Jump to content

Kingdom: Season 1 (2019)


Recommended Posts

Преди 2 часа, Ragnos написа:

 (никога не съм разбирал хората, които не обичат зомбита :P).

:lol:

 

а останалата част от мнението ме накара да отбележа сериала за гледане, въпреки, че и зомбитата, и вампирите, и грозните призраци :lol: са ми в игнор листите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така някой с голями нерви е превел първи сезон, жив и здрав може някой да пише на пича да знае, че не е сам в този азиатски жанр...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен зомбитата и хоръра не са ми от любимите жанрове, но пък историческите сериали -  да, затова реших да погледна първата серия…

Ми много приличен сериал си е, даже повече от страхотен. Не откъснах очи от екрана 6 часа и ми беше и интересно и вълнуващо. И положителните и отрицателните образи бяха много добре изиграни. Изпипан сериал.

Големи благодарности на човека с големите нерви, преводача :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам исторически сериали, не обичам и зомбита, но обичам Джи Хун :inlove: и Ду На.

Заради това, положителните коментари и 6-те серии на сезон рекох да изгледам първа серия.

После изгледах и втора... Мисля да изгледам и трета, въобще целия сериал :896767:

Сюжетът е интересен, актьорската игра - чудесна! Поредният качествен продукт на Нетфликс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз помислих, че ще е много страшен. Толкова да съм свикнала да гледам зомбита, явно след All of us are dead, че вече не ми правят голямо впечатление. Имаше по-малко чупене на кости. :lol2: Изгледах 3 епизода и ми хареса много. Главния го искам за мъж! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах двата сезона и спешъла. Става, но повече наблягат на интригите и борбата за власт отколкото на пандемията и борбата със зомбитата. Лично на мен " Всички сме мъртви" много повече ми хареса. Но трябва все пак да похваля корейците, че и в двата сериала  дават добри  обяснения как започва заразата, за разлика от американците, при които изведнъж от нищо започва заразата и настава едно бягство и борба със зомбитата без никакви обяснения. Имаше добри сцени, но и някои недоумици. От мен оценка 7.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...