Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Smoking (スモーキング)

Страна: Япония

Също така известен като: Smoking

Период на излъчване: 2018 – Април – 20 до 2018 – Юли – 06

Време на излъчване: Петък

Формат: Renzoku      

Жанр: Драма, Екшън, Криминален

Канал: TV Tokyo, Netflix

Епизоди: 12

Режисьор: Koki Goka, Tatsuya Mukai

Субтитри: Английски

 

Участват:

Rin Furukawa като Hina Tatesawa

Ryo Ishibashi като Uncle Sabe

Nobuaki Kaneko като Haccho

Tomomi Maruyama като Goro

Ryûhei Matsuda като Masayuki Sakakibara

Kaito Yoshimura като Hifumin

Kazuya Takahashi като Kenuma

Akaji Maro като Sunaji

 

Резюме: В търсене на справедливост, четирима бездомни убийци взимат татуираните кожи на жертвите си, като доказателство за свършената работа…

 

 

Свали с английски субтитри :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо! Тъкмо съм на вълна семейство Ишибаши. Какъв каст! Тв Токио скоро не ни бяха изненадвали с интересна инди дорама. Надявам се да намеря време да изгледам тази, макар да ми изглежда малко плашеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 + "Gore "... Това беше наистина брутално и кърваво - с много убийства, якудза и кръв, но ми хареса. Особено 9 и 10ти еп. с участието на главната причина да гледам - Рюхей Мацуда. Не е чак непоносимо, по-скоро е забавно от рода на онези манги за метро, които човек чете тайно, за да убива време. Музиката е добра, атмосферата мрачна и черна, вадят се оръжия и се убиват хора на всяка секунда...  Няма никаква дълбочина и психология. Звучи безумно, но е добро. 

И главния мой повод за гледане е този:

Рюхей Мацуда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох! Издържах геройски и не съжалявам, че го изгледах, въпреки кръвта, агресията и безнадеждността, които напоследък се опитват да налагат от екрана на продукции, заснети за онлайн канали като Нетфликс! Дори комедията, ако някъде прозираше между кадрите, беше пропита с горчилка.

Много мрачна, грозна, но реална и феноменално представена история. 

Изводът е, че за да убиеш дявол, трябва да станеш по-голям злодей от него самия. Нашите хора бяха изгубили всичко, но сами създадоха ново семейство, което се оказа истинско. 

Рьо Ишибаши е изумителен на екрана. Отдавна не бях го гледала и е хубаво, че си припомних, откъде дъщеря му е наследила огромния си талант. Това е човекът! Останалите са безупречно подбрани. За Канеко не се съмнявах. Той е врял и кипял в такива образи. Кайто Йошимура прави голям пробив с това изпълнение. Вече съм го гледала и в други превъплъщения и знам, колко е добър, но тук се е намирал още в началото на кариерата си и е трябвало да играе ученик, при положение че е бил на 25г. Той наистина убедително прилича на дете. И направи ролята на живота си до момента.

Страховита, но удачна идея е свалянето на кожата/маската и показването на истинската същност на човека. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...