Jump to content

The Love Knot: His Excellency's First Love (2018)


Recommended Posts

Решението на сервитьорката да не избере никой от двамата лисанковци ми напълни душата. За мен това е оригинално решение и нестандартно, широко скроено мислене. Но май само аз си мисля, че има хляб в тази идея за тройка, защото за сега не я виждам пак в нито един от новите сериали.

 

23-та серия : онлайн във vbox7

За сваляне: замунда и мастерс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях и последната, браво, герои. Благодаря, че повече хора ще видят моето Джони.

Значи сега да се набираме екипно по следващите му 4 тая година :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-силният и драматичен момент в последния епизод беше сбогуването на тримата сладури - сервитьорка и лисанковци. Тихо, семпло, без много думи и тръшкане. Но с много дълбока емоция. И адмирации за сценариста за чудесния монолог на Пи Пи пред изпитната комисия. Бих го кръстила " Монологът на ябълката" :) 

-----------------

И този сериал свърши. Няма да припомням историята на превода. Не беше гладък път, но можеше да е много по-дълъг.

 Много, много благодаря на @Tonet_KA!:bow: Без нейната намеса, нямаше да види толкова бързо бял свят. Тя е страхотна преводачка и прекрасно другарче! Благодаря ти!

Благодаря и на @Katshi за консултациите. Благодарение на нея научих много нови и специфични неща. Е, аз съм си "Мара подробната", но мисля, че съдържанието на бележките към отделните серии все са заинтересували някой. Нали бяха казали, че ако през деня си научил нещо ново , не си живял напразно.

 

И така , последната  

25-та серия : онлайн във vbox7

За сваляне: замунда и мастерс.

 

Благодаря ви за търпението и подкрепата!:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...