Jump to content

Recommended Posts

Аз докретах до края на първи, шма извинявате, ама нема да плюскам посред нощите :D

 

Mad Men й бил скучен?! Ай сиктир :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/6/2019 at 10:01 PM, seal_reinforce said:

Отдавна не съм гледала нещо със секретарски мотиви :D 

@Чингулинка, @cucyta, @Lawandula - коя е навита да преслуша 1 еп.?

Засегнах се, забрвихте ме!?!? Тука има и джуфки и пластични операции, които да се обсъдят чудо, верно остава само един плочникда се намери!

 

12 hours ago, Чингулинка said:

Тюленче,

  Hide contents

Descendants of the Sun

е продукцията. Не си я гледала сигурно, ама не си изпуснала нищо, не е от забавните. А, само имаше там една сутрешна зарядка, дето я следяхме с жив интерес, ама тя е по-скоро за Цуцито, има една сюрия плочници.

Значи, на Секретарката Ким не успяхме, ама на тоя сериал непременно ще се постарая повече да минем рекорда от 55 страници коментари. :ilovethis: Файтинг! :panda-145:

Тая сутрешна зарядка беше един път, само нея помня от целия филм, хахаха.

 

Аре и аз съм на клона почвам да гледам, съботно неделно, за ебавката, не очаквам много.

Някой каза нещо за количество на коментарите, което ми напомни на Голямата сватба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Yoyo_ko, ще ме прощаваш. Гледах да съм тактична, че тоя таг е автоматична предпоставка за намалено поведение :D

 

Нашта пишман-секретарка много бърже фърли картите на масата. Прави квото ще правиш и не му се обяснявай ква ти е амбицията. Резултата да го тресне както товарен самолет-гарга :samurai:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Yoyo_ko,  как да няма плочник!

Има, имааа, но за сега е под прикритие.:na2: Още е скаран с хигиената;), но надявам се да се поправи.Няма да  ходи цял сериал мръсен я!:D

Off Topic

a11fbf7e1c4dcd085fb18382c068a8de.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, seal_reinforce написа:

 

 

Нашта пишман-секретарка много бърже фърли картите на масата. Прави квото ще правиш и не му се обяснявай ква ти е амбицията. Резултата да го тресне както товарен самолет-гарга :samurai:

Тя може да ги е хвърлила на масата, но  той направо развя белия байрак , шот тя го отнесе, кат' бат Бойко-бесепарски кмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Lawandula написа:

@Yoyo_ko,  как да няма плочник!

Има, имааа, но за сега е под прикритие. Още е скаран с хигиената, но надявам се да се поправи.Няма да  ходи цял сериал мръсен я!

  Покажи скритото съдържание

a11fbf7e1c4dcd085fb18382c068a8de.jpg

 

спомням си го аз с татуировката крила от Хотел Кинг, има какво да покаже :P човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

@Yoyo_ko, ще ме прощаваш. Гледах да съм тактична, че тоя таг е автоматична предпоставка за намалено поведение 

 

Нашта пишман-секретарка много бърже фърли картите на масата. Прави квото ще правиш и не му се обяснявай ква ти е амбицията. Резултата да го тресне както товарен самолет-гарга 

Простено ти е, щом няма да ми намаляш поведението.

 

1 hour ago, Lawandula said:

@Yoyo_ko,  как да няма плочник!

Има, имааа, но за сега е под прикритие.:na2: Още е скаран с хигиената, но надявам се да се поправи.Няма да  ходи цял сериал мръсен я!:D

  Reveal hidden contents

a11fbf7e1c4dcd085fb18382c068a8de.jpg

 

Споко неделя иде. Време е за къпане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, Lawandula said:

Чингу,  тук са "мамин хироу" и "левото Дан-че". Така, че имаш достойни заместители- немой се жалваш откъм липси.

Лево, десно, никой не може да замести Май Хироу в сърцето ми! Такъв ЖентАлмен с крива усмивка, винаги готов да помогне, винаги на точното място в точното време, и най-важното - знаеше всички вървежни заведения - ееех! :wub:

Много се надявам да има камео тук!!!

7 hours ago, Yoyo_ko said:

Тая сутрешна зарядка беше един път, само нея помня от целия филм, хахаха.

И аз само нея помня, ама сега ми припомниха и началото тука с летящото шалче :28558:

Айде моля ти се не ми напомняй за оня другия сериал с рекордния брой коментари! От Секретарката още се опитвам да го свалим от пиедестала!

Иначе добре дошла на клона - Гаааа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Lawandula said:

@Yoyo_ko,  как да няма плочник!

Има, имааа, но за сега е под прикритие. Още е скаран с хигиената, но надявам се да се поправи.Няма да  ходи цял сериал мръсен я!

  Reveal hidden contents

a11fbf7e1c4dcd085fb18382c068a8de.jpg

 

Ами сори, ама това е Борсука/Бастуна, той вече е сдаден на Тюленчето, не й влизайте в територията.

Трябва да изскочи някой друг плочник, не може да няма - за цял сериал все ще намерим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, seal_reinforce said:

Аз не държа на плочници. Не искай каквото не можеш да дадеш 

:rofl: Айде сега, капризи, да нямал плочки?! Ами къде ще чупиш тухлите четворки като се ядосаш? :na2:

От жените плочки не се очаква да имат, а други неща на правилните места.

Spoiler

като акъл в главата например

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Лево, десно, никой не може да замести Май Хироу в сърцето ми! Такъв ЖентАлмен с крива усмивка, винаги готов да помогне, винаги на точното място в точното време, и най-важното - знаеше всички вървежни заведения - ееех! :wub:

Много се надявам да има камео тук!!!

 

Надявай си се. А на камео от Трудолюбивата Крава не се ли надяваш :P

 

Off Topic

То и аз се надявам да направиш едно камео в новия Дедо... от уважение към мене, не друго :na2: Там е ясно, че нема да гоним рекорди :D

 

@Lawandula, ми не ги обичам такива напористи мадами. Ще ми развявал той белия флаг... толкоз бърже... мухльо!! :bee:

 

Аз, както казах, на плочници не държа... И на бастун със шкембе съм съгласна, само да не е чичак. Или Блонди, ма той па не е бастун :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

 

Надявай си се. А на камео от Трудолюбивата Крава не се ли надяваш 

 

 

Явно си и пропуснала последния коментар от предната страница - надявам се, как да не се надявам, и Лавандула се надява! То Трудолюбивата Крава ако не го подхване тоя сериал - кой?

Spoiler

Кой тоя нов дедо бе? Нещо съм пропуснала, прати линк на темата и ще ти се появя за едно камео :lol2:

Нали направих едно камео при твойте сериали зарад повелята на Партията? Къде още трябва да се появя - ей, много съм известна, щом взеха да ме канят за камеота наляво и надясно. Аура, кво да правиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно намигване към старата Секретарка - второто име на новата също е Со, което на корейски значи...

Spoiler

... крава

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично, леко и неангажиращо.

Много добре са замислили  къде и как да вмъкнат рекламите, плавно и  ненатрапчиво,

сериалчето става още по-забавно с тях. На места поглезването е в повече, но нали е актриса, ще й простя.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce , с лупа да го търсиш, трудно ще намериш такъв- млад, скромен, внимателен, галантен.Кеф ти чадър,  кеф ти обувки- дава, не се помайва.Че и кучета обича, освен жени.:na2:  Прокурорина не ти го предлагам, че чичаците ги нещеш.

61692b6d35a3a5ab21a27ce167c9ab59.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...