Jump to content

The Witch: Part 1. The Subversion (2018)


Recommended Posts

979reU4oeyHuqQn8D8zHrmUUq6P.jpg

 

The Witch: Part 1. The Subversion (마녀)

Страна: Южна Корея

Премиера: 27 юни 2018 г.

Времетраене: 125 мин.

Жанр: Екшън, Мистерия, Фентъзи

Режисьор: Park Hoon Jung

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Kim Da Mi като Ja Yoon

Choi Woo Sik като young man

Jo Min Soo като Dr. Baek

Park Hee Soon като Mr. Choi

Go Min Si като Myung Hee

Da Eun като long hair girl

Kim Byeong Ok като Police Officer Do

 

Резюме: Джа Юн (Kim Da Mi) претърпява инцидент като малка, в резултат на което загубва паметта си. Бедното момиче е прието и отгледано от възрастна двойка. Сега тя живее нормален живот на ученичка в гимназията. Но изведнъж момичето се изправя пред странен непознат, който предизвиква появявата на пасажи от миналото ѝ...

 

Награди:

22nd Fantasia International Film Festival: Best Actress (Kim Da Mi)

27th Buil Film Awards: Best New Actress (Kim Da Mi)

2nd The Seoul Awards: Best New Actress (Kim Da Mi)

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Руски субтитри :click:

Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руско озвучаване :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях му гледала преди известно време трейлъра .... и  тогава си го заплюх ... е днес го изгледах  ... ми чакам с нетърпение втората част ... страхотен филм който си личеше ,че е такъв още от трейлъра ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои субтитри Българските ли пробвах отварят се без проблем както и тези в Авистаз се теглят без проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, lazeto said:

Кои субтитри Българските ли пробвах отварят се без проблем както и тези в Авистаз се теглят без проблем...

В Masters-TB. За теглене, се изтеглят, но файла дава грешка и не се отваря. В Авизтаз нямам регистрация, за да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го(втората част), превода на английски не е много добър. Общо взето оставаш с впечатлението, че  това което се показва си го гледал и преди. Тоест има доста повторение от първа част.  И с това някак си се губи интереса от първата част. Май трябваше да си останат само с нея.  Много неща някак си останаха неясни, кой кой е, от къде идва и за какво се бори?  Къде сме всъщност? 

Off Topic

Тук поне 3 екипа същества създадени по различен начин и с различни сили се борят за нещо си. Само дето никой не казва за какво. Същества които умираха и други които не умираха.  Главната героиня/терминатор беше странна, не знаем в какви условия беше живяла в лабораторията и как. И как се отнасяше към хората. Доста неща бяха нови за нея. В един момент , тя взе да изпитва привързаност(чувства) към хората които я бяха прибрали. И се опитваше да ги защити. Тя обичаше да си похапва. Героинята на Park Eun Bin псуваше добре, това ни стана ясно. Освен това не беше много умна и явно не беше гледала филми за терминатори.  Правилото е - не спирай терминатора щом върши добра работа, това ще ти спести неприятности в бъдеще.  Е тя наруши точно това правило. Защо спираш терминатора преди да убие враговете ти???   Ума ми не го побира. Та явно има и трета героиня(дали е сестра или враг на другите две не е ясно), но ви е ясно какво означава? Трета серия.  Да Ми се появи за малко. Дано третата серия да не е излизането на третата героиня от лабораторията и как трепе някакви екипи които я гонят.  Това сме го гледали.  Eun Bin може да участва и в третата серия ако са я съживили. Образа и тук се различава много от Адвокатката Ву. Много са противоположни. 

Дано в следващата част се представят по добре.  Тук не бяха пестили от кръв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-ра част изгледана. Не знам дали ми хареса или не.

Off Topic

Прекалено много убийства, а жената и брат ѝ напразно умряха. Тея китайци откъде се взеха и защо я преследват, егати. Пък другата убийца на вещици, но има суперсили, както и американеца. :lol:

 Те бяха страшно забавна комбина. :lol2:

Искам по-бърза 3-та част,

Off Topic

чудя се дали и майката е вещица.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.07.2022 г. at 15:02, gig911 написа:

Гледах го(втората част), превода на английски не е много добър. Общо взето оставаш с впечатлението, че  това което се показва си го гледал и преди. Тоест има доста повторение от първа част.  И с това някак си се губи интереса от първата част. Май трябваше да си останат само с нея.  Много неща някак си останаха неясни, кой кой е, от къде идва и за какво се бори?  Къде сме всъщност? 

  Скрий съдържанието

Тук поне 3 екипа същества създадени по различен начин и с различни сили се борят за нещо си. Само дето никой не казва за какво. Същества които умираха и други които не умираха.  Главната героиня/терминатор беше странна, не знаем в какви условия беше живяла в лабораторията и как. И как се отнасяше към хората. Доста неща бяха нови за нея. В един момент , тя взе да изпитва привързаност(чувства) към хората които я бяха прибрали. И се опитваше да ги защити. Тя обичаше да си похапва. Героинята на Park Eun Bin псуваше добре, това ни стана ясно. Освен това не беше много умна и явно не беше гледала филми за терминатори.  Правилото е - не спирай терминатора щом върши добра работа, това ще ти спести неприятности в бъдеще.  Е тя наруши точно това правило. Защо спираш терминатора преди да убие враговете ти???   Ума ми не го побира. Та явно има и трета героиня(дали е сестра или враг на другите две не е ясно), но ви е ясно какво означава? Трета серия.  Да Ми се появи за малко. Дано третата серия да не е излизането на третата героиня от лабораторията и как трепе някакви екипи които я гонят.  Това сме го гледали.  Eun Bin може да участва и в третата серия ако са я съживили. Образа и тук се различава много от Адвокатката Ву. Много са противоположни. 

Дано в следващата част се представят по добре.  Тук не бяха пестили от кръв. 

Втората част е безсмислена и малоумна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и 2те части, нищо особно не са. През цялото време се чудех защо се казва" The witch"<_< за мен всичките герои са мутанти направени в лаборатория. Ако има трета част може би ще покажат вещерската част.Измислените китайци бяха много забвани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавни, забавни,

Off Topic

пък умряха по-най бързия начин, онзи сладкия китаец чак се изпари. :lol2: Уж убийцата беше със "силна" ръка ама...поне не умря. Ще я видим в 3-та част. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...