Jump to content

Zhang Bin Bin (Джан Бин Бин)


Recommended Posts

Грам не ми допадна актрисата, поне от първи епизод. Не, че епизодът ми допадна. Ако е такова и нататък, някакво корейско май имаше подобно(селско-горска история), Биньо няма шанс при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата първоначално като я гледах в другия сериал и на мен не ми допадна, но постепенно я захаресах.

А като я видях и как танцува и каква е шматка-съвсем. Биньо бледнее тук, дори с крак 1.09 м.

 Изгледах първа и смятам да продължа. Надявам се да стане интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биньо нали вече не е от подопечните на Мима. Ако се не лъжа, четох, че собствена фирма е открил. Не знам това до напускането, или след е снимано. В  сравнение с другите му партньорки, поне за мен, тая  тук в сериала, не вАжи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превъртях три серии, защото то няма гледане без превъртане просто. Тъпо, глупаво, досадно, слабо, че даже не е и смешно, за разлика от "извънземната". А актрисата е потрес просто-слаба игра, само едно кривене,  като надута водна топка е в главата с едни джуки напред. После погледнах и що да видя- китайска певачка и танцьорка от незнам коя си група. Е до тук бях. Закъсал ли го е Биньо, че се е хванал в това недоразумение, или сам го продуцира!За пръв път го виждам в такъв безумен  проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Lawandula said:

Биньо нали вече не е от подопечните на Мима. Ако се не лъжа, четох, че собствена фирма е открил. Не знам това до напускането, или след е снимано. В  сравнение с другите му партньорки, поне за мен, тая  тук в сериала, не вАжи.

Ако е вярно, без Мима загива. Трябва да не дружиш с главата си, за да изоставиш Мима и да се надяваш на успех. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bond написа:

Ако е вярно, без Мима загива. Трябва да не дружиш с главата си, за да изоставиш Мима и да се надяваш на успех. 

 

Вярно е. Ето . И тук

Биньо си пада природозащитник, пазител на околната среда и от сорта всякакви изхвърляници, но можеше и  в нещо по-смисленао за артемизинина и птичките и тревичките да участва. Аз до гората не докарах даже, градът ми бе достатъчен. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го харесвах преди, но не излезе достатъчно умен. Сам се прецака. Да не съм лош пророк, но ще върви вече надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...