Jump to content

Jung Yong Hwa (Чонг Йонг Хуа)


Recommended Posts

 

Те и DBSK едно време много ги хвалеха кокошчиците, ама нали да от една компания, дай да се подкрепяме.

 

 

Аз и на двамата не съм им особен фен, но ще следя какво става, току-виж се окаже, че съм се объркала и момичето е годно, за момчето вече имам

някакви съмнения, макар в лице съвсем да не ми е по вкуса с тия сладникави очички и големи устни, но пък наистина поизрастна.

 

И като каза за Шайнитата, те явно много се учат от батковците си, щото и техния мениджър пребил някаква фенка. Yong Hwa и ко. да не им излезе

име на побойници...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уф да и аз го четох това ...... -__0

разочароващо...:Д мен мадамата не ме кефи...поне не е нищо специално...

смисъл сега като гледам снимките и има голям контраст...но пък ще видим по-нататък ...

 

АПхах.. :Д еми те уж взеха некви мерки за мениджъра на си ен блу ...Но да...;Д

иначе как може да не го харесваш.....:Д точно очичките и яките дебели джуки го правят супер сладура... има някаква голяма доза здържаност

и мистерия в лицето му...нищо,че си пада малко дървенце...

17269_261021722738_239108237738_3337822_11753_n.jpg

 

 

а и аз искам да питам...по какъв начин избират коя да е мадамата и кое да е момчето за това предаване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ше да е по интересно ако мамичето му беше Park Shin Hye(oт You're Beautiful ) и после да пуснат и другите два ангела Jang Geun Suk и

Lee Hong Ki и става втори сезон на You're Beautiful . :lol::o ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето това е моята любов. Виждам, че няма много почитателки, което ме радва (ще си е изцяло за мен).

 

Разбрах, че е претърпял катастрофа на 21 февруари, но никъде никаква информация нямам дали е нещо сериозно.

Ако някой знае нещо ще се радвам да науча.

 

 

Много им е яко караокето.

 

http://www.tudou.com/programs/view/LQoXCFrkHTc/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеенето оставете настрана. Такава убииствена фотосесия е направил заедно с Yoon Si Yoon, че.... цензура :D

201003031050582184.jpg

12675960192010030315011.jpg

Тук ги има повечето http://wwlyna.wordpress.com/2010/03/03/another-nii-spring-cf-30s-ver-yonghwa-nii-photo-spam/

И самата реклама:

 

A с тази страхотна нова фотосесия ни очарова Йонг Хуа специало за тайванското списание "Trendy No.9"

20133625.jpg

 

46070931.jpg

80874498.jpg

28621250.jpg

36322798.jpg

71871863.jpg

50707928.jpg

62518127.jpg

52210770.jpg

19946401.jpg

82034844.jpg

31348896.jpg

97535984.jpg

42528082.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на мойто момче. Пожелавам му всички най-хубаво още много изяви на музикалната сцена, както и на екрана. Нека има много щастие, любов и здраве в живота си.

rainbow_glitter_rose_birthday.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Jung Yong Hwa

:wub:

 

i_need_you__by_skykeys.png

 

оказа се,че този месец е изпълнен с рожденни дни на известни корейски знаменитости ... :P

 

ето,че и това съкровище ще отпразнува още една годинка ...^ ^

 

Пожелавам му много здраве,страшно много късмет и безброй много фенове...дано бъдещето му е изпълнено с непрестанни изяви и проекти,било то самостоятелни или с групата,които да ни радват и омайват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо, ама искрено учудена останах като видях набор '89 ? :huh: Определено ми изглежда по-голям, което е странно, по принцип азиатците са по-младолики. Помислих си че има някаква грешка - ама не. И все пак, изглежда по зрял. И него го знам от "Ангелите" :) Там между другото ми направи страхотно впечатление и ми остана доста в съзнанието. Супер дреболия ме накара да му обърна внимание, но ще споделя. В един от епизодите много се смаях от него, защото имаше невероятен стил, много елегантен мъж изглеждаше ...и..лъснаха златистите му флешове. Костюм и искрящо златни флешове. :blink: НО изглеждаше невероятно. Наистина невероятно. Супер дреболия е, даже незнам защо ми направи такова впечатление.... Както ида е. После поразгледах снимки, смайваща външност наистина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tuci скоро ще трябва да добави още един сериал в описанието на този сладур. :D

Yonghwa вече потвърди участието си в новия сериал на MBC - Festival!!! Ще участва със старата си колежка Park Shin Hye. Най-накрая ще видим май любовната история, която в "Красияи като ангели" не им се получи. :lol:

Сериалът ще е ученически и ще се разказва за арт колеж. Yonghwa ще играе студен и красив (не думайте :lol: ) вокалист на група, а Park Shin Hye ще е весела студентка по традиционни корейски инструменти. Пилотния епизод ще се излъчи на 22 юни.

 

Браво най-накрая да се сети и в драма да участва :D Въпреки че сега с новия албум няма да му е лесно програмата му ще е препълнена.

 

А и още нещо - тази неделя е последната му като водещ на Inkigayo.

 

И още снимки от The Suit House:

 

style_ss04.gif

style_ss03.gif

style_ss02.gif

style_ss01.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не ми е ясно. Добре е , че ще го гледаме в нова драмичка. И този път, поне с такова впечатление оставам, ще бъде главна роля. Обаче, защо трябва да е с Пак Шин Хе? Харесвам я сладураната, но когато вече са имали общ проект, всеки ще прави непрекъсната асоциация с "Красиви като ангели". А това както може да е в плюс, така и да се обърне в минус. Само да не се получи като с Ким Хьонг Джун и да се окаже, че по-добре е играл в първия си сериал. Знам, че в Корея е направо задължително да си певец, актьор, космонавт :lol: едновременно, та дано Йонг Хуа да покаже, че може! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като теб не съм очарована от това, че ще е с Park Shin Hye. Не знам как ще се абстрахирам от предния сериал. И според мен трябваше поне в още 1 или 2 сериала да играе поддържащи роли и чак тогава да му дадат главна...Дано да се справи, защото очакванията ще са много големи. В "Красиви като ангели" CNBlue не бяха още дебютирали, но сега фенската маса ще очаква страхотен сериал и игра от негова страна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на ангелчето ни Yong Hwа

:)

 

jung+yong+hwa+news.jpg

 

Да е жив здрав, щастлив, все така усмихнат и все така да ни радва както досега, че дори и повече. Късмет !! <333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Чонг Йонг Хуа!

 

JYHYH1.jpg

 

Пожелавам му много късмет в бъдещи начинания и дано You've Fallen For Me да пожъне огромен успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да раздвижа темичката от раз с малко снимки от новия му сериал..

304539348.jpg

 

11051505180330.jpg

20110628090255705151.jpg

2621l1309220002.jpg

shin1.jpg

hs1s.jpg

А сега обърнете внимание на слушалките(вярвам, че младежът ще ви разсейва от целта, но все пак..)

headphonesyonghwa.jpg

20110714011021.jpg

cute2b.jpg

cute1e.jpg

37059469.jpg

ch131112192415527678891.jpg

coming201107150928160.jpg

20110725010472.jpg

 

И две гифчета:

iQScS.gif

iRa9y.gif

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да раздвижа темичката от раз с малко снимки от новия му сериал...

 

 

 

 

Добре направи! :up: И мерси за фотосите ! :P:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, нека и аз тук да си маркирам територията... :wub: Не знам какво има в това момче, ама откакто го видях и всички други актьори/ певци са ми "вечните втори". В класацията за любимци всичко живо се върти като във вихрушка под него, но той е непоклатим фаворит. Страхотен глас има, много харизматичен е, доста е забавен и остроумен ( що епизоди на всевъзможни ток шоута съм изгледала заради него), отчитам факта, че не е най-гениалния актьор, ама с това излъчване и внимателно подбрани роли, не се набива на очи. Млад е още, зелен е, ако реши да задълбава в тази насока, вярвам, ще става все по-добре. Двете му роли и в You have fallen for me ( Heartstrings) и You are beautiful отчитам като много успешни. Просто и двата персонажа са такива, че няма кой знае колко за изиграване в тях. Не съм съгласна, че Shin Woo в You are beаutiful e мухльо, просто и в другата драма играе едни нереално добри, романтични и себераздаващи се индивиди. Надявам се, че скоро ще го видим в нещо по-ангажиращо, но кого заблуждавам... и телефонен указател да ми чете 2 часа това момче, накрая ще изригна в аплодисменти. :rolleyes: Има някакъв екс фактор в него и много.. така... ми действа... :D Ето, опит за научно обяснение: статия от Соомпи-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...