Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

MV5BYjI5ZWE3MjItM2Q0OC00MGJhLWE3ZTYtZTAzYmQ4MmMyMzQyXkEyXkFqcGdeQXVyMTAwMDU2OTg@._V1_SY1000_CR0,0,1424,1000_AL_.jpg

MV5BZjlmYjY1OGItNWEyMy00NzJhLTlkNTMtZTVlNzZlMzQ0YzQ1XkEyXkFqcGdeQXVyMTAwMDU2OTg@._V1_SY1000_CR0,0,1424,1000_AL_.jpg

maxresdefault.jpg

2018101159141127.jpg

Rampant

Алтернативно заглавие: Outbreak / Rage

Оригинално заглавие: Changgwol / 창궐

Държава: Южна Корея Южна Корея

Дата на излизане: 25/10/2018

Жанрове: Екшън, исторически, хорър

Тема: Бойни изкуства, екшън, зомбита

Продължителност: 2 часа

Препоръчителна възраст: 15 +

Режисьор: Ким Сонг Хун

Субтитри: Английски

В главните роли: Хьон Бин, Чанг Донг Гон

Резюме: Чонг И е принц на Чосон, който обича да се наслаждава на живота чрез удоволствията на плътта, алкохола и хазарта, забравяйки най-важното правило - винаги бъди нащрек. Той е отвлечен от династия Цин, а неговият по-голям брат Йон И - наследник на трона, се опитва да го върне на родна земя. Но за да го върне в царството, ще трябва да се изправи пред странни зли същества, които излизат през нощта, използвайки единствено уменията си с меча.

Български субтитри :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Upvote 3

Силно ме заинтригува трейлъра, макар че е много извън сферата на интересите ми. Някакви обсебени ли са, зомбита ли са, не знам, но много екшън се вижда и много кръв. Обаче двамата майстори Хьон Бин и Чанг Донг Гон не бива да се изпускат.

За жанра си - исторически зомби ужаси - филма си е супер. Хареса ми, а Бини още повече. Явно корейците си имат из аналите подобна история, защото гледам, че и очакваната драма "Kingdom" e със същия сюжет и герои.

Да гледам два часа трепане на зомбита мога само заради Гонг Ю или Хьон Бин. Та това беше и причината да го изгледам. Спокойно можех да продължа да съществувам и без този филм.

• Haha 1