Jump to content

Recommended Posts

MV5BZWU0MWIyZTItMGI1Ny00NGY4LWE4NWQtNGYzZGFiZmRiYjViXkEyXkFqcGdeQXVyMjQ2MTk1OTE@._V1_.jpg

 

Off Topic

MV5BM2M1NDBiNmEtZmEyNS00MzlhLTk0ZjEtYTYx

 

Mr. Long (ミスター・ロン)

Страна: Япония

Също така известен като: Ryu San

Премиера: 14 септември 2017

Времетраене: 129 мин.

Жанр: Екшън, Криминален, Драма

Режисьор: SABU

Субтитри: Английски

:imdb:

           

Участват:

Chang Chen като Long

Sho Aoyagi като Kenji

Yao Yiti като Lily

Bai Runyin като Jun

Masashi Arifuku като Heisuke

Taro Suwa като Tadao

Ritsuko Okusa като Kumiko

Shiiko Utagawa като Machiko

Yusuke Fukuchi като Jiang

Tetsuya Chiba като Sakata

 

Резюме: Професионалният тайвански убиец Long (Chang Chen) поема задача в Япония. Но когато нещата изненадващо се провалят, той трябва да избяга. Лошо ранен, Long се укрива в малък град, където никой не знае за него…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да го гледам. САБУ е това, в сътрудничество с Чан и Шо.

Номинацията за Златна мечка ще се запомни. Филмът получи доста силни отзиви в Берлин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предколедно  е вече и с руски онлайн

Редактирано от bealonenomore
Линкът е добавен в първия пост.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, но сякаш нещо ми липсваше, за да ме докосне токлова дълбоко, колкото очаквах. Нещо в историята или заснемането ще да е, понеже актьорският състав беше безупречен. Всъщност, идеята е достатъчно благодатна, но развитието й беше крайно драматично, бих казала и малко нехарактерно за иначе намигващите идеи на режисьора.

Имаше интересни хрумвания във визията, а финалната сцена беше изключително силна, но според мен Сабу е голям длъжник на Шо в този филм (сигурно затова го е взел да участва и в следващия си проект - Jam, който вече спечели наградата на руската филмова критика от кинофестивала в Москва тази година). Вероятно отклоненията в сюжета и това, че очакванията ми по отношение на неговия герой не се оправдаха, си каза думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна номинации и награди не са ми критерий, че даден филм ще ми хареса. Даже при такива случаи внимавам още повече. 

Честно казано този ми беше тегав. Сцената с боя ми хареса. Как завършиха историята също. Имаше идея,  имаше положително развитие , тоест "захлебиха ни" с някаква надежда за бъдещето. Но до там. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на режисьора. Нямаше как да пропусна, при този каст и история за убиец, станал готвач. Сабу винаги прави интересни неща. Смесва ги понякога с комедия, дори пародия, но трябва да се отчита факта, че изненадите не всеки път могат да ни харесат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...