Jump to content
Sign in to follow this  
asha

The Love Knot: His Excellency's First Love (2018)

Recommended Posts

The Love Knot: His Excellency's First Love (2018)

aaa20462fdc445a88cbf4b5bc2267553.jpeg?x=

Също известен като: The First Love of the Man Who Was Thousand Years Old, Moonshine and Valentine

Българско заглавие:  Възелът на любовта

Страна: Китай

Жанр: фентъзи, романтика

Епизоди: 25 по 45 мин

Форумна тема

Превод:  asha, tonet_ka

Консултант: Katshi

ПРОГРЕС:

Off Topic

ЕПИЗОД 1 - превод: 100% /редакция 100%

ЕПИЗОД 2  - превод: 100% /редакция 100%

ЕПИЗОД 3 - превод: 100% /редакция 100%

ЕПИЗОД 4 - превод: 100% /редакция 100%

ЕПИЗОД 5 - превод: 100% /редакция 100%

ЕПИЗОД 6-25 - превод: tonet_ka - 100% /редакция 100%

Off Topic

Обещаното е като завещано, нали?  Сериалчето ще има превод, но вероятно ще върви бавничко. Ще имам възможно най - добрата консултантка, а при готов епизод ще го пускам веднага.

• Like 6
  • Upvote 2

За Нова година ще се постарая да излезе 1- та  серия.

За сега едно поздравче - преведеният ендинг.  

• Like 1
  • Upvote 2

3-та серия : онлайн във vbox7

За сваляне: замунда и мастерс.

---------------

Обмислям инфото във файловете с бележки по съдържанието на трите серии до сега да ги сложа като пост в темата на сериала.

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 2

На този сериал от много време съм му хвърлила око, но ще почакам да излязат повече серии с бг суб, за да е пълно удоволствието. :) Спорна работа, момичета! :) 

• Like 1

Аааа, да бързат, да бързат хахах (майтап :tongue:), защото скоро ще последва поредния сериал на Дзин Ю, с това негово темпо на снимане, няма да можем да го догоним само с гледането, за превод да не говорим хихих Освен The Thunder (полицейски екшън сериал, който няма още англ букви, е заснел още 2 сериала и 4 филма, които са планувани да бъдат излъчени до края на годината, освен We Are Young, който е за началото на другата) Впрочем, в края на септември заминава за Казахстан, където ще снима филма 我的佣兵生涯  с Джеки Чан (този филм ще е за ветерани от войната, които ще се включат в полицейско разследване)

Сега да кажа малко клюки за този сериал. Жалко, че докато го снимаха, оная безлична некадърница Виктория се запъна как тя трябва да е звездата в тоя сериал и му отрязаха екранното време, щот тя си плати, имаше голямо движение около екипа, режисьорът Лесли Чен, той е от Тайван и се пробва да снима по образец, различен от китайските вече бивши стандарти на мумийни и летящи костюмни драми, затова и определяха, че този сериал ще е доста приличен в фентъзи жанра) та сериала го посъсипаха "леко", на места, (както и финала), стои безсмислен и сцените с второстепенните герои се оказаха повече от тези с главния, но въпреки това той си е брилянтен актьор и пак заради него се гледа сериала (спомням си при заснемането на креватната сцена как цяла нощ ходи по терасата и влизаше, излизаше, оная все имаше някакви претенции колко от лицето й да се вижда :(, и на фона на това, че не се понасяха особено, пак стана вълшебна сцена)

vlcsnap-2018-06-25-19h54m56s009.png?resi

• Like 4

Благодарско за клюките, @mrnkaloto!:inlove:  

Значииии, @mrnkaloto, с това споменаване на креватна сцена направо ми изпрати в забвение търпението :D Усещам, че ще го гледам с английски субки, а после ще му отдам дължимото и на бг превода.:28558:

Преди 8 часа, lady of the lake написа:

Значииии, @mrnkaloto, с това споменаване на креватна сцена направо ми изпрати в забвение търпението :D Усещам, че ще го гледам с английски субки, а после ще му отдам дължимото и на бг превода.:28558:

специално за теб, но не знам доколко е видимо от всички страни, но все пак, пълно видео  :click:

9630543o.gif9630544l.gif9630545K.gif9630548i.gif

иначе една от целувките репетирали 20 пъти (нямаше достъп до тия снимачни), все скумрия тая милата, но е вероятно и да й е харесало, та затова да не е достигала изискването от раз хахах
правилната снимка :D

9630342u.jpg

• Like 2

Айшш, @mrnkaloto, е с тоя клип ме довърши просто!:D

Мацата не ми е по вкуса определено. Сериалчето ще го гледам заради Джони и заради това, че имаше интересно вплитане на фентъзи елементи по различен начин представено.

Иначе за целувката я разбирам -  не че нещо, ама на кой няма да му хареса да бъде целуван толкова пъти от този красавец?!  (къде да се наредя на опашка?):28558:

Ще си чакам субките, а  пък ще  се радвам от време на време да ни мяташ по някое клипче за очото.

• Like 1

Много бързаш, опашката е толкова дълга, че дори да се възползваш от размириците и да успееш да влезеш през Хонконг, само може да застанеш на редицата (включително бесни онлита и котка), която се е строила до Шанхай и изглежда непробиваема като китайската стена :28558: Но има надежда, Дзин Ю често е по ревюта и в чужбина, ще го причакаме на някое кьоше в Милано или Париж .)

А, мързи ме да търся стари клипчета, макар снимачните дни да са интересни колкото и сериалите после. Можеш да гледаш направо новите, промяна няма :)
На първата е в Банкок от снимачния период конкретно за този сериал. На втората е в Сямън от преди седмица при приключването на поредния сериал Youth Genesis.

9630560A.jpg 9630559z.jpg

• Like 2

10-та серия : онлайн във vbox7

За сваляне: замунда и мастерс.

---------------

Мисля, че се разбира, ама пак да кажа. За версията The Love Knot His Excellency's First Love (2018)E10.1080p.WEB-DL.AVC.AAC-HQC  са дадени самостоятелни субтитри, защото има клъцнати секунди и две реплики във видеото в края на 26 -тата минута. 

• Thanks 1
  • Upvote 2