата етика. И то един консултант, как се опитваше да ги убеди, че не е добра идея да се целуват пред съда, ами да минат само с прегръдка. Прокурорката и тя доста се промени , от голяма кариеристка изведнъж заговори че е постигнала всичко и иска по спокойна работа?  Намека към партньора и беше доста явен. Драмата в сериала беше минимална. 

Като цяло съм доволен от сериала.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...