Jump to content

Jung Yong Hwa (Чонг Йонг Хуа)


Recommended Posts

Давал Господ ама чак толкова!!! То не е глас,то не е визия-всичко си имам момчето :wub: Някой знае ли дали ще се снима в нова драмичка? Нямам търпение да гледам отново нещо с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не те разочаровам и да казвам голяма дума, ама няма да ни огрее тази година, като че ли. Други двама негови колеги от групата снимат в момента и ще промотират усилено техните драми, най-вероятно няма да изиграят всички козове на един път. :lol: Пък и албум гласят. От никъде нищо не се чува, пък да видим, дано не се окажа права. Ако изникне нещо, ще се разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да издават нов албум- аз искам албум! :D И драми може, но първо албума :P А тази песничка не ми излиза от главата тези дни :

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да издават нов албум- аз искам албум! :D И драми може, но първо албума :P

frozen_flower, сега нали е отпуска човека, за да пише песните за албума и каза, че ще тренирал усилено, защото вече е печелил класации за айдъл с най-хубаво лице, сега иска и за най-добро тяло. :lol: Усещам, че ще напълним темата със снимки като почнат да промоутват.

Мен пък тази:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва това момче.... Не мога да го опиша даже с думи, толкова е талантлив, музиката му е много хубава, страхотен глас, много добър актьор. Страхотен мъж - мечта :wub: Ето и линк към цялата дискография на C.N. Blue за феновете му :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа най-накрая прочетох и темата за моята най-голяма любов оппа Йонг Хуа!! :wub: За мен той е супер якия - сладка усмивка, красив глас.. :tongue: Какво повече да иска човек!! Харесва ми и как играе (макар да не разбирам много от тези неща).. :) Първо го гледах в YHFFM , ама нещо не ме изкефи кой знае колко.. После го гледах в You're Beautiful и просто се влюбих в него - само ме издразни това, че беше прекалено добър и не се получи работата.. Ама какво да се прави. :D

За музиката му - много ми допада.. Фенка съм на групата му.. :)

Жалко, че няма още сериали с него! Много искам да го гледам и ще чакам с нетърпение да заснеме нещо ново (като гледам ще има да си почакам )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да се наредя сред почитателките на това толкова талантливо момче. :wub:

 

Открих го най-напред като актьор, в добре познатите и споменати филми. Истината е че красотата му, сексапила и супер сладката усмивка щяха да ме впечатляват само до откриването на следващия сладур сред корейските актьори, ако….., ако не бяха страхотните му музикални изпълнения.

Удоволствие е да слушам певеца Йонг Хуа, харесвам музиката на CNBLUE!!! Той и цялата група са единствените корейски музиканти, които грабнаха вниманието ми още с първото парче, което чух. Свалих албумите и до днес не мога да им се наситя!

 

Утре е рожденик :kissy: желая му успехи и да продължава да ни радва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на красивия и талантлив Йонг Хуа, нека продължава да ни радва с музика и нови роли в сериали. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-красивото момче от корейската сцена и екран.

Нека бъде все така амбициозен, талантлив, здрав и щастлив. Желая му много нови роли и професионални успехи в живота.

Ето едно клипче от миналия му рожден ден по време на снимките на Heartstrings, направо го пребиха от бой http://www.youtube.com/watch?v=et-xMAKC_ZQ

Дано и тази година си прекара страхотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав и да се стяга, че аз лично чакам нов албум възможно най-скоро! :P Поздрав за всички негови фенове тук:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо днес е рождения ден на моята( и на много други :lol:) любов!! Искам да му пожелая да е жив и здрав и много щастлив!! Да продължава да бъде все така талантлив, да снима повече драми и НИКОГА да не спира да пее, защото е УНИКАЛЕН!! Много си го обичам!! :) Хайде и едно поздравче от мен.. :) Много харесвам тази песен - с този негов глас и текст.. -_-

Ето и едно секси изпълнение :P :P

Аа и как имитира хора http://www.youtube.com/watch?v=mFU9ZX4jsnA

Охх ще ме побърка!!! Толкова е готин.. :wub: Надявам се ме разбирате какво имам предвид.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hyunbdaygreeting.jpg


Честит рожден ден на това невероятно човече...Много много успехи усмивки , и всичко каквото си иска ..

И тъй като за първи път ги видях със Seohyun (СНСД) в WGM им пожелавам да се заедно и да са много щастливи , защото верните гогумас вярваме ,че са заедно


tumblr_m5ztabpf7z1qlx8vvo1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кой любимец имал и той рожден ден :lol: днес май само красавци се раждат :i love this:

tumblr_lurvr2U6Cm1r0n47ho8_250.gif пожелавам си аз да съм на колелото зад него :28558:

Та сега сериозно ... много здраве, щастие, късмет, любов, много много драми, с които да ни радва! И дано да ни зарадва с някой концерт в България за в бъдеще :tongue::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е ....днес е ден на красавците...хехе...Най-дългия ден в годината все пак...най-много слънце и усмивки...и романтика :)

Желая на нашето сладурче много успехи и скоро да го гледаме в много нови изяви...филм...песен...все ще е приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам един въпрос, малко тъп ама... Амм случайно Йонг Хуа да има флешове или дупките му са нормални?? Защото понякога като гледам негови снимки все едно има флешове и ми е много любопитно? :D Опитах се да намеря нещо в нета, но без успех и затова реших да питам тук. Извинявам се, че питам такова нещо.. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам един въпрос, малко тъп ама... Амм случайно Йонг Хуа да има флешове или дупките му са нормални?? Защото понякога като гледам негови снимки все едно има флешове и ми е много любопитно? :D Опитах се да намеря нещо в нета, но без успех и затова реших да питам тук. Извинявам се, че питам такова нещо.. :unsure:

 

Дам според мен са флешове, но от най-малкия размер. Ето тук се виждат

 

tumblr_m60ruvCLw71rnknzko1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не съм объркала темата... Йонг Хуа е най-любимият ми напоследък музикант. Вчера излезе и новото парче на CN Blue:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XN58HmSfrmY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...