Jump to content

Zhang Bin Bin (Джан Бин Бин)


Recommended Posts

Грам не ми допадна актрисата, поне от първи епизод. Не, че епизодът ми допадна. Ако е такова и нататък, някакво корейско май имаше подобно(селско-горска история), Биньо няма шанс при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата първоначално като я гледах в другия сериал и на мен не ми допадна, но постепенно я захаресах.

А като я видях и как танцува и каква е шматка-съвсем. Биньо бледнее тук, дори с крак 1.09 м.

 Изгледах първа и смятам да продължа. Надявам се да стане интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биньо нали вече не е от подопечните на Мима. Ако се не лъжа, четох, че собствена фирма е открил. Не знам това до напускането, или след е снимано. В  сравнение с другите му партньорки, поне за мен, тая  тук в сериала, не вАжи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превъртях три серии, защото то няма гледане без превъртане просто. Тъпо, глупаво, досадно, слабо, че даже не е и смешно, за разлика от "извънземната". А актрисата е потрес просто-слаба игра, само едно кривене,  като надута водна топка е в главата с едни джуки напред. После погледнах и що да видя- китайска певачка и танцьорка от незнам коя си група. Е до тук бях. Закъсал ли го е Биньо, че се е хванал в това недоразумение, или сам го продуцира!За пръв път го виждам в такъв безумен  проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Lawandula said:

Биньо нали вече не е от подопечните на Мима. Ако се не лъжа, четох, че собствена фирма е открил. Не знам това до напускането, или след е снимано. В  сравнение с другите му партньорки, поне за мен, тая  тук в сериала, не вАжи.

Ако е вярно, без Мима загива. Трябва да не дружиш с главата си, за да изоставиш Мима и да се надяваш на успех. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bond написа:

Ако е вярно, без Мима загива. Трябва да не дружиш с главата си, за да изоставиш Мима и да се надяваш на успех. 

 

Вярно е. Ето . И тук

Биньо си пада природозащитник, пазител на околната среда и от сорта всякакви изхвърляници, но можеше и  в нещо по-смисленао за артемизинина и птичките и тревичките да участва. Аз до гората не докарах даже, градът ми бе достатъчен. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го харесвах преди, но не излезе достатъчно умен. Сам се прецака. Да не съм лош пророк, но ще върви вече надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни се завъртя инфо за начало на нов сериал с Бинбин - Live Surgery Room, който го дават уж да стартира на 7 април - съвременен медицински, така че ще видим Бинбин в бяла престилка :)Ще му партнират Dai Xu, Liu Min Tao, Yuan Shanshan. Малко броманс ще е, с лек романс между Бинбин и една от докторките/медицинската сестра/.

Сериалът е за гениалния лекар Zheng Ren ( Zhang Binbin), който идва в болницата Haicheng, за да разкрие истината за един „несправедлив случай“ отпреди осемнадесет години. Той се обединява със Su Yun (Dai Xu), директор на спешното отделение, като двамата стват едно неочаквано добро дуо. Заедно те преодоляват един след друг трудни медицински случаи.

 

FB-IMG-1712131626179.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana като каза занемарен - видя ли го от снимките на сериала, който снима в момента?Collage-20240328-224234.jpg  Тежък  сериал ще е - по новелата "The rest of your life" ("Yu Sheng You Ya" (余生有涯) от Mo Shu Bai. Ще му партнира актрисата Mao Xiao Tong.

Off Topic

Първоначалното резюме на сериала е за обикновенна съпружеска двойка - тя води съвсем обикновен живот - израстнала в семейство, в което се обръща повече внимание на синовете, работи скучна работа с малка заплата, а и брака и с мълчаливия и съпруг не е това, за което е мечтала. Докато една вечер, мъжът и не успява да иде да я прибере и тя е изнасилена. Решава да запази всичко в тайна, за да не я обвиняват околните, но съпругът и разбира и застава зад нея в търсенето на справедливост.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...