Jump to content

Recommended Posts

Много се бях чудил дали да го гледам или не. За моя огромна радост го гледах и мисля, че е наистина прекрасен! Невероятна Сон Йе Джин! А за музиката ... няма какво да говоря! Това е първият филм, в който музиката ми направи такова голямо впечатление! Имах чувството, че дори спрях да дишам и мигам за два часа! Картината и звука бяха съчетани в едно цяло ... едно перфектно цяло!

• Like 1

Гледах го преди време и сега, може би, са ми поизбледнели детайлите, но са останали спомените от едно истинско пиршество за душата, голямо естетическо удоволствие от произведение, което въздейства с всичките си изразни средства в единство. Някои определят действието като мудно, аз бих го определила като действие, което диша. Когато гледах филма, имах усещането, че силно ми напомня на френски филм от 60-те - не конкретно заглавие, а изобщо. Деликатност, финес, интимност и красота в повествованието, в картината и в музиката, великолепно актьорско присъствие, завладяваща емоция - всичко това превръща лентата в класика, която никога няма да звучи демоде.

• Like 1

Е, и аз си го припомних...бях забравила колко добре играе...без много думи просто емоция. Невероятна актьорска игра. Усещането беше , че го гледам за първи път.

Този филма го гладах преди години от любов към главния.Спокоен ,емоционален , без излишно напрежение ,приятен за гледане.Тук разбрах и какво е да завал сняг през април.

Филмчето е имало онлайн опция за гледане: :click:

Edited by bealonenomore
Добавям в първия пост :)
  • Thanks 1
  • Upvote 1