Jump to content

Recommended Posts

coffee-do-me-a-favor-coffee-please-keopi

 

Coffee, Please (커피야, 부탁해)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Keopiya, Bootakhae

Период на излъчване: 2018 – Декември - 01 до 2019 – ? – ?

Време на излъчване: Събота - Неделя 19:40

Жанр: Комедия, Романс , Фентъзи

Канал: Channel A

Епизоди: 16

Режисьор: Park Soo Chul (Nail Shop Paris, Monster, Chosun Police Season 3, Don't Go Away)

Сценарист: Seo Bo Ra, Lee A Yeon

Субтитри: Английски 

 

Участват:

Yong Junhyung (Highlight) като Im Hyun Woo

Kim Min Young като Lee Seul Bi

Chae Seo Jin като Oh Go Woon

Lee Tae Ri като Moon Jung Won

Gil Eun Hye като Kang Ye Na

Ryoo Hye Rin като A Reum

Park Soo Chul като Im Hyun Woo

 

Резюме: „Coffee, Please“ е фантастично-романтична комедия, която разказва за И Съл Би (Kim Min-Young), сладко и пухкаво момиче, което става красиво, след като пие магическо кафе, наричайки новата си самоличност О Го Ун (Chae Seo Jin), и за обекта на нейната несподелена любов Хьон У (Yong Joon Hyung), автор на популярни уебтуни. В работата си той е известен като експерт в любовта, но в действителност не вярва в нея. Какво ще се случи, след като срещне новата самоличност на своята незабележима стажантка?

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да заспя рекох да хвърля едно очо на трейлъра, нещо, което по принцип не правя. Това, което ми хареса е, че главният герой всъщност явно добре познава стажантката си, защото тиковете на пухкавелката ги забелязва у новата й самоличност доста натрапливо. Дали и кога ще върже две и две обаче е отделен въпрос :lol2: И така, във външността ли се влюбваме или в същността и дали не ни трябва понякога нещо да ни подбутне, за да се усетим где зимуват раците :icon_sunny: Стискам си палци да се харесаме с този сериал :es:

 

Edit: със сериала се разделихме приятелски след първи епизод. Не бяхме един за друг просто ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно ще видя поне първи епизод, нали трябва да разбера от къде да си купя въпросното вълшебно кафе, щот аз обичам и пия много ама нема такъв ефект таа..:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още някой, който не спи. От кафето ще да е :28558: 

 

Да видим, дали някой ще го субне скоро на английски, че корейският ми се изчерпва до членовете на семейството основно :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, покрай сичкото иззяпано корейско мога да са пофаля с речников запас от около десетина думи, от скромност няма да споменавам кви:lol2: С китайския изоставам, затва и усърдно наваксвамB)

Колкото до будуването, кафето няма никва вина:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚

 

Обикновено ако не ми хареса един сериал, го зарязвам още на 1-ви епизод. Видях потенциал в този, така че му дадох шанс и гледах до 7-ми.

В крайна сметка не можах да се насиля да го довърша.

Разбирам каква е поуката и какво се опитват да ни покажат, но в същото време не е направено достатъчно увлекателно, за да прикове вниманието на зрителя. Gangnam Beauty ми допадна много повече като историята е донякъде сходна.

 

Първо, цялото това отношение към главната ми се видя пресилено...леко е пухкава, но те я изкараха мамут...

На мен лично ми беше много чаровна и симпатична. Ясно ми е, че в Корея стандартите са ненормални, но все пак.

 

Другото, което ме подразни е вице-президентката и онези двама мазни типове.

Що за липса на професионализъм и елементарни обноски? Сбирщина простаци, с извинение. :slap:

 

Мисля да прескоча до последните 2-3 епизода колкото да видя какво ще стане, от чисто любопитство. Целия обаче нямам нерви да го гледам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...