Jump to content

Recommended Posts

11 hours ago, bealonenomore said:

Никакъв Мамин Хироу не е той вече, стана три епизода не е говорил с мама!!! Възмутена съм.

Чакай, чакай! Само да се гаджоса и ще видиш маман как ще дотърчи на минутата да го спасява. 

Аз стигнах до извода, че тоя сериал всъщност си е чист фен сървис, правят го заради феновете на двойката от Гоблин и за феновете на Секретарката, с всичките тези камеота. Иначе няма нищичко ново, не виждам и историята даже, те си се харесват, Бастунът капитулира за две секунди, разбраха се набързо, няма пречки никакви, няма какво толкова да ни разкажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.03.2019 г. at 12:29, Чингулинка написа:

Чакай, чакай! Само да се гаджоса и ще видиш маман как ще дотърчи на минутата да го спасява. 

Аз стигнах до извода, че тоя сериал всъщност си е чист фен сървис, правят го заради феновете на двойката от Гоблин и за феновете на Секретарката, с всичките тези камеота. Иначе няма нищичко ново, не виждам и историята даже, те си се харесват, Бастунът капитулира за две секунди, разбраха се набързо, няма пречки никакви, няма какво толкова да ни разкажат.

 

Ся пък ти, не виждаш, кат' те заслепи твоят мамин плочник! Моят джентълмен, нали е скромняга, си виждам всичко. Показват хората- Шанел, Фолксваген, Събуей, Галакси10 и т.н.Няма хабят любимците с кво да е, я!Че и задължителната за осми епизод цЪлувка видяхме.:D  Вече иде ред на  драмата,  с включване на  бившия чебол.;)

Всичко, значи си е супер по правилата!:na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, права си, като се замисля - всичко си е чистак ново, последен модел. Начи връщам си критиките назад :yes:

Сега, ако караме по ред, след цълуфкътъ в осми епизод се очаква спалнята в десети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, в последните епизоди не забелязах камео. Аз ли съм пропуснала или тоя път ни пратиха за ремонт като плейъра?

Обаче главната е следила оня сериал за Секретарката и се е учила на номера от Левото Ленче - я как запращаше шефа си по стените и бой, бой! :28558:

А Маминия Хироу бил и музикален, каква серенада откърти на Данка! :rofl: Маман обаче почва сериозно да ми липсва и на мен... отиде му чара мамин, въпреки плочките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И двамата много ги харесвах в Гоблин.Супер приятна изненада е ,че пак може да ги гледаме и в този сериал.Засега върви много приятно,гласа на главната не може да го сбъркаш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, най-после споменахме мама и дори говорихме с нея по телефона като в добрите стари първи епизоди :D На всичкото отгоре

 

Off Topic

маминият се ориентира в чувствата си в посоката, в която сме му предрекли. И пак блъскане в стените има :rolleyes:

 

Мислех си, че до края ще ни занимават с онзи от миналото на главната, ама там така бързо приключи сюжетът, че предстоят големи локуми в оставащите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

Така е, стряскащо грозен. Откъде го намериха този грозник?

А главната как е? Става ли за гледане?

 

УжасТ просто! Лика прилика са си двамата:282:. Ма немой са хубави сите, кат'  дулсинеята на мамин хироу.

Като се появи с мини костюмчето, теракотата се разцепи просто и плочникът .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нееее! :swoon: Човек реши да си почине от скандали със сладурско сериалче, но не би! Айде и тук скандали, комар в чужбина и дрогирани актриси и пияни звезди шофирали и полицията ги спипала, ама те всъщност нямали капка алкохол в кръвта... :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тоя грозник,  по-голяма играеща статуя:28558: не бях виждала, но за целувките живна...:lol2:

и кога пак ще има ей такива целувки в действие питам аз...

Off Topic

El beso del ser inmortal.

И тези серии второстепенните останаха съвсем на заден план... но да се надяваме за последните се пази веселбата..:rolleyes:

Off Topic

ÐокоÑнеÑе ÑÑÑÑеÑо Ñи (ì´ ë¿ë¤) ÐоÑейÑки - ÐÑама - ÐаÑÑина @ HanCinema :: ÐоÑейÑкаÑа Ñилмова и дÑамаÑиÑна база данни

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, asha написа:

Аз, такова... , :blush:може ли да помоля да се оправи връзката с линка към уеб- романчето, че не води до никъде.  

На корейски е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...