Jump to content

Junho (Джуно)


helyg

Recommended Posts

@aria понеже явно и на теб е влязъл под кожата, препоръчвам ти, докато чакаш превода на "Признание" да изгледаш предишните му сериали, в реда, в който са снимани е най-добре.

Първо Memory - там играе второстепенна роля, но пък е запомнящ се образ, много земна и човешка драма. Силна драма си е, препоръчвам я винаги.

После Chief Kim - забавно, приятно, за разпускане.

Just between lovers - отново хубава драма, романтична. За мен остана на почетно място в сърцето ми като една от най-добрите драми, които съм изгледала.

И за да не идва много драматизмът - Wok of love - отново приятна романтична комедия. Нищо особено като сценарий, обаче кастът си струва, заради тях гледах, те ме държаха прикована пред екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, helyg написа:

@aria понеже явно и на теб е влязъл под кожата, препоръчвам ти, докато чакаш превода на "Признание" да изгледаш предишните му сериали, в реда, в който са снимани е най-добре.

Първо Memory - там играе второстепенна роля, но пък е запомнящ се образ, много земна и човешка драма. Силна драма си е, препоръчвам я винаги.

После Chief Kim - забавно, приятно, за разпускане.

Just between lovers - отново хубава драма, романтична. За мен остана на почетно място в сърцето ми като една от най-добрите драми, които съм изгледала.

И за да не идва много драматизмът - Wok of love - отново приятна романтична комедия. Нищо особено като сценарий, обаче кастът си струва, заради тях гледах, те ме държаха прикована пред екрана.

Благодаря за препоръките, но всъщност съм ги заглеждала текущо. Само, че Chief Kim изобщо не е моето нещо и не ми допадна, не го гледах, само го проверих, а Wok of love не ми хареса изобщо и не мисля да го гледам. Имам да доглеждам Just between lovers , но като го прекъснах по средата и загубих мерак, ще трябва да се мотивирам. Прекъснах го за да се натрупа преводът, но после го позабравих, имам още два такива случаи, за които трябва да си наваксам. Повечето ги гледах преди голямото ми прекъсване на азиатското, сега имам няколко на изчакване.

Аз искам да гледам ето това обаче /Rose and Tulip/.

Скоро ще излезне.

Младежът е симпатичен, макар да е детенце, но има силно излъчване и присъствието му е осезаемо. Гледах го в награждаванията на KBS-2017 в категорията на бромансите - беше ми смешно как се целуваха двамата главни по бузата, като ги накараха.

 

Задължително трябва да довърша Просто влюбени, но съм го позабравила, понеже мина време. Ще се наложи да почна пак от началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, aria написа:

 

Младежът е симпатичен, макар да е детенце, но има силно излъчване и присъствието му е осезаемо. 

Амиии, детенце, 30-годишен мъж си е:D нищо, че изглежда на 20:lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, cucyta написа:

Амиии, детенце, 30-годишен мъж си е нищо че изглежда на 20

 

Аз от позицията на моята възраст го казах - все пак само теоретично и чисто хипотетично мога да съм му майка. :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се къде се е научил да се премята и да скача така? Почти като гимнастик, акробат или паркурсионист е. Като го гледам в определени клипчета и забравям, че има земно притегляне. Дали е тренирал нещо по-специално на младини? Не е описан спорт в биографията му, а само танците са споменати, но това скачане и премятане е като акробатика.....

 

След 4,17 мин. имаме две премятания и ако не ме лъжат очите, той си ги изпълнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, aria написа:

Чудя се къде се е научил да се премята и да скача така? Почти като гимнастик, акробат или паркурсионист е. Като го гледам в определени клипчета и забравям, че има земно притегляне. Дали е тренирал нещо по-специално на младини? Не е описан спорт в биографията му, а само танците са споменати, но това скачане и премятане е като акробатика.....

 

След 4,17 мин. имаме две премятания и ако не ме лъжат очите, той си ги изпълнява.

 

Тренирал е много, както и останалите 2PM-ци, те са известни с акробатичните си изпълнения. Както вече беше казано той е перфекционист и иска всичко да се получи както трябва. И за съжаление не се е разминал без сериозни за здравето му последици. Всички премятания, @aria, той си ги изпълнява. Виж тук едно предаване, в което на живо танцува и се премята :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, cucyta написа:

Тренирал е много, както и останалите 2PM-ци, те са известни с акробатичните си изпълнения. Както вече беше казано той е перфекционист и иска всичко да се получи както трябва. И за съжаление не се е разминал без сериозни за здравето му последици. Всички премятания, @aria, той си ги изпълнява. Виж тук едно предаване, в което на живо танцува и се премята :D.

Здравей, мерси за клипчето!

Off Topic

 

Да, ясно ми е за танците, но се чудех дали не е тренирал някакъв спорт като дете/тийн. Защото само с танци не става или става, но по-трудно.

Имам лични наблюдения и затова така питам. В университета имахме състудент, със страхотно тяло, и прекомерно голямо самочувствие /с две думи беше надут и високомерен/, но танцуваше божествено и на всеки студентски купон се перчеше с мусколестото си тяло, показваше бицепси и коремни плочки както и с танцовите си стъпки. После разбрах, че не е танцьор, а дългогодишен спортист - спорнта гимнастика 13 години и 3-4 години успоредка и халки. Оказа се, че и награди има като спортист, но се е отказал. Той можеше да направи това, което прави Джуно - единия вид премятане, както и ходенето на ръце с изправено тяло. Казваше, че са му били нужни години тренировки и режим, за да извая ръцете и да ги направи силни и релефно оформени, особено с халките му е било много трудно, обясни, че е късал и връзки и сухожилия. Все си мисля, че в детството Джуно може и да е тренирал още нещо освен танците..... Да ясно ми е, че е страхотен танцьор, аз това при него много го харесвам /танците му, а  не песните/. Всъщност фен съм на танцьора и на актьора Джуно, но не съм фен на певеца Джуно, не съм фен и на 2PM. Принципно музика рядко ме впечатлява. Но си зададох въпроса за физическата подготовка. Може би защото и моето хлапе е страшен фен на хип-хопа и иска да тренира точно това /, но не намирам свестен клуб в нашия раьон/, живо се интересувам от уменията на Джуно като танцьор и то точно това с премятането. Прави впечатление, че във всяка Кпоп група има поне един член, който умее нещо такова. При Ексо това беше един от напусналите членове - помня, че освен премятането умееше да върти мечове, но в интервю беше сподели, че някакъв боен спорт е тренирал /не помня какво точно/ като дете. Помислих си, че и Джуно може би е минал през някой и друг спорт. Другата алтернатива е да имат силна физическа подготовка в корейските училища и в частност - тяхната физ. култура. Пак повтарям - моето дете ме врънка точно за този вид танци и премятане, и в момента съм на тази вълна, та ми е болна тема в къщи. :D

 

Между другото на този клип наистина е много младичък, голям сладур е бил като хлапе. /Веждам, че е от 2011г./.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, доколкото знам и съм виждала при други групи не всички изявяващи се с акробатични номера са тренирали някакъв спорт предварително.  Не мога да кажа със сигурност дали и при Джуно е така. Но пък тренировките им като трейнита са ежедневни и като на спортен лагер. 

Off Topic

Акробатиката е спорта, който тренира салта, премятания и поддръжки, ако това ще помогне за ориентиране  относно сина ти.

И за да не съм съвсем офтопик да си сложа една снимка от първия исторически филм, в който се е снимал "Memories of the sword":

optimize

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, aria написа:

Между другото на този клип наистина е много младичък, голям сладур е бил като хлапе. /Веждам, че е от 2011г./.

Да това е от времето преди голямата травма, от която още се възстановява. Ето тук може да се научи повече по въпроса. На мен ми е още много трудно да гледам клипа където се вижда какво се случва. Но той е упорит и дава всичко от себе си за да изпълни собствените си изисквания и да зарадва почитателите си. Затова го уважавам и обичам.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност в грешка съм, клипа е след онази травма, за която говоря. Но след това е падал още няколко пъти и се е наложило да се правят операции и да се лекува сериозно. Затова толкова се радвам като виждам премятанията му отново:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е потвърдено от JYPE: Джуно влиза в казарма на 30 май. Поради травмата в рамото, която има от години и не успяха да излекуват напълно, макар даже и операция да премина, и която не позволява по-сериозни физически натоварвания, няма да е на активна служба, а ще бъде обществен работник. Ще се уволни на 20 март 2021 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на подбора на ролите и на подбора на танците /не си падам по песни просто, и няма да ги намесвам и тях/, Джуно ми става любимец. Е, ням да е единствения, имам си няколко любимци, но измежду тях той най-добре за мен и за интереса ми си подбира ролите, като се има в предвид и че е и айдъл. Ще стискам палци да продължи да ни радва и след казармата и да си "опича акъла" по същия начин. Надявам се да не се промени нищо. Между другото винаги съм се чудила на тези техни късни /поне за мен са късни/ казарми, но пък те си знаят най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми харесват неговите участия в каквото и да съм го гледала.., ще липсва в ефира.., ама какво да го правиш.., остава ми утехата, че ще мога да доизгледам останалите неща, в които е участвал, а не съм гледала..(Memory+всичките му филми..).., Признанието ми е заредено на компа, та и той ми предстои.., но него не го броя.., а с удоволствие ще си подсладя и с предстоящия му филм, не вярвам да има разочаровани :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес Джуно вече е в армията. Веднага влиза в тренировъчен лагер за месец и после ще бъде на обществена служба. Лека да му е службата! Ще броим тези 660 дни с него и с нетърпение ще го чакаме да се завърне.

#AlwaysNextToJunho

Хаштагът вече е номер едно в Корея, Япония и Тайланд. Нека и ние го подкрепим.

9580137z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърнал се е от армията :es:

 

Junho e eдно  от лицата на "KOREAN ACTORS 200" :panda-145:

 

Image Image

Off Topic

Image

 

 

 

Чрез кампанията се представени   200 актьори, които са настоящето и бъдещето на корейските филми пред световната филмова индустрия.

Lee Junho | The Actor is Present | 이준호

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Junho и актрисата Lee Se Young са избрани за главните актьори в предстоящия исторически роман на MBC „The Red-Stained Sleveve Cuff“ /  'Red Sleeves'.

Базиран на исторически роман със същото име от автораng Mi Kang , „The Red-Stained Sleveve Cuff“ се занимава с живота и историята на великия принц Lee San, по-късно крал на Jeongjo от Joseon. MBC ще се обединят с режисьора Jung Ji In от „Hold Me Tight“ и сценариста Jung Hae Ri от „The Emperor - Owner of the Mask“ за завръщането на любимия, класически исторически жанр, който ще се излъчи през втората половина на 2021.

Junho е избран за ролята на Lee San, внук на крал Yeongjo. След като синът на Yeongjo, умира, Lee San е избран за следващия наследник на трона. Той се бори да живее живота на подходящ престолонаследник, докато един ден не срещне интересна и откровена слугиня в двореца.

Актрисата  Lee Se Youngе избрана за ролята на прислужница от двореца на име  Sung Duk Im, прислужница, която търси собственото си щастие със собствените си ръце, дори докато е затрупана в трудната работа на дворцовия живот. (В исторически план  Sung Duk Im по-късно се жени за крал Jeongjo и става кралска съпруга.)

 

E1-JJPrg-Vg-AMjoe9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Джуно! :click:

#따뜻한준호의계절_생일축하해 #HOT_JUNHO_DAY

#NobodyElse_But_JunhoDay

Един час лайв включване по повода в канала на 2РМ. :click:

Една снимка и лично от него, за повече, посетете профила му в Инстаграм.

272618396-628387075095929-43710131441550

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо съм в настроение за лиготии...

 

Quiz: Which Lee Junho k-drama character is your soulmate

 

Никакви маншети за мен, знаех си, и без това още не съм гледала сериала – печеля младежа от Just Between Lovers :wub:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...