Jump to content

Recommended Posts

XeN1Zf.jpg

 

Off Topic

DzVUvR7VYAEoDxR.jpg

10QLyf.jpg

65252e9dgy1fxxxibxeoxj20u019043r.jpg65252e9dgy1fxxxibls6rj20u0190gr0.jpg

65252e9dgy1fxxxic9fi0j20u0190n2c.jpg65252e9dgy1fxxxib9gijj20u019046h.jpg

65252e9dgy1fxxxicnbbrj20u0190jyp.jpgNP47Wf.jpg

006PWYULly1fxxafgvb4gj31400u0qv5.jpg

East%2025.jpg

 

Good Bye My Princess 

СБОГОМ, МОЯ ПРИНЦЕСО!

Страна: Китай

Също така известен като: Dong Gong

По новелата на: Fei Wo Si Cun –„ Eastern Palace“

Период на излъчване: 14 февруари 2019 – 4 април 2019 г.

Време на излъчване: Понеделник – Четвъртък 20:00

Жанр: Исторически, Романс, Драма

Канал: Youku

Епизоди: 52

Режисьор: Li Muge

Субтитри: Английски

 

В главните роли:

Пън Сяо Жан като Сяо Фън
 Чън Син Сю като Ли Чън Ин / Гу Сяо У

 

Описиание:

Сяо Фън е любимата девета принцеса на Западна Лян, която влиза в политически брак с Ли Чън Ин, коронования принц на династия Тан.

Въпреки че си има своя любима наложница, той се съгласява на този безгрижен брак, за да осигури мястото си на наследник на трона. 

По-късно се разкрива, че двамата вече са се срещали – преди три години, 

на тайна мисия, когато Ли Чън е  използвал Сяо Фън, за да постигне целта си: да завладее западните кралства.

След като разбира истината, Сяо Фън скача в Реката на забравата, а Гу Сяо У / Ли Чън Ин – от вина, а може би и защото я обича – я последва.

Сега Сяо Фън си възвръща спомените и романтичните чувства отново изпълват сърцата им.

 

Свали :click: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах две серии. ГГ е много красива , но наивничка горката, как няма да я използват.

Аз гледам  Легендите, много красиви герои, музика, картини, не лош сюжет, много добра игра и главната е супер бойна,че засега го предпочитам. Но съм едва на първите две и на двата сериала, не знам доколко ще те ориентирам...

Има и небивалици, къде без тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам какви ги пише тая писателка, и как раказва играта на де що герой има, направо ми е жал за милите, сладки актьори и ведрите и увлекателни първи серии. Дано поне има за какво да вадя кърпичките накрая, актьорите са сладури и са доста по-раздвижени и естествени. И да, пълно е с небивалици, но засега сладурите компенсират. Дано поне една серия пълно щастие имат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ти, Zhu Zan Jin играел тук. Много ме впечатли това момче като Дзин Гуаняо /Мън Яо/ в Неукротимия. Беше ми супер приятно да му видя физиономията, па макар и в много малка роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го гледала и много ми хареса с изключение на финала, ама за него си знаех предварително. Но като цяло сериала е хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що и аз казах сбогом на тази принцеса. Моите адмирации към актрисата. Самият сериал имаше своите хубави моменти - както тъжни така и весели. Като цяло обаче е по-скоро средна хубост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, miglenaciq написа:

Защо като натисна линка за гледане онлайн с бг-субс ме праща в сайт за реклама на дрехи? Само при мен ли е така?

 

Защото сайтът, където е имало опция да се гледа онлайн, вече не съществува. Ще изтрия линка, за да не дава напразни надежди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...