Jump to content

Recommended Posts

@Чингулинка, аз баш кравата имах предвид да се яви. Оная, дет мучеше :D

 

@Yoyo_ko и кво, до сряда ще се чудим дали се е окъпал в неделя :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те, ама аз друго имах предвид ;) И на кравичката ще се зарадвам, и на всички други герои от другия сериал.

И кво стана? Окъпа ли се някой или всички си ходят мръсни?

Рейтингът бил наполовина на оня кретенски сериал с аджумата и Бо Гъм. Не мога да повярвам! :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Чингулинка написа:

Разбрах те, ама аз друго имах предвид ;) И на кравичката ще се зарадвам, и на всички други герои от другия сериал.

И кво стана? Окъпа ли се някой или всички си ходят мръсни?

Рейтингът бил наполовина на оня кретенски сериал с аджумата и Бо Гъм. Не мога да повярвам! :slap:

 

Вторник сме, ехоо! Банята евентуално в сряда или четвъртък.Много бързаш, Чингута.

Колкото до рейтинга-нормално, имайки предвид, че обожават корейците  да страдат.;)Пак добре, че не е наполовина на другия с аджумата и  Джонг Сок. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, seal_reinforce said:

Тя нас пита, бе. Да не се вмирише темата 

Ааааа аз се къпах тази неделя, плочки само по стените и пода имаше!

Главния верно е прекалил с ботокса в последно време и с бялата пудра. Имам усещането,че в Усещане за жена, филм от преди сто години, изглеждаше по старичък.

Главната сто про е с екстеншъни, чак дразнещо много са!

16 hours ago, Чингулинка said:

Как мислите - има ли икстеншъни секретарката?

Тоновете ботокс в маската на главния изобщо не са под въпрос.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ни дразнят! :mad2: Главният се разхожда покрит до ушите като жената на арабски шейх, само дето ръкавици не му бяха сложили да скрият всеки милиметър, ама размахва една кърпа, демек, минал е през банята. :rolleyes: И хока съквартиранта си да ходел да се къпе, че бил целия покрит с прах! И къ! :dunno: Грам плочка не показаха! Останахме си излъгани!

Но за сметка на това пък имаме камео! :wub: Костюмарът от Секретарката явно си е намерил работа, дето дори един костюм не му трябва :lol2:

А Работливата Крава е заместена от Мързеливия Мечо :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, голям е бастун тоя адвокат! И за какво се прави още, че не й знае името? 

И сега кво? Героя ранен? 

Котка да го беше одраскала, по-голяма щеше да бъде драскотината. 

Мамин хироу отново направи шоуто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже около коя минута в 4-ти еп. се появява Chansung? Превъртях серията, но нещо не можах да го видя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Донг Ук ми е от любимците и за мен винаги си е изглеждал така, както и в този сериал. Но главната... не съм ѝ голям фен по принцип, така че не ѝ следя много-много изявите, а и Гоблин не съм гледала още, но имам чувството, че от последния изгледан сериал с нейно участие много са ѝ работили по лицето - направо не прилича на себе си, чак отблъскващо ми действа. Що се отнася до героинята - не беше необходимо чак толкова тъпа да я изкарват,

Off Topic

че да иска да изпие 30 витамина накуп, щото на кутийката пишело 30...

 

Мъжкото присъствие в кантората много ме радва - шефът е страшен образ, участието му в телевизионното шоу беше един път! А маминото синче мисля, че ще кацне накрая при невзрачната си колежка. И силно се надявам поне веднъж да покажат майка му - да видя що за мама е възпитала такъв мухъл :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за бастуни и си припомних за най-големия бастун в корейски сериал, който по АУРА няма равен, задминава в пъти вратовръзкаджията на секретарката. Ако някой не е гледал The Greatest Love, силно го препоръчвам. Толкова е уникален главният, че надмина всичките ми очаквания.

4 minutes ago, bealonenomore said:

А маминото синче мисля, че ще кацне накрая при невзрачната си колежка. И силно се надявам поне веднъж да покажат майка му - да видя що за мама е възпитала такъв мухъл :D

Сигурна съм, че ще я покажат - поредното камео. Можем да почнем да залагаме коя ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Чингулинка написа:

Като говорим за бастуни и си припомних за най-големия бастун в корейски сериал, който по АУРА няма равен, задминава в пъти вратовръзкаджията на секретарката. Ако някой не е гледал The Greatest Love, силно го препоръчвам. Толкова е уникален главният, че надмина всичките ми очаквания.

 

Тукашната главна не беше ли там втора цигулка?

Страшно сериалче беше :D

Донг Ук си беше дърво и в Hotel king , да не говорим колко лошо гледаше :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така, главната беше втора цигулка там, и беше голяма злобила.

Сериалчето беше уникално, и главният беше уникален, нищо че беше традиционен плочник, във всичко друго беше неочаквана комбинация. Имаше и един сладък мъник Динг-донг, хлапето имаше уникална химия с главния, повече отколкото с лелята.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, bealonenomore написа:

А маминото синче мисля, че ще кацне накрая при невзрачната си колежка. 

Поздравления, че първа официално вербализира това предчувствие.:yes:  Явно не е било само мое, ама реших да си затрая.  За камеото на мамата ... любопитно ми е наистина коя ще изберат. Дали актрисата , която игра майката на Бини в Тайната градина,  или Аджумата - хакерка от Хилърчето, или ...някоя друга позната муцунка. 

@ЧингулинкаThe Greatest Love ми е един от любимите  сериали, просто щото мистър Ча / т.е. тамошният бастун/ ми е един от любимците и си спечели това място именно с тази си роля.  Динг-донг -чото беше най- колоритната част - сладур. Пък и образова ни детего  - всички гледали го надали ще забравят някога,  как е "говедо" на корейски :P;):896767:

Боже , ама наистина тукашната главна  играела там... :slap: Ми тя съвсем си е променила  фацата / направо на себе си не прилича/.  

Какво приятно момиче е била 184486d8198f31a55637f2671ab03c0e--inna-k

 

и на какво се е направила : bfd8dba8441dcabc9d64360e183d141f--gong-y

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък маман си я представям така

https://www.hancinema.net/hancinema-s-actor-spotlight-park-joon-geum-69515.html

photo437218.jpg

Беше просто чудо в Emergency couple.

Или да вземат да пуснат Левото Ленче за камео - да я гримират малко по-стара и ще става и тя за майката :28558: По нрав я докарва във всеки случай.

За визията на главната, аз ли недовиждам, но изобщо не забелязвам фрапираща разлика от преди и сега. Може би носът да е леко бутнат, но като цяло очите, устата и формата на лицето ми изглеждат същите. Какво е променила според вас, освен цвета на косата?

@asha не е говедо, крава е ;) Виж урока, който публикувах тук, макар че визуалното представяне как се пише с брадата на онова говедо беше много по-цветущо :rofl: Гледала ли си го в City Hall? И там беше голям образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , баш за същата мама говоря , Чингу. Тя се вихреше и в Тайната градина с Бини.   

----------

Мисля, че и скулите си е "понапомпила" и е махнала бузките. Тоест и контура на лицето леко е пипнала - да е по -издължено . На тази снимка, както си е показала и белнатите зъбки  в  малко неестествено спонтанна  усмивка май не си личи. 

Колкото до носа ....

Off Topic

ей, тези носове за нищо ги нямат. Накрая на всички ще им окапя. Чудно ми е, като ги хване хрема през тези теснички дупчици,  как се секнат ...даму се невиди... Значи, преди бая десетилетия , като се учих да рисувам лица , една от основните пропорции беше ширината на носа с ноздрите да съответства на големината на окото.  Аде , да му пипнат горната линия,  за да не изглежда много месест,  а по- тънък добре , ама що ги минимизират така ноздрите , това не разбирам -  толкова неестествено стои, като че си си го прищипнал с щипките на състезателкито по синхронно плуване. 

restmb_jhidxmake.php?idx=5&simg=20170301

 

-----------------

ХубУ, де , мир да има - мъжка крава...:896767:  

И  City Hall е отметнат... Образ ми е той... Е , на него му ходи да играе комедийни роли , ама на Чанг Хьок трябва с Държавен вестник да му ги забранят. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...