Jump to content

Recommended Posts

2cee2b72967e90_full.jpg

 

Shinbu sueob

 

 

Държава: Южна Корея

Година: 2004

Жанр: романтична комедия

Времетраене: 103 мин.

 

Актьорски състав:

Куон Санг У

Ха Джи Уон

Ким Ин Куон

Ким Ин Мун

Ким Сон Хуа

О Де Хуан

 

Сюжет: Понеже много ме радва описанието, случайно изнамерено в нета, давам малко превод и... :D

"Ако някой ме попита защо гледам толкова много корейски романтични комедии, най-вероятният отговор би бил: "Идея си нямам". Може би имам нужда от нещо лъскавко с много красиви азиатски лица, или съм просто глупаче с нежна душа. Или пък търся следващата My Sassy Girl. Най-новата ми страст се казва Love, So Divine. Както много други комедии преди това, и тук имаме едно момиче и едно момче в така нагласена ситуация, че любовта им изглежда или невъзможна, или нереална в действителност. В този случай любовта е между току-що ръкоположения католически свещеник (готиния Куон Санг У) и типично по корейски нахаканата девойка (не по-малко готината Ха Джи Уон). Любовта им е забранена, защото... ха сетете се! Но това няма да ги спре, нали така? Това е корейска романтична комедия! Ако наистина ви интересува качеството на самия филм, продължете да четете нататък. В противен случай, в зависимост от преценката ви относно сексапила на двамата главни, почнете от там. Знам, че ще направите правилния избор!"

:essub:

 

Свали с :subs:: :click: :click: 

Свали с английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

 

:panda-145:

 

 

lovesodivine09.jpg

 

 

Пожелавам ви приятни мигове с

e.gifa.gifs.gift.gife.gifr.gifn.gifempty.gifs.gifp.gifi.gifr.gifi.gift.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благочестивите католици много да не го гледат само поглед е достатъчен .....въпреки,

че има уважение към църквата... ама очаквайте една типична корейска комедия с романтичен

нюанс...

Има ходене по нервичките и една дръзка, яка мацка и половина...ама чак специален, филма не е...

Ама аз когато го гледах доста се забавлявах...малко весел и малко тъпичък..ама по-корейски сладък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно и забавно филмче.И въпреки че се надявах на повече ми хареса! Много добър избор за главните актьори-Kwon Sang-Woo е великолепен..а Ha Ji Won е една от любимите ми актриси след като я гледах в 100 Days with Mr. Arrogant!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер свежарско филмче. Много се забавлявах с него.

Само заради актьорите му давам 10-ка, да не говорим и за оригиналността.

В сюжета всичко беше мотамо, в стил корейски романс. Комедията беше загатната в началото,

но след това си стана сълзлив филм. Много съм доволна, че видях толкова познати лица,

които се справиха се страхотно и ми вдъхнаха свежо настроение за цялата седмица напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд, луд. луд :D

Всички бяха много симпатични, забавни и най-вече естествени.

Много харесвам Sang-woo, има страшно меланхолично и романтично излъчване, а Ji-won няма защо да я коментирам. И двамата са перефктни, винаги правят страхотни роли, а като тандем са още по-интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го изгледах!Супер свежо филмче,комедията беше страхотна.Първоначално доста ми напомни на My sassy girl,но май това си е неизбежно :lol: Идеята му също ми допадна..въобще ,който го гледа няма да съжалява :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав и приятен филм. Имаше си всичко: романтични моменти, тъга, смях ... Но най-много ми хареса финала - успя да ме разведри и да ми оправи мрачното настроение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса филмчето - весело и разпускащо, идеално за неделен следобед. Куон Санг У за първи път го гледам, но сега, като разгледах и някои негови фото сесии, мисля да погледна и други негови неща, много е красив! :wub: А Ха Джи Уон - чакам с нетърпение пак да си пусне дълга коса - толкова повече й отива тук ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко и приятно филмче. Доста забавни моменти и страхотна игра на Ха Джи Уон. :D:thanks:

 

И аз съм на това мнение :) Отличен филм за развлечение. Ха Джи Уон както винаги на висота :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...