Jump to content

Светли Коледни празници


cucyta

Recommended Posts

 

Светла и благословена Коледа по филипински - без сняг и снежни човеци, но с много топли чувства , усмивки, светлини и вяра.

Off Topic

Тази песен има сериозна предистория .Създадена е през 2009 г , когато тайфунът Ondoy удря Лусон/Филипините/, взема много жертви  и оставя сериозни разрушения. Над 300 известни певци и артисти се включват в колективното й изпълнение.  Тази песен  напомня, че имаме Бог зад гърба ни, който ни дава силата, осветява пътя ни и ни води през всичко. Все пак Филипините е силно католическа страна и религията е на особена почит.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, моите са бая дарк, а още не съм се джойннала ту дъ дарк сайд... :wacko:

Ама на всички останали - весело и най-щастливите да сте! B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.12.2018 г. at 9:29, seal_reinforce написа:

Бе, моите са бая дарк, а още не съм се джойннала ту дъ дарк сайд... :wacko:

Ама на всички останали - весело и най-щастливите да сте! B)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Вярна, на думите си, че се пренаситих от източни сериали и почнаха да ми се струват безинтересни, взех че изчезнах за 3 месеца. Не съм влизала тук от много отдавна, в противовес с предишната ми мания да гледам азиатско всеки божи ден / и да коментирам редвно/.

Весели празници съфорумници! Успешно посрещане на Новата година!

Влезнвах за малко да ви поздравя и да ви кажа че заместих гледането с други две хобита, а най-неочаквано за едното ми помогна една истинска японка /комуникирахме на английски/, която  е декоратор на сладки с роял айсинг и е известна с невероятните си рисунки. Сега вместо да гледам сериалите, които взеха много да се повтарят /мда, така се получава на 5-тата година от пристрастенот гледане/, се занимавам с декорация и рисуване по няколко часа на ден/нощ. Не, че е ново - но и с това се преоткрих, не бях рисувала от 3 години.

Като се пренаситя с това хоби пак ще се върна, надявам се до тогава да измислят нови интересни сериали, че аз след 100-тния си азиатски сериал взех да губя интерес. И както обсъждахме с няколко съфорумци, това е нормално да стане при толкова пристрастено дългогодишно гледане.

Пожелавам мирна и щастлива Нова Година!

Бъдете здрави и успешни!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва ред на поглед към нощното небе, озарено към първия ден на Новата година...

Докато чакаме тези часове, седнали на топла трапеза с близки, приятели, или сами с чаша вино, докато  небето загърми и светне, нека си пожелаем нещо ново, нещо хубаво и съкровено за предстоящата година. Весели часове на очакване в новогодишната нощ, приятели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!
Спечелихте си чисто Нова Година!  
Тази е модел 2019!
Гаранцията е 12 месеца!
Карайте си я със здраве!
За много години!

14349113930f990d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години...Аз ще ви пожелая здраве,щастие и късмет най-вече,защото са най-важни.И много сбъднати мечти.Нова година е,реално всичко си е същото,ежедневието и т.н.,но пък усещането е за по-различно,нахъсани сме, че тая година ще е по-хубава и добра,така че оставете лошото зад вас и с повече оптимизъм и усмивка смело напред.Да си я направим сами прекрасна тая 2019 година...

П.С.-И нека видите на живо поне един от любимците си заради който влизате в този форум,или пък сте се влюбили в него от този форум...:wub:

 

c7edf68f0d0b98e30bb1f7389b23a1ee.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една Коледа - за много желания!
Една нова година - за много мечти!
Една цяла година - за много успехи!
Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма бял сняг, но има светлина в очите и надежда в душите!

Ден, в който всички ставаме по-добри!

Поздрав за всички съфорумници.

Честита и Весела Коледа на всички!

elha.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бъде светлина в душите!

Да бъде любов в сърцата!

Да бъде здраве в телата!

Да бъде! Радост, Мир и Любов по всички земни кътчета!

ДА БЪДЕ!

Светли Коледни празници на всички съфорумци и всички докоснали се до тази наша обща страст- азиатската култура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...