Jump to content

Romance is a Bonus Book (2019)


Recommended Posts

Не можеш да го изтеглиш от бг торент.НЯма как и да го гледаш,че превода до 4 серия,а е от началото на годината е сериала.Руските торенти не ми позволяват теглене или онлайн гледане ... и сега ...  почвасе нещо,но защо не се довършва ... по добре да не се почва ... така исках да го гледам ... -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, abador написа:

Не можеш да го изтеглиш от бг торент.НЯма как и да го гледаш,че превода до 4 серия,а е от началото на годината е сериала.Руските торенти не ми позволяват теглене или онлайн гледане ... и сега ...  почвасе нещо,но защо не се довършва ... по добре да не се почва ... така исках да го гледам ... -_-

 

Като се губиш от форума, така става.:na2:

Я пробвай тук онлайн.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочаровах се от типично женския хейт в първите коментари. Я била стара, я била нагла, лоша майка и как си позволявала да има объркани отношения с мъжете след като е по-възрастна - пф!!!Аман от перфектни хора.

Почти съм на края на това заглавие. Много ми харесва и ме държа.
Смятам, че всичко беше добре представено, без излишна тежнина за гледащия и като цяло оформянето на историята и развитието на геройте беше плавно и ненатрапчиво.


Препоръчвам го за всеки желаещ - един ненатрапчив сериал с ненатрапчиви герои и доза реализъм :)

P.S току що го завърших и смятам, че последния епизод метна сериозен срам върху потребителите писали в началото злобните си коментари!
Сериалът завърши изключително приятно и смятам, че нищо не остана недоизказано плюс имаше приятни изненади! Също така съм очарована, че е за книги и за издаване на книги и си продължи в същия дух до края като всеки епизод беше като разлистване на страници на книга!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса много. Лек и забавен. Хареса ми че се говореше за издаване на книги и издателството. Хареса ми идеята за болния писател и неговите двама сина. Тази идея даде тежест на сериала.

Off Topic

Не мисля ,че Дани беше използвачка, интересно беше как живееше в дома му , без той да разбере. Отначало малко дразнеше нейното мълчание и това ,че не сподели проблемите си с него. Не му беше разказала в течение на една година какво се беше случило с нея. Когато заживя при него и нещата в работата потръгнаха беше нормално тя да се почувства поласкана от интереса на илюстратора.  Явно тя никога не бе възприемала Ин Хо като нещо повече от приятел или по малък брат. Или просто тя никога не е вярвала ,че мъж като него би и обърнал внимание като жена, особено след като знае всичко за нея. Но все пак той за нея си оставаше най-важния човек в живота и.  Единствения на когото тя би могла да разчита. И затова бих казал ,че неговото признание в любов би могло да и дойде като голям шок. И в това най много я тревожеше ,че може да го загуби независимо от нейния отговор. За нея той беше един "женкар" , който се разделя с приятелките си без да му мигне окото, тъй като по неговите думи той никога не ги беше обичал. Поне това той и беше казал. Така че е нормално тя да изпитва съмнения в неговите чувства към нея и неговата сериозност.  Един провал в техните отношения би могъл да бъде край на приятелството им, и затова тя се опитваше да го отблъсне в началото. Но и от момента на неговото признание, тя охладня към илюстратора и  започна по рядко да го вижда и насочваше нещата в приятелска посока. Да разхожда кучето му , но без него. Да ходят като приятели заедно сутрин на работа. В отношението си към Ин Хо, тя може да се е чувствала непълноценна и с ниско самочувствие. Според корейските ценности. Затова той във всеки момент и повтаряше че я обича, за да може и тя да повярва в това. Мисля че в крайна сметка той постигна целта си като я накара да повярва ,че е достойна за него. И той би трябвало по рано да осъзнае чувствата си , но илюстратора подейства като катализатор за това. Че и бил купил легло и обзаведе стаята, това е сигурно най малкото което можеше да направи за нея. Тя би била доволна и на спален комплект с който да спи на тавана. 

Като цяло двойката имаше химия. Останалите двойки  бяха не по малко интересни, със супер актьори. Бяха големи сладури. Коментарите тук ме разколебаха в началото, но сериала ме изненада приятно. Разбира се, че беше едно голямо клише, но атмосферата  в издателството внесе разнообразие. Препоръчвам за гледане. Харесвам такива любовни триъгълници, които са по скоро една права и една точка. Правата свързва двамата главни герои, а третата точка е по скоро за разнообразие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.В момента се подновява изцяло преводът.Започнат е от начало.От друга група се превежда,не от нашият форум.Скпро мисля че ще са готови,ама не се знае.

Важното е,че ще има изцяло бг субки,което ме радва много:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная по кометарите очаквах сеериала да не мой тип ,но тпкова гре'ах и толква прито ме изненада ,честно казано не обиачам да чета ,но след този сериал седнах и прочетох 2-3 книги кото седяя и събирраха прах от години ... гледайте обещавам няма да съжалявате .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледана единствено заради Суки, защото е невероятен във всеки  изигран образ. И въпреки моето и останалото негативно мнение за драмата, аз лично научих много неща за книгоиздаването, което не е никак лесно навсякъде по света.  Така,  че дори и в негативизмът на една драма, може да научиш полезни неща, стига да ги осъзнаеш и да ги искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...