Jump to content

Recommended Posts

Останалите епизоди най-вероятно не са преведени, затова не ги намирате. Трябва да питате преводачите, това не е проект на Истърн спирит.

Доста време го заобикалях сериала, понеже винаги чета отзивите тук и определено се водя донякъде от тях. Доста недоволство отнесе нуната, изглежда не се харесва на много хора. Или по-скоро не като партньорка за Jong Suk. Или най-вече написаното от сценаристите за нея и останалите герои. Очакванията ни се разминават с реалния твпродукт, който пък се разминава в много отношения, предполагам, с действителността в Корея. И сме разочаровани. Затова гледам без големи очаквания, тогава недоволството ми намалява, а удоволствието се увеличава. Така направих и сега и спечелих - клишета, пубертетско поведение и нелогичност, хм, вече знам, че ги има и не обръщам внимание, обаче нуната ми допадна много, припомни ми, че я харесвах в няколкото неща, които съм гледала с нея. Наслаждавах се на всички актьори и се радвах на представянето им. Получих повече, отколкото очаквах. За мен беше едно приятно преживяване, затова го препоръчвам.

• Like 4
  • Upvote 2

Не можеш да го изтеглиш от бг торент.НЯма как и да го гледаш,че превода до 4 серия,а е от началото на годината е сериала.Руските торенти не ми позволяват теглене или онлайн гледане ... и сега ...  почвасе нещо,но защо не се довършва ... по добре да не се почва ... така исках да го гледам ... -_-

преди 16 минути, abador написа:

Не можеш да го изтеглиш от бг торент.НЯма как и да го гледаш,че превода до 4 серия,а е от началото на годината е сериала.Руските торенти не ми позволяват теглене или онлайн гледане ... и сега ...  почвасе нещо,но защо не се довършва ... по добре да не се почва ... така исках да го гледам ... -_-

Като се губиш от форума, така става.:na2:

Я пробвай тук онлайн.

Разочаровах се от типично женския хейт в първите коментари. Я била стара, я била нагла, лоша майка и как си позволявала да има объркани отношения с мъжете след като е по-възрастна - пф!!!Аман от перфектни хора.

Почти съм на края на това заглавие. Много ми харесва и ме държа.
Смятам, че всичко беше добре представено, без излишна тежнина за гледащия и като цяло оформянето на историята и развитието на геройте беше плавно и ненатрапчиво.

Препоръчвам го за всеки желаещ - един ненатрапчив сериал с ненатрапчиви герои и доза реализъм :)

P.S току що го завърших и смятам, че последния епизод метна сериозен срам върху потребителите писали в началото злобните си коментари!
Сериалът завърши изключително приятно и смятам, че нищо не остана недоизказано плюс имаше приятни изненади! Също така съм очарована, че е за книги и за издаване на книги и си продължи в същия дух до края като всеки епизод беше като разлистване на страници на книга!

• Like 2
  • Upvote 1

Някой да знае от къде могат да се изтеглят субтитрите за 5, 6 и 7ми еп? 

По информация от фейсбук страницата на Summer's Starry Sky ги има качени в сайта им, но той не се отваря... (поне при мен) 

@drfanteen1 , може да попитате тях на фейсбук страницата им. Те са друг екип и ние няма откъде да знаем какво се случва със сайта им. :)

Писах им във вторник, видели са ми съобщението, но отговор няма... Така ми запалиха интереса първите четири епизода, много ми се иска да изгледам и останалите... Ако някой случайно е изтеглил субтитрите от сайта им още докато е работел много ще се зарадвам да ми ги изпрати. 

имам ги, но у дома.., довечера най-рано мога да ти ги пратя.. обаче какво ще правиш след 7-ми епизод.., аз затова още не съм го почнала;)