Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


The Perfect Couple / The Best Romance

Режисьор: Kim Jeong Woo
Държава: Южна Корея
Година: 2007 г.
Жанр: комедия, романс
Времетраене: 109 минути

Актьорски състав:
Hyun Young като Choi Soo Jin
Lee Dong Wook като Kang Jae Hyuk
Lee Jeong Heon
Jeon Soo Kyeong
Jeong Jae Jin
Kim Jae Man
Kim Seung Min
Joo Seok Tae
Lee Myeong Jin
Jang Hyun Sung (гост)


Резюме:
Су Джин е репортер към местен вестник и притежава необикновен глас и нюх към драматичните ситуации.
Не е особено доволна от работата си да интрвюира знаменитости и точно след един такъв момент съдбата я сблъсква с Дже Хьок - полицай, който страда от странна фобия от остри предмети. Тя го намушква в корема с шиш и оттук насетне започва странна поредица от срещи между двамата, като искрата между тях бавно и славно се разгаря.

Трейлър:

:essub:

 

С български субтитри - :click:  :click:
С български и английски субтитри - :click:
С руски субтитри - :click:

 

Лично мнение: Това е една страхотна комедия, която ще ви зареди с много приятни емоции и свежо настроение.
Героите се държат като котка и куче, но се допълват по един чудесен начин.

Надявам се да ви хареса. Благдаря на Dark_Angel, че ме просветли да го гледам :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е много забавно. Отначало ми беше малко трудно да свикна с гласа на главната актриса, но след десетина минути даже ми беше смешно да я слушам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го гледах, страхотен филм, с много комични ситуации.

Препоръчвам го за разтоварване след тежък работен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди доста време го гледах, но още й помня гласеца... Гррр...

Забавно беше, по корейски идиотски, но приятен.

И само да се включа с превод на надписа над заглавието: "Един шиш за оденг е по-силен и от пистолет". Ако го гледате, ще разберете колко са прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко филмче, голям смях! Lee Dong Wook тук много ми хареса - прическата много му отива (в "My Girl" нещо не ми допадна като визия), а за главната... нямам думи просто... и с това гласче - драго ми стана да я слушам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино филмче. Смяла съм се от сърце. Със сигурност се превърна в една от любимите ми комедии.

 

Особено онази лудата като ги подгони с бутилките накрая :)))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТрахотна комедия :P Много ми хареса...и нямаше драматични моменти,което ми допадна много..мразя в някоя ултра смешна комедия да се гаврят с героите :lol: Иначе актрисата беше голяма шматка,и този глас стана епичен вече :lol: Страхтна беше!Lee Dong Woo също беше невероятен в ролята си на полицай :lol: Въобще сигурна съм,че този филм ще се хареса на всички :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен филм. Отначалото много ми напомни на сестрите Хонг. Все едно те са писали сценария. Понататък все едно гледах американски екшън. :lol: Много забавни актьори бяха всички. :lol::lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: този филм е страхотен коректор за лошото настроение !

И най- хубавото е че не е предвидим, във всеки един момент се чудиш тези двамата дали няма да се избият или ще преоткрият любовта ?

Ето и малко гафове .... Тази мома ме кефи на макс ! Буквално наби Lee Dong Woo :D

Ето и как е преминала сесията за плакати към филма :28558: ( определено и на тях им е доста забавно )

:wub:

 

perfectcouple12xm0.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да посмях се.. обаче пискливия глас на главната направо ме побърка.. неможах да го изгледам само заради гласа и който ми са наиваше в мозъка.

Абе филма става ,забавен е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз го изгледах целия ^^ Тази мадама й бях свикнала вече от "Bad Family" и не ми направи впечатление... И се пак:

 

 

Сената с рибеното шишче е култова!

 

 

Лека комедийка ^^ Главния актьор е.... Оф ризките много добре му стояха XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен филм, смяла съм се със сълзи :) Определено корейските комедии ми идват малко в повечко .... но тази ми пасна точно на манталитета :) Филма отлежаваше доста време на харда заради главната героиня, която ми се беше набила в съзнанието още от "Bad Family". Идваше ми да е хвана за перушината и да и изтръгна гласните струни, но тук я преглътнах някакси :))) Най ме вчепетли момента в който го замери с нож в апартамента му ..... не знам каква физиономия съм направила тогава, но мъжа ми доста време ми се смя :) О да ... забравих да спомена и лудото онни .... няма такъв образ като нея, определено придаде колорит на филма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедийката става за гледане и си има своите култови моменти, но определно не бих я повторила.

Между другото актрисата, която така ви дразни с гласа си, но си е идеална за комедийна актриса, навремето - 2006 и 2007 година - се е изявявала и като певица. Кошмарна е като такава и добре, че е преминала към тази професия. За любопитните :lol: е издала цели два сингъла и албум. :blink: И е най-известна с кавър на румънски хит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като почна да говори главната героиня и се сетих, че играеше супер неприятната писклива учителка по физическо в Hello My Teacher, беше колежка на На Бо Ри - голяма фльорца :no: Някак си от там ми е много антипатична и изгледах едва 15 минути от филма, преди да го зарежа. Може филмът да е хубав, но вече бях предубедена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май повечето тук са единодушни за гласа на репортерката. :D Аз обаче бях съсредоточена в действието и не обърнах особено внимание... B):huh: На мен филмчето ми хареса - леко и забавно, с доза лудост, малко екшън, малко (ама много малко!) романтика... Всичко си имаше! :)

 

 

Най - ме радваше полицайчето! Пусти да са тия корейци - що са толкова хубави... С ризките и костюмчетата, със физиономийките им... :inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък пискливия глас ме караше още повече да се смея..много е чалната главната :lol:

Полицайчето беше много симпатично...^^

Не е лош,така че гледайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...